Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tierps IF

Följ

Tierps IF Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Tierps IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 11:00

      SK Iron P07 (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      Håbo FF 2 (borta) Herr


      14:00
    • 12:00

      Tobo/Örbyhus FF (borta) Herr


      14:00
    • 15:00

      Danmarks IF 2 (borta) Dam div 5


      17:00
    • 17:00

      Upsala IF (borta) F-03/04/05


      19:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 14:30

      Åland United/Jomala IK (borta) F-03/04/05


      16:30
    • 16:00

      Bälinge IF F06 (borta) F-06/07


      18:00
    • 17:00

      Östhammars SK P06 (hemma) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Östhammars SK P04 (hemma) P-04/05


      19:00
    • 18:00

      Rosersbergs IK (borta) Dam


      20:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 19:00

      U-laget Ärentuna SK (hemma) Herr


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:00

      Poolspel F-09/10


      15:00
    • 12:00

      Östervåla IF (borta) Dam


      14:00
    • 14:00

      SK Elvan (hemma) Herr


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:00

      Olands FF P04 (borta) P-04/05


      12:00
    • 11:00

      Häverödals SK F03-05 (hemma) F-03/04/05


      13:00
    • 12:00

      Skyttorps IF (hemma) P-06/07


      14:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala (hemma) Dam div 5


      15:00
    • 14:00

      Bälinge IF P06 (hemma) P-06/07


      16:00
    • 17:00

      Gamla Upsala SK F06 gul (hemma) F-06/07


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:00

      Harbo IF F06 (borta) F-06/07


      20:00
    • 19:30

      Enköpings IS (borta) Herr


      20:30
  • 15Lör
    • 08:00

      Poolspel F-09/10


      15:00
    • 13:00

      Karlholms GOIF (borta) Herr


      15:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 12:00

      Storvreta IK P07:blå (borta) P-06/07


      14:00
    • 16:00

      Films SK (hemma) P-04/05


      18:00
    • 16:00

      Håbo FF (hemma) Dam


      18:00
    • 17:00

      Rasbo IK P06/07 (hemma) P-06/07


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:15

      Träning Dam


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 14:00

      Syrianska FF (hemma) Herr


      15:00
    • 14:00

      SK Iron P06 (borta) P-06/07


      16:00
  • 23Sön
    • 08:00

      Poolspel F-09/10


      15:00
    • 11:30

      Olands FF F04/05 (borta) F-03/04/05


      13:30
    • 15:00

      Söderfors GoIF (hemma) P-06/07


      17:00
    • 16:00

      SK Iron (hemma) F-03/04/05


      18:00
    • 17:00

      Danmarks IF (borta) Dam


      19:00
    • 17:00

      SK Iron (hemma) F-06/07


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 19:00

      IK Hinden 2 (hemma) Herr


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 19:30

      IFK Uppsala 2 (borta) Herr


      20:30
  • 29Lör
    • 13:00

      Månkarbo IF (hemma) Dam


      15:00
    • 17:00

      Vaksala SK 04/05 (borta) F-03/04/05


      19:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Strömsbergs IF P07 (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:30

      Tobo-Örbyhus/IK Rex P14 (borta) P-04/05


      14:30
    • 13:00

      Vaksala SK 2 (hemma) Dam div 5


      15:00
    • 16:00

      Films SK F04 (hemma) F-03/04/05


      18:00