Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tabergs SK

Följ

Tabergs SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:20

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
  • 6Lör
    • 10:00

      Tabergs SK gul (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll vinröd (hemma) F-08/09


      13:00
    • 15:00

      Damlaget Klubblokalen


      23:59
  • 7Sön
    • 00:00

      Råslätt SK (borta) P-08


      00:00
    • 10:00

      Mullsjö IF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF röd (hemma) F-08/09


      12:00
    • 12:30

      Habo IF (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      Norrahammars GIS (borta) F-10/11


      16:00
    • 15:30

      F12/13 F-12/13


      18:00
    • 16:00

      Husqvarna FF röd (hemma) P-09


      18:00
  • 8Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:20

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 00:00

      Träning P-09


      00:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:20

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      IF Haga (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      P 09 (hemma) P-09


      20:00
    • 18:30

      Malmbäcks IF (borta) F-08/09


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      IK Vista (borta) P-09


      20:00
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
    • 14:00

      Träningsmatch Haga P-11


      16:00
  • 14Sön
    • 10:00

      IK Tord (hemma) P-08


      12:00
    • 13:00

      Bankeryds SK gul (borta) P-08


      15:00
    • 14:30

      Ölmstads IS (9-m) (borta) A-lag Herrar


      16:30
    • 19:00

      Ekhagens IF (borta) F-08/09


      21:00
  • 15Mån
    v.25
    • 09:30

      Landslagets fotbollsskola Tabergs SK


      00:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:20

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      IF Hallby FK blå (hemma) P-09


      20:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • Heldag

      Landslagets fotbollsskola Tabergs SK

    • 00:00

      Tabergs SK gul (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Träning P-09


      00:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Våravslutning P-09


      20:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 17:00

      Tranås FF 1 (borta) F-07


      19:00
  • 22Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:20

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Gripenbergs BK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 24Ons
    • 00:00

      Träning P-09


      00:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF 2 (hemma) P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:00

      IK Tord lila (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Tabergs SK gul (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Barnarps IF vit (hemma) F-08/09


      21:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch mot hff F-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 26Fre
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träningsmatch Ekhagen P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Hovslätts IK (hemma) P-08


      12:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
      Tabergs IP
      Anteckning: Extrainsatt träning för dem som är hemma och har lust att springa av sig och jaga boll en stund.