Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
    • 19:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (hemma) U19


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 11:00

      Alingsås KIK Blå (borta) F-09


      13:00
    • 13:00

      Västra Mark (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Kinna IF (borta) F-12/13


      16:00
    • 17:00

      Herrljunga/Frisco Röd (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Herrljunga/Frisco Röd (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Sandareds IF (hemma) F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Horred/Kung Karl (borta) P-06/07


      19:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) F-12/13


      13:00
    • 11:00

      Kinna IF Blå (borta) P-12/13


      13:00
      Viskavallen Pruhultsplanen B
      Serie: Division 15 Västergötland Pojk
      Samlingsinfo: Samling på Viskarvallen
      Samlingstid: 10:30
      Anteckning: Math mot Kinna borta. Samling 10.30 på Viskarvallen. Kom ombytt och klar för match, kom ihåg benskydd och vattenflaska. Matchen startar kl 11.00 och vi beräknas vara klar ca 12.00. Svara på kallelsen så snabbt som möjligt oavsett om ni kan vara med eller inte.
      Resultat och referat
  • 13Sön
    • 10:00

      Kinna IF (hemma) P-12/13


      12:00
    • 10:30

      IF Elfsborg (hemma) P-09


      12:30
    • 10:30

      IF Elfsborg (hemma) P-08


      12:30
    • 11:20

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-09


      13:20
    • 12:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-11


      13:45
    • 12:30

      Kinna IF (hemma) F-09


      14:30
    • 14:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-06/07


      16:30
    • 15:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      FC Trollhättan (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      Fritsla IF (borta) P-10


      19:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 18:00

      IF Olsfors (borta) P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
    • 19:00

      Rävlanda AIS (hemma) U19


      21:00
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning Seniorlag Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:30

      Sjömarkens IF (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:15

      Sjömarkens IF (borta) P-09


      21:15
  • 18Fre
    • 19:00

      Lindome GIF (hemma) U19


      21:00
    • 19:00

      Landvetter IS (borta) Seniorlag Herrar


      19:00
    • 19:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P-08


      21:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) F-12/13


      12:00
    • 11:00

      Gerdskens BK (borta) P-08


      13:00
    • 14:30

      Somali FF (borta) P-06/07


      16:30
  • 20Sön
    • 10:00

      IFK Öxnevalla Vit (hemma) F-12/13


      12:00
    • 10:00

      Sätila SK (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Fritsla IF (hemma) P-12/13


      13:00
    • 12:00

      Fristads GoIF (borta) F-09


      14:00
    • 14:00

      Rävlanda AIS (borta) P-12/13


      16:00
    • 15:00

      Svenljunga IK (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Kronängs IF (borta) U19


      17:00
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) F-10/11


      18:15
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 00:00

      Brämhults IK (hemma) F-12/13


      02:00
    • 14:30

      Tranemo IF (hemma) P-06/07


      16:30
    • 14:50

      Ulricehamns IFK Vit (borta) P-09


      16:50
    • 15:00

      Borås AIK Blå (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) U19


      19:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30