Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Solf IK

Följ

Solf IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Solf IK
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      VIFK blå (hemma) P-12/13


      18:30
    • 18:30

      VIFK vit (hemma) P-12/13


      19:30
    • 18:30

      Träning P11


      19:30
  • 2Fre
    • 15:30

      HSK (hemma) F-06/07


      16:30
    • 18:50

      Storfors AIK (borta) F-06/07


      19:50
  • 3Lör
    • 12:00

      Laihian Luja (hemma) F-10/11


      12:35
    • 12:10

      Arnäs If (hemma) F-06/07


      13:10
    • 13:20

      Semi valkoinen (hemma) F-10/11


      13:55
    • 14:00

      VIFK (hemma) F-10/11


      14:35
    • 15:20

      Semi sininen (hemma) F-10/11


      15:55
  • 4Sön
    • 09:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F-06/07


      10:00
    • 16:00

      FC Sport Valk. (borta) F-10/11


      16:40
    • 16:00

      FC Sport Pun. (borta) F-10/11


      16:40
    • 17:00

      FC Sport Valk. (hemma) F-10/11


      17:40
    • 17:00

      FC Sport Pun. (hemma) F-10/11


      17:40
    • 17:30

      Mach F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Malax IF (hemma) F-08/09


      18:50
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:00

      BK-48 (borta) F-08/09


      20:00
  • 5Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 18:00

      Norrvalla FF (hemma) P11


      19:00
    • 18:00

      Laihian Luja (hemma) P11


      19:00
    • 18:00

      VPS-j (borta) F-08/09


      18:45
    • 19:00

      Laihian Luja (hemma) P11


      20:00
    • 19:00

      Norrvalla FF (hemma) P11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-10/11


      20:30
    • 19:30

      FC Sport-j (hemma) F-08/09


      20:10
  • 7Ons
    • 10:00

      Fotbollsskola Solf IK F-10/11


      00:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 18:00

      Sundom IF svart (hemma) P-12/13


      19:00
    • 18:30

      VIFK (hemma) P06


      20:30
    • 18:50

      Träning F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Sundom IF grön (hemma) P-12/13


      20:00
  • 8Tor
    • 00:00

      Fotbollsskola Solf IK F-10/11


      13:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 19:00

      SJK-j 06 (borta) P06


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 16:00

      SeMi (hemma) F-08/09


      17:00
    • 17:00

      IK T09 (borta) F-08/09


      18:00
    • 17:30

      Palosaaren US (hemma) P11


      18:30
    • 17:30

      FC kiisto (hemma) P11


      18:30
    • 18:30

      Palosaaren US (hemma) P11


      19:30
    • 18:30

      FC kiisto (hemma) P11


      19:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      19:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:00

      FC Kuffen (hemma) P11


      19:00
    • 18:00

      I-JBK (hemma) P11


      19:00
    • 19:00

      I-JBK (hemma) P11


      20:00
    • 19:00

      FC Kuffen (hemma) P11


      20:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 16:00

      Match F-12/13


      18:00
    • 16:00

      Laihian Luja (hemma) F-10/11


      16:45
    • 16:50

      SeMi (borta) F-08/09


      17:50
    • 17:00

      Malax IF blå (hemma) F-10/11


      17:45
    • 18:45

      SeMi 09 (hemma) F-08/09


      19:45
    • 18:50

      Träning F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 18:00

      FC komu (hemma) P11


      19:00
    • 18:00

      IF Hoppet (hemma) P11


      19:00
    • 19:00

      FC komu (hemma) P11


      20:00
    • 19:00

      IF Hoppet (hemma) P11


      20:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Sundom IF (hemma) F-10/11


      18:10
    • 17:30

      Malax IF blå (hemma) F-10/11


      18:10
    • 17:30

      BK-48 (borta) F-06/07


      19:10
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      FC Kiisto (hemma) P-12/13


      19:00
    • 18:30

      Sundom IF (borta) F-10/11


      19:10
    • 18:30

      Malax IF blå (borta) F-10/11


      19:10
    • 19:00

      Palosaaren US (hemma) P-12/13


      20:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      FC Sport-j (hemma) F-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 18:00

      VIFK (borta) F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning P11


      19:30
      Stundars gräsplan
    • 19:00

      LeJy YJ (hemma) P06


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 14:00

      Närpes cup F11 F-10/11


      17:00
    • 14:00

      Närpes Kraft (hemma) F-10/11


      14:45
    • 15:00

      VIFK (hemma) F-10/11


      15:45
    • 17:30

      Sundom If (hemma) P11


      18:30
    • 17:30

      Korsnäs FF (hemma) P11


      18:30
    • 18:30

      Korsnäs FF (hemma) P11


      19:30
    • 18:30

      Sundom If (hemma) P11


      19:30
    • 18:50

      Träning F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Solf IK VIT (hemma) F-10/11


      19:00
    • 18:50

      Träning F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      19:30
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12/13


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      19:30
    • 19:00

      F10 Matchutfärd F-10/11


      21:00
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör