Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunnanå SK
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:15
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 09:30

      Tränings-/matchdag F-05


      16:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:00
    • 13:30

      Träning P-10


      14:30
    • 13:30

      Föräldramöte P-10


      14:00
    • 13:30

      Träning F-07


      14:30
    • 14:30

      Träning P-08


      15:30
    • 14:30

      Träning F-08


      15:30
    • 15:00

      Match SSK-Burträsk/Mjödvallen F-05


      16:30
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Föräldramöte F-06


      17:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Skellefteå FF P05 (borta) P-05


      20:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • Heldag

      Himla Cupen F-07

    • Heldag

      Himlacupen F-09

    • 08:00

      Döma 5- och 7-manna - Himlacupen F-04


      20:00
    • 08:30

      Himlacupen P-09


      18:00
    • 09:00

      Himlacupen P-07


      19:00
    • 09:00

      Himlacupen P-06


      18:00
    • 11:00

      Bureå IF P-04/05 (hemma) P-05


      13:00
    • 12:40

      Clemensnäs IF (hemma) F-06


      13:40
    • 12:40

      Himlacupen P-08


      19:00
    • 13:15

      Burträsk FF (borta) F-06


      14:15
    • 15:35

      Sunnanå SK Lag 1 (hemma) F-06


      16:35
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Träning Sunnanå SK F19


      17:45
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:55

      Burträsk FF (hemma) F-06


      18:55
    • 18:30

      Clemensnäs IF (borta) F-06


      19:30
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 09:00

      Myckle IK F08 (borta) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Morön BK MB P 10 grön (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Bergsbyns SK F 05/06 (borta) F-06


      12:00
    • 10:00

      Morön BK 07 (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:00
    • 13:00

      IFK Östersund (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 13:00

      Medle SK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Morön BK Grön (borta) P-06


      15:00
    • 16:00

      Myckle IK F05 (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Bergsbyns SK F10 (hemma) F-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:45

      Stämningsgården IK Blå (hemma) P-06


      19:00
    • 17:45

      Stämningsgården IK P06 Blå (hemma) P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Rönnskär Railcare IF RIF/CIF P 04 (hemma) P-05


      22:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 15:30

      Träning P-08


      16:30
    • 16:00

      Träning F-04


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
  • 19Lör
    • 09:30

      Kågedalens AIF P 07 (hemma) P-07


      11:30
    • 11:30

      Match SSK-Kaif F-09


      12:30
    • 12:30

      IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      Arbete dammatch F-04


      16:00
    • 14:00

      Domsjö IF (hemma) A-lag Damer


      15:45
  • 20Sön
    • 09:00

      Stämningsgården IK P05 (hemma) P-05


      11:00
    • 10:00

      Skellefteå FF P10 United (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Morön BK MB P 10 grön (hemma) P-10


      12:00
    • 10:45

      Träning F-08


      11:45
    • 10:45

      Morön BK Vit (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Bureå IF P-09 (borta) P-09


      14:00
    • 12:15

      Morön BK F06 MB (hemma) F-06


      14:15
    • 12:15

      Stämningsgården IK P08 (hemma) P-08


      14:15
    • 14:00

      Flurkmarks IK (hemma) Sunnanå SK F19


      16:00
    • 14:15

      Morön BK F05 Vit (hemma) F-05


      15:45
    • 14:30

      Skellefteå FF Vit (borta) P-06


      16:00
    • 14:30

      Skellefteå FF P06/07 Vit (borta) P-07


      16:30
    • 16:00

      Bollkallar P-06


      18:00
    • 16:30

      Sävar/Täfteå IK 2 (hemma) A-lag Herrar


      18:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF F0405 (borta) F-04


      20:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
    • Heldag

      Sista dagen att skicka in önskemål om träningstider f.r.o.m v.22 Sunnanå SK

    • 15:15

      Träning F-06


      16:30
    • 15:30

      Träning F-07


      16:30
    • 15:30

      Träning F-05


      16:45
    • 16:15

      Träning Sunnanå SK F19


      17:45
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F-04


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:00

      Fixardag F-07


      19:00
    • 18:00

      Fixarkväll Nyckelpigan P-06


      19:30
    • 18:00

      Städ- och fixardag Nyckelpigan Sunnanå SK


      20:00
    • 18:00

      KAIF F08 (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Fixardag P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:45

      Burträsk IK (hemma) P-05


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam 3


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 15:30

      Träning P-08


      16:30
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Morön BK Moröbacke F08 Vit (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Morön BK F06 M (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Norsjö IF /FIF (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Träning F-04


      16:00
    • 15:00

      Rönnskär Railcare IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Själevads IK 2 (borta) Sunnanå SK F19


      19:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Rönnskär/Railcare/Cif (hemma) P-06


      10:00
    • 09:00

      Rönnskär Railcare IF RIF/CIF P 06 (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      SK Storm 2 (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Skellefteå FF P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Malå IF (borta) F-05


      13:00
    • 12:00

      Sälja hamburgare F-04


      15:30
    • 14:00

      Själevads IK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 15:00

      Morön BK MB F 10 (borta) F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Morön BK M (hemma) P-06


      17:30
    • 17:00

      Myckle IK P07 Svart (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Lycksele IF 05/06 (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Skellefteå FF P10 United (borta) P-10


      19:00
    • 17:00

      Bergsbyns SK P09 (borta) P-09


      19:00
    • 17:30

      Fromhedens IF 1 (hemma) F-04


      19:30
    • 18:00

      Skellefteå FF P10 City (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Myckle (borta) F-07


      19:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 16:15

      Träning Sunnanå SK F19


      17:45
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning Dam 3


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Fotografering Sunnanå SK


      21:30
    • 16:30

      Träning F-10


      16:50
    • 17:00

      Träning Tussyngre


      18:00
    • 17:00

      Lagfoto F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-08


      19:00
    • 18:30

      Fotografering F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:30

      Lagfoto P-06


      20:00
    • 19:40

      Fotografering F-05


      20:15
    • 20:00

      Fotografering P-05


      20:30
    • 20:10

      Lagfotografering Dam 3


      21:00
    • 20:50

      Fotografering F-04


      21:30