Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Smedjebacken HC

Följ

Smedjebacken HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
    • 15:00

      fotografering Smedjebacken HC


      21:00
    • 17:00

      Träning U16


      20:00
    • 17:30

      Fotografering U11


      18:15
    • 20:30

      Träning A-laget


      22:00
      Ovakohallen
      Anteckning: träning efter fotograferingen
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:30

      Avesta BK (borta) J18


      21:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 3Fre
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Falu IF (borta) A-laget


      21:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning Tre Kronor


      12:00
    • 12:15

      Träning U9


      13:30
    • 14:30

      Björbo IF/Malungs IF (hemma) U16


      16:30
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 19:00

      Hedemora SK (hemma) A-laget


      21:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning U9


      17:30
    • 17:45

      Träning U11


      18:45
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 20:30

      Träning Damlaget


      21:45
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 10Fre
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Hallstahammars HK (borta) A-laget


      21:00
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 00:00

      Säters IF/SSIF (borta) J18


      02:00
    • 10:00

      Träning Tre Kronor


      12:00
    • 10:00

      Träning Damlaget


      11:15
    • 12:30

      Poolspel U11


      16:00
    • 17:00

      Fagersta AIK (hemma) A-laget


      19:00
    • 19:00

      Träning Veteraner


      20:15
  • 13Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:00

      IFK Ore (borta) U16


      21:00
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning U9


      17:30
    • 17:45

      Träning U11


      18:45
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 20:30

      Träning A-laget


      21:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 17Fre
    • 16:30

      JUL Avslutning U11


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Hofors HC (borta) A-laget


      21:00
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 10:00

      Cup U9


      15:00
    • 15:00

      Häradsbygdens Sportsällskap (hemma) J18


      17:00
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:00
    • 19:00

      Träning Veteraner


      20:15
  • 20Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Match U12


      19:00
    • 19:00

      Hedemora SK (borta) A-laget


      21:00
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning U9


      17:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 20:30

      Träning Damlaget


      21:45
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.52
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
  • 29Ons
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 20:30

      Träning Damlaget


      21:45
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning U12


      19:00
  • 31Fre