Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tierps HK

Följ

TIERP HOCKEY

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
  • 2Tor
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 3Fre
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 19:00

      IFK Tumba IK (hemma) A-Lag


      21:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning Skridsko/hockeyskolan


      10:00
    • 10:00

      Östervåla IF (hemma) U9


      12:00
    • 10:30

      Gimo IF HC1 (borta) U9


      12:30
    • 11:00

      Östhammars SK (borta) U9


      13:00
    • 11:15

      Rimbo IF (borta) U11


      12:40
  • 5Sön
    • 10:00

      Almtuna IS (hemma) U11


      12:20
    • 15:15

      Match mot Bålsta U13


      17:15
    • 15:15

      Bålsta HC (borta) U13


      17:15
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
  • 6Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 18:10

      Träning A-Lag


      19:10
    • 20:00

      Trångsunds IF (hemma) J20


      22:00
  • 7Tis
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 17:50

      Träning U9


      18:50
    • 19:00

      Haninge Anchors HC (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:10

      Träning J20


      21:10
  • 8Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Järfälla HC (borta) J20


      21:00
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 9Tor
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
      Vegahallen Tierp
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
    • 20:10

      Träning J20


      21:10
  • 10Fre
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 19:00

      Järna SK (hemma) A-Lag


      21:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning Skridsko/hockeyskolan


      10:00
    • 10:30

      Poolspel U10


      12:30
    • 10:30

      Rimbo IF1 (borta) U10


      12:30
    • 10:55

      Östhammars SK (hemma) U10


      12:55
    • 11:20

      Knivsta IS2 (borta) U10


      13:20
    • 14:00

      Östhammars SK (borta) U16


      16:00
    • 14:45

      Poolspel U10


      16:45
    • 14:45

      Hallsta IK1 (borta) U10


      16:45
    • 14:45

      Norrtälje IK2 (borta) U10


      16:45
    • 14:45

      Hallsta IK2 (hemma) U10


      16:45
    • 15:00

      Enköpings SK HK (hemma) U14


      17:00
    • 17:30

      FOC Farsta IF (borta) J20


      19:30
  • 12Sön
    • 08:30

      Cup i valbo U10


      11:00
    • 11:00

      Match mot SHK U13


      13:00
    • 11:00

      SHK Hockey Club (hemma) U13


      13:00
    • 13:00

      Träning U9


      14:00
    • 15:10

      Träning J20


      16:10
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
  • 13Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 18:10

      Träning A-Lag


      19:10
    • 20:00

      Eskilstuna Linden Hockey (hemma) J20


      22:00
  • 14Tis
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 16:40

      Träning U9


      17:40
    • 19:00

      Trångsunds IF (hemma) A-Lag


      21:00
  • 15Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 16Tor
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
    • 20:10

      Träning J20


      21:10
  • 17Fre
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning Skridsko/hockeyskolan


      10:00
    • 10:00

      SHK Hockey Club (borta) U9


      12:00
    • 10:25

      Östervåla IF (hemma) U9


      12:25
    • 10:55

      Gimo IF HC1 (borta) U9


      12:55
    • 14:00

      Knivsta IS (hemma) U16


      16:00
    • 14:00

      Åker/Strängnäs HC (borta) J20


      16:00
    • 15:00

      Träning A-Lag


      19:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Östervåla IF (hemma) U11


      11:15
    • 12:00

      Gimo IF HC (borta) U11


      13:15
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
  • 20Mån
    v.51
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 18:00

      Träning A-Lag


      19:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 21Tis
    • 16:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 22Ons
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning U13


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.52
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 28Tis
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning A-Lag


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 29Ons
    • 15:40

      Träning A-Lag


      16:30
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 30Tor
    • 17:50

      Träning J20


      18:50
  • 31Fre