Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skövde IK Team 08

Följ

Team 08

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 14:30

      Nittorps IK (borta)


      16:30
    • 16:00

      Mariestad BoIS HC (hemma)


      18:00
    • 16:00

      Grästorps IK (borta)


      18:00
    • 17:00

      HC Lidköping Red Roosters (hemma)


      19:00
  • 3Sön
    • 15:00

      Sälja matchprogram


      19:00
  • 4Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:50

      Träning


      18:50
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:50

      Träning


      19:30
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 15:00

      Sälja matchprogram


      19:00
  • 11Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning


      20:00
  • 12Tis
    • 19:20

      Träning


      20:20
  • 13Ons
    • 17:50

      Träning


      18:50
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:50

      Träning


      19:30
  • 16Lör
    • 13:10

      Ulricehamns IF (hemma)


      15:10
    • 15:30

      Grästorps IK (borta)


      17:30
  • 17Sön
    • 15:00

      Sälja matchprogram


      19:00
  • 18Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning


      20:00
  • 19Tis
    • 18:10

      Träning


      19:20
  • 20Ons
    • 17:50

      Träning


      18:50
    • 18:10

      Träning


      19:10
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:50

      Träning


      19:30
  • 23Lör
    • 13:30

      Trollhättans HC (borta)


      15:30
    • 14:35

      IFK Falköping IK (hemma)


      16:35
  • 24Sön
    • Heldag

      GP-Pucken Seriespel

    • Heldag

      GP-Pucken Partille

  • 25Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning


      20:00
  • 26Tis
    • 19:20

      Träning


      20:20
  • 27Ons
    • 18:00

      Sälja matchprogram


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:50

      Träning


      19:30
  • 30Lör
    • 13:10

      Nittorps IK (hemma)


      15:10
    • 15:30

      HC Lidköping Red Roosters (borta)


      17:30