Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:15

      Träningsmatch F14


      17:30
    • 16:20

      Träning F16


      17:30
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning F10


      19:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      12:00
    • 13:00

      Skövde HF Svart (hemma) F16


      15:00
    • 16:00

      IF Hellton Karlstad (borta) F18


      18:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:00

      Träning F13


      11:45
    • 13:30

      Redbergslids IK vit (borta) F16


      15:30
    • 14:00

      Kärra HK (hemma) U-lag Damer


      16:00
    • 17:45

      Stenungsunds HK (borta) F18


      19:45
  • 4Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F11


      20:30
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F8


      17:30
    • 17:30

      Träning F9


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Utbildning sekretariat F12


      21:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      HK Lidköping 2 (hemma) F12


      11:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      12:00
    • 11:15

      HK Varberg (borta) F14


      13:15
    • 11:30

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F16


      13:30
    • 12:25

      KFUM Trollhättan 2 (borta) F11


      14:25
    • 13:15

      Tibro HK (hemma) F14


      15:15
    • 13:35

      HK Lidköping 2 (borta) F11


      15:35
    • 13:50

      HK Lidköping (borta) F16


      15:50
    • 17:15

      King River Handbollsklubb (borta) U-lag Damer


      19:15
  • 10Sön
    • 10:00

      IFK Bankeryd (hemma) F14


      12:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 13:00

      GF Kroppskultur 1 (borta) F11


      15:00
    • 14:00

      Domare F13


      18:30
    • 14:30

      Kungälvs HK 1 (borta) F14


      16:30
    • 14:30

      Falköpings AIK HK (hemma) F10


      16:30
    • 15:00

      HK Country (borta) F11


      17:00
    • 16:30

      Stenungsunds HK (hemma) F18


      18:30
    • 16:30

      HK Lidköping (borta) F18


      18:30
    • 17:30

      HK Country Röd (hemma) F10


      19:30
  • 11Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F11


      20:30
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Funktionärer på A-lagsmatch F16


      21:00
    • 17:45

      Träning F16


      21:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:45

      Golvtorkare F16


      21:00
    • 19:00

      Önnereds HK (hemma) A-lag


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F8


      17:30
    • 17:30

      Träning F9


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      HF Team Kropps (hemma) U-lag Damer


      22:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
      Vilanhallen 2
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 19:30

      Falköpings AIK HK (hemma) F16


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:00

      EMP utbildning F13


      19:00
    • 18:30

      Träning F10


      19:30
  • 16Lör
    • 08:30

      Sammandrag F9


      12:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:00

      Döma F9, Tvärhandboll F16


      12:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      12:00
    • 10:55

      Alingsås HK 1 (borta) F16


      12:55
    • 13:00

      Stenungsunds HK (borta) U-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Golvtorkare F16


      16:00
    • 15:00

      Skåre HK (hemma) F13


      17:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 15:00

      Skåre HK (hemma) F14


      17:00
    • 16:30

      HK Country Röd (hemma) F12


      18:30
    • 16:30

      Domare F12 F16


      17:30
  • 18Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F11


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Domarutbildning F12


      21:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F8


      17:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:30

      Träning F9


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      EMP föreningsfunktionärskurs F12


      21:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 08:00

      USM Steg 1 F16


      00:00
    • 08:00

      Kaffekokning F11


      13:00
    • 09:00

      HK Guldkroken Hjo 2 (hemma) F11


      11:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      12:00
    • 11:00

      Seriematch div 3 F18


      13:00
    • 11:25

      Tibro HK (borta) F10


      13:25
    • 12:00

      Skövde HF Svart (hemma) F11


      14:00
    • 12:35

      HK Lidköping 2 (borta) F10


      14:35
    • 15:45

      Kvibergs HK (borta) F16


      17:45
    • 16:00

      Golvtorkare F16


      18:00
    • 16:00

      WHC Despina (hemma) A-lag


      17:00
    • 18:30

      Lugi HF 2 (hemma) F16


      20:30
  • 24Sön
    • 00:00

      USM Steg 1 F16


      20:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:00

      Anderstorps SK (borta) F16


      13:00
    • 13:20

      Falköpings AIK HK 2 (borta) F11


      15:20
    • 13:45

      HK Country Svart (borta) F10


      15:45
    • 14:00

      Golvtorkare F16


      16:00
    • 14:00

      WHC Despina (hemma) A-lag


      15:00
    • 14:20

      HK Country T Röd (borta) F11


      16:20
    • 14:30

      Kungälvs HK 1 (borta) F16


      16:30
    • 14:45

      Vårgårda IK (borta) F10


      16:45
    • 18:00

      IFK Hammarö (hemma) F18


      20:00
  • 25Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F11


      20:30
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:00

      IFK Skövde - IF Hallby F16


      21:00
    • 19:30

      Skåre HK (borta) U-lag Damer


      21:30
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F8


      17:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:30

      Träning F9


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Höörs HK H 65 (borta) A-lag


      21:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
    • 20:30

      Skara HF 2 (hemma) F18


      22:30
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:30

      Träning F10


      19:30
    • 20:00

      IK Cyrus (borta) F18


      22:00
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      12:00
    • 11:00

      IFK Karlsborg (hemma) F12


      13:00
    • 11:20

      IF Hellton Karlstad Vit (borta) F13


      13:20
    • 14:00

      Kärra HF (hemma) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Golvtorkare F16


      18:00
    • 18:00

      HK Aranäs vit (hemma) F16


      20:00
  • 31Sön
    • 13:45

      IF Hellton Karlstad (borta) F14


      15:45
    • 15:00

      Tibro HK (borta) F16


      17:00
    • 15:30

      Skövde HF Vit (borta) F10


      17:30
    • 17:00

      Falköpings AIK HK (borta) F10


      19:00