Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2023

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 12:00

      Träning Herrseniorer


      13:30
    • 16:30

      Skövde KIK Vit (borta) F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:20

      Träning F-06/08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Skövde KIK Svartvit (borta) F-10/11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Falköpings KIK (hemma) F-09


      20:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Valtorps IF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:00
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Falköpings KIK (borta) F-06/08


      20:00
    • 18:00

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) F-10/11


      20:00
    • 18:30

      IF Weimer Lyrestad (borta) P-12


      20:30
    • 19:00

      Sils IF (borta) Damsenior


      21:00
  • 6Lör
    • 10:30

      Ulvåkers IF Röd (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      IFK Hjo Blå (borta) P-13


      13:00
    • 15:30

      Råda BK Vit (borta) F-13


      17:30
  • 7Sön
    • 09:30

      Poolspel Hemma F-14


      15:30
    • 10:00

      Skövde AIK Vitröd (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-14


      12:00
    • 10:45

      Skövde KIK Vit (hemma) F-14


      12:45
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF Gul (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Domare F2013 F-09


      12:00
    • 11:30

      Våmbs IF Grön (borta) F-14


      13:30
    • 12:15

      Våmbs IF Vit (borta) F-14


      14:15
    • 13:00

      Ulvåkers IF Röd (hemma) F-14


      15:00
    • 13:45

      Ulvåkers IF Svart (hemma) F-14


      15:45
    • 14:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-12


      16:00
    • 14:15

      Poolspel P-14


      18:15
    • 16:00

      IFK Tidaholm (hemma) Damsenior


      18:00
    • 16:30

      Skövde AIK Grön (hemma) P-11


      18:30
    • 17:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-12


      19:00
    • 18:00

      Våmbs IF (hemma) P-09


      20:00
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte. F-15


      18:45
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      BK Trix (borta) F-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:50

      Träning F-06/08


      20:30
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Korsberga IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Match Skultorp if - Elfsborg F-12


      21:00
    • 18:30

      IFK Hjo (borta) F-09


      19:30
    • 19:30

      IF Elfsborg (hemma) Damsenior


      21:30
    • 19:30

      Titta på dammatch F-06/08


      22:30
  • 13Lör
    • 08:45

      Poolspel i Mariestad F-15


      13:45
    • 10:00

      IFK Hjo Vit (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Tibro AIK FK Vit (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      IFK Tidaholm/Ekedalen/Tidaholms GoIF (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      IFK Tidaholm Vit (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      Skara FC Blå (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Hjo Blå (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Guldkroken FK Svart (hemma) F-12


      13:00
  • 14Sön
    • 09:45

      Poolspel Ulvåker F-15


      13:45
    • 10:00

      Träning Fotbollslek


      10:45
    • 11:00

      Hörnebo SK (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF Svart (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Domare F2013 F-09


      12:00
    • 13:15

      Sammandrag i Karlsborg P-15


      18:00
    • 14:30

      IFK Hjo Blå (hemma) P-12


      16:30
    • 14:30

      Döma P12 7 manna P-09


      15:30
    • 16:00

      Träning F-14


      17:15
    • 17:00

      Fagersanna IF (borta) Herrseniorer


      19:00
    • 17:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-06/08


      19:00
  • 15Mån
    v.20
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      IFK Tidaholm Blå (hemma) P-11


      20:00
    • 18:30

      Skövde AIK Rödvit (hemma) P-10


      20:30
    • 18:50

      Träning F-06/08


      20:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskola


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Skara FC Blå (hemma) P-13


      20:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Falköpings KIK (borta) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      IFK Värsås (hemma) F-10/11


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Mariestads BK (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 11:00

      Träning F-09


      12:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 20Lör
    • 11:00

      Hörnebo SK Grön (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Poolspel Sandhem Borta F-14


      15:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF Svart (borta) F-14


      13:00
    • 12:00

      Sandhems IF (hemma) F-14


      14:00
    • 13:00

      Ulvåkers IF Röd (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      Grolanda/Floby (hemma) F-14


      15:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Tibro AIK FK Gul (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Skara FC Svart (borta) P-13


      13:00
    • 13:00

      Skövde KIK (borta) F-06/08


      15:00
    • 14:00

      Tymer/Lerdala (borta) F-13


      16:00
    • 14:30

      Ulvåkers IF Svart (hemma) P-12


      16:30
    • 15:30

      Falköpings FK Röd (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning F-14


      17:15
    • 16:00

      Lidköpings FK (borta) F-10/11


      18:00
    • 16:30

      IFK Tidaholm Vit (hemma) P-11


      18:30
    • 17:00

      Mariestads BoIS FF Vit (borta) F-13


      19:00
    • 18:30

      Tidaholms GOIF (hemma) F-09


      20:30
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskola


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      BK Trix (borta) F-09


      19:30
    • 18:30

      Åsarp-Trädet FK (hemma) P-13


      20:30
    • 18:30

      Domare Pojkar 2013 F-09


      19:30
    • 18:50

      Träning F-06/08


      20:30
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Skultorps IF Gul (borta) F-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Domare F2013 F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06/08


      20:10
    • 18:30

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-12


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Töreboda IK (hemma) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Sils IF U1 (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      IFK Tidaholm (borta) F-10/11


      21:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-11


      20:00
    • 19:30

      Råda BK (borta) Damsenior


      21:30
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 10:00

      Poolspel Våmb borta F-14


      13:00
    • 10:00

      Hörnebo SK (hemma) F-14


      12:00
    • 11:00

      Fagersanna IF (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Grön (borta) F-14


      13:00
    • 12:00

      Tidaholms GoIF (borta) F-14


      14:00
    • 14:00

      IFK Tidaholm (borta) P-10


      16:00
    • 14:30

      Döma P12 7 manna P-09


      15:30
    • 16:00

      IFK Skövde FK (borta) P-09


      18:00
    • 16:30

      IFK Hjo Vit (hemma) P-11


      18:30
    • 17:00

      Töreboda IK (hemma) F-06/08


      19:00
    • 17:30

      Falköpings FK Röd (borta) P-12


      19:30
    • 18:00

      Källby IF (hemma) F-10/11


      20:00
    • 18:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) P-12


      20:00
  • 29Mån
    v.22
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-13


      19:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Döma P13 7 manna P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      IFK Falköping FF Blåvit (borta) P-13


      20:00
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-10


      20:30
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Fotbollsskola


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Domare F2013 F-09


      19:00
    • 18:00

      Skultorps IF Svart (borta) F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00