Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.44
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 13:30

      Boden Handboll IF (hemma) A-lag


      15:30
  • 2Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F14


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Internmatch F9


      12:00
  • 9Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
  • 16Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 19Tor
    • 00:00

      Falköpings AIK HK Vit (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      Skövde HF Röd (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      HK Country Röd (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      Skövde HF Svart (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      HK Country (hemma) F16


      02:00
    • 00:00

      Skövde HF Röd (borta) F16


      02:00
    • 00:00

      Falköpings AIK HK Röd (borta) F10


      02:00
    • 00:00

      Falköpings AIK HK (borta) F16


      02:00
    • 00:00

      IFK Bankeryd (borta) F16


      02:00
    • 00:00

      IF Hallby HK (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      IF HV Tidaholm (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      IFK Bankeryd (hemma) F11


      02:00
    • 00:00

      Skövde HF Vit (hemma) F11


      02:00
    • 00:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      Borås HK 84 (borta) F11


      02:00
    • 00:00

      GF Kroppskultur (borta) F18


      02:00
    • 00:00

      HK Lidköping 2 (hemma) F12


      02:00
    • 00:00

      Skövde HF Vit (hemma) F12


      02:00
    • 00:00

      Tibro HK (hemma) F12


      02:00
    • 00:00

      Skövde HF Röd (hemma) F12


      02:00
    • 00:00

      IF Hallby HK 2 (borta) F12


      02:00
    • 00:00

      HK Country (hemma) F12


      02:00
    • 00:00

      Tibro HK (borta) F12


      02:00
    • 00:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F12


      02:00
    • 00:00

      Skövde HF Svart (borta) F12


      02:00
    • 00:00

      IF HV Tidaholm (borta) F12


      02:00
    • 00:00

      HK Brätte (borta) U-lag Damer


      02:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Skövde HF (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
  • 23Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:00

      Pappersleverans F9


      18:00
      Vilanparkeringen
      Anteckning: Dags för pappersutlämning! Måndag 23/11 kl 17-19 på Vilanparkeringen, kom gärna mellan 17-18 (ungefär när tjejerna har träning)!
    • 17:00

      Utlämning papper F10


      19:00
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 24Tis
    • 00:00

      Skövde HF F13 (borta) F14


      02:00
    • 00:00

      IF Hallby HK 2 (borta) F14


      02:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Klädprovning F10


      20:00
    • 18:00

      Klädprovning uppsamlingsheat F9


      20:00
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 00:00

      Särökometernas HK (hemma) F14


      02:00
    • 00:00

      Växjö HF (hemma) F14


      02:00
    • 10:30

      IF Hallby HK 2 (hemma) F16


      12:30
    • 15:00

      HK Country T Svart (borta) F10


      17:00
    • 16:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F10


      18:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:00

      Träning F14


      12:00
    • 13:50

      HK Lidköping (borta) F16


      15:50
    • 14:00

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F10


      16:00
    • 16:00

      IFK Bankeryd (hemma) F10


      18:00
  • 30Mån
    v.49
    • Heldag

      Inbetalning papper F10

    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00