Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tabergs SK

Följ

Tabergs SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Mariebo IK 2 (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      P 09 (hemma) P-09


      20:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Tränings match Ngis F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Tenhults IF (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      P 09 (hemma) P-09


      19:30
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning F/P-16/17


      11:00
    • 11:00

      Månsarps IF (hemma) P-11


      13:00
    • 14:00

      Tenhults IF (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Norrahammars IK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 5Sön
    • 11:00

      Mariebo IK Gul (hemma) P-11


      13:00
    • 14:00

      Hovslätts IK (borta) F-09


      16:00
    • 17:00

      Skillingaryds IS (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Gränna - mif tsk P-10


      19:00
    • 18:15

      Ekhagens IF svart (borta) P-09


      20:15
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
    • 17:00

      Pantinsamling P-13


      19:00
    • 17:00

      Pantinsamling P-09


      18:00
    • 17:15

      Pantinsamling P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Pantinsamling F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Pantinsamling F-10/11


      19:30
    • 17:30

      Pantinsamling Tabergs SK


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Gnosjö IF (borta) P-06


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 11Lör
    • 08:00

      Iskanders minnescup P-13


      19:00
    • 08:00

      Isses minnescup P-13


      17:00
    • 10:00

      FC Real Internacional (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning F/P-16/17


      11:00
    • 10:30

      Tranås FF 3 (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Husqvarna FF Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Bankeryds SK svart (borta) F-10/11


      15:00
    • 14:00

      Mif/Tsk - ik vista P-10


      16:00
    • 16:00

      Månsarps IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 12Sön
    • 10:30

      Bankeryd -tsk F-12/13


      13:00
    • 11:00

      IF Haga Gul (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Malmbäcks IF (hemma) F-09


      13:00
    • 13:00

      Norrahammars GIS vit (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Bankeryds SK 1 (hemma) P-08


      16:00
    • 17:00

      Mariebo IK U (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      IK Vista (borta) A-lag Herrar


      19:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Kabecup P-13


      19:00
    • 08:00

      Kabe cup P-13


      19:00
    • 09:30

      Barnarp- mif/Tsk P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F/P-16/17


      11:00
    • 11:00

      Bottnaryds IF 7-m (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Bors SK (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Kabe cup P-13


      18:00
    • 14:00

      Kabe cupen F-12/13


      18:30
    • 14:00

      Träning F-14/15


      17:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Skillingaryds IS (hemma) P-06


      13:00
    • 14:00

      Waggeryds IK (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Norrahammars GIS (9-m) (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Bankeryds SK B (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Waggeryds IK (borta) F-09


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:30

      Bankeryds SK svart (hemma) P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 25Lör
    • 10:00

      IK Tord (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F/P-16/17


      11:00
    • 12:00

      IF Hallby FK röd (hemma) P-11


      14:00
    • 15:30

      Egnahems BK svart (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      FK Liljan (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 26Sön
    • 08:00

      IF Hallby FK blå (borta) F-10/11


      10:00
    • 10:00

      Husqvarna FF 1 (borta) P-08


      12:00
    • 13:00

      Forserums IF (9-m) (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Månsarps IF 9-m (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Mariebo IK gul (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch F-12/13


      18:00
    • 16:00

      P06 avslutning Klubblokalen


      23:59
    • 17:00

      Tranås/Torpa B (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor