Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      Träning A-lag


      12:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning F16


      12:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:00
    • 15:00

      Träningsmatch F18


      17:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch Skövde F16


      20:30
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch Lidköping F14


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      21:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      IF Hallby HK (borta) A-lag


      21:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      Träningsmatcher i Trollhättan U-lag Damer

    • 09:00

      Träning F11


      10:00
    • 14:00

      IF Hallby HK (hemma) A-lag


      16:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning F16


      12:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:00
  • 13Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
      Skara Idrottshall A-hallen
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 17Fre
    • 12:20

      Skara - IK Baltichov F12


      13:00
    • 15:00

      Skara PRE-SEASONCUP F12


      00:00
    • 16:00

      Örebro Cup F16


      00:00
    • 17:00

      A-lagsmatch F10


      21:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Skara HF - Ale F12


      19:00
    • 19:00

      Lugi HF (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:00

      Skara HF Preseason Cup F14


      00:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Skara PRE-SEASONCUP F12

    • Heldag

      Örebro Cup F16

    • Heldag

      Skara HF Preseason Cup F14

    • 09:00

      Träning F11


      10:00
    • 09:00

      Skara HF - Redbergslid F12


      10:00
    • 14:30

      Träningsmatch F18


      16:30
  • 19Sön
    • 00:00

      Skara PRE-SEASONCUP F12


      19:00
    • 00:00

      Örebro Cup F16


      19:59
    • 00:00

      Skara HF Preseason Cup F14


      19:00
    • 09:00

      Träning F12


      10:00
    • 11:00

      Träning F13


      11:45
    • 13:00

      Träning F12


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch Kropps U-lag Damer


      19:00
  • 20Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning F8


      17:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:00

      Domarutbildning F16


      21:00
    • 19:00

      Skuru IK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Domarutbildning F13


      21:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning F11


      10:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      12:00
    • 16:30

      IK Baltichov (hemma) F18


      18:30
  • 26Sön
    • 09:00

      BK Heid (borta) F18


      11:00
    • 11:00

      Träning F13


      11:45
    • 14:15

      HK Malmö (borta) F18


      16:15
  • 27Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte F10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F8


      17:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:00

      Domarutbildning F16


      21:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30