Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås IK Ungdom U16

Följ

U16

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 17:20

      Träning


      19:20
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:40

      Domare U13


      12:40
  • 4Mån
    v.45
    • 19:40

      Träning


      21:50
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 19:00

      Örebro Hockey UF (hemma)


      21:00
  • 7Tor
    • 18:30

      Träning


      20:30
  • 8Fre
    • 17:10

      Träning


      19:00
  • 9Lör
    • 13:15

      Bemanning kiosk a-lagsmatch


      17:15
    • 15:50

      Kumla HC Black Bulls (hemma)


      17:50
    • 18:30

      Domare u13


      20:30
  • 10Sön
    • 11:10

      Domare U13


      13:10
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 19:30

      Träning


      21:50
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:10

      Träning


      19:00
  • 16Lör
    • 13:00

      Åker/Strängnäs HC (borta)


      15:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Domare U13


      13:00
  • 18Mån
    v.47
    • 16:40

      Skytt målvaktsträning


      17:50
  • 19Tis
    • 19:30

      Träning


      21:50
  • 20Ons
    • 18:10

      Träning


      20:10
    • 18:30

      Domare U13


      20:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:10

      Träning


      19:00
  • 23Lör
    • 17:10

      Fagersta AIK (hemma)


      19:10
      Mimerhallen (Rocklunda B)
      Serie: U16 Örebro/Västmanland
      Samlingsinfo: ABB Arena Nord
      Samlingstid: 15:10
      Anteckning: Samling 15.10
      OVR Samling 15.45
      Jonte Eriksson
      Övriga Sekretariat Samling 16.10
      Samuel Juring, Kevin Udd, Erik Norström, Jonathan Kazcmarek
      Domare:
      Albin Lundin, Albin Olsson
      Resultat och referat
  • 24Sön
    • 10:10

      Domare U13


      12:10
    • 12:40

      Linjemän åt U15


      14:40
    • 14:00

      Linjemän åt U15


      16:00
    • 14:50

      Domare U13


      16:50
  • 25Mån
    v.48
    • 16:40

      Skytt MV-träning


      17:50
    • 19:40

      Träning


      21:50
  • 26Tis
    • 18:00

      Träning


      20:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Bemanning kiosk A-lag


      21:00
    • 18:15

      Powerbrake


      21:00
    • 19:00

      Köping HC (hemma)


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 18:15

      Powerbrake


      21:00
  • 30Lör
    • 06:30

      Parkeringsvärdar


      15:00