Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skara FC
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      Skara Sommarland Cup Skara FC

    • Heldag

      Skara Sommarlands cup U16

    • Heldag

      Sommarlands cup Seniortrupp Damer

    • 08:00

      Cup P-08


      14:00
    • 08:30

      Sommarland Cup P-07


      00:00
    • 09:45

      S-cup Kinna P-09


      10:30
    • 11:15

      S-cup Tranås P-09


      12:00
    • 14:15

      S-cup Öckerö P-09


      15:00
    • 15:45

      S-cup Gideonsberg P-09


      16:30
    • 18:30

      Gerdskens BK (borta) U16


      20:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 00:00

      Skara Sommarland Cup Skara FC


      19:00
    • 00:00

      Sommarland Cup P-07


      20:00
    • Heldag

      Sommarlands cup Seniortrupp Damer

    • Heldag

      Slutspel Sommarlands cup F-07/-08

    • 09:00

      Sl. Cupen P-08


      15:00
    • 09:00

      Cup F-09


      10:00
    • 10:50

      S-cup Kinna blå P-09


      11:50
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 12:00

      Träning P-08


      13:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Jula/Mariestads BK (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Mariestads BK (borta) U16


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      16:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Vinninga AIF (hemma) F-07/-08


      21:00
  • 14Lör
    • 15:00

      Lidköping/Örslösa-Söne (borta) F-05/-06


      17:00
    • 15:00

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Döma P10 P-07


      17:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Match Lag Blå F-10


      11:25
    • 10:00

      Råda BK Gul (borta) P-11


      11:15
    • 15:00

      Sils IF Vit (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Match Lag Vit Hemma F-10


      16:20
    • 15:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      16:30
    • 16:00

      Match F-09


      18:00
    • 17:00

      Mariestads BK Röd (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Vara SK (borta) P-11


      18:15
    • 17:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) F-11


      19:00
    • 17:00

      Döma P10 P-07


      19:00
    • 17:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      19:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      16:30
    • 16:00

      Träning U18 Futsal


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Götene IF Blå (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning Seniortrupp Herrar


      11:30
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 10:00

      Döma P13 P-10


      11:00
    • 11:00

      Falköpings FK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK (hemma) U16


      13:00
    • 11:30

      Match Lag Vit F-10


      13:00
    • 13:00

      Levene/Skogslunds IF (hemma) P-11


      14:15
    • 14:00

      Götene IF Vit (hemma) P-13


      15:00
    • 14:00

      Döma P13 P-10


      15:00
    • 15:00

      IFK Falköping FF (hemma) U18 Futsal


      17:00
  • 22Sön
    • 11:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-11


      12:15
    • 11:00

      Ardala GoIF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Döma P-12 P-09


      12:00
    • 12:30

      Råda BK Vit (borta) F-11


      14:30
    • 13:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Vara SK Svart (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Döma P-12 P-09


      14:00
    • 14:30

      Skövde AIK Vit (borta) P-10


      15:30
    • 15:00

      Arentorp Helås FK (hemma) P-13


      16:00
    • 15:00

      Döma P13 P-10


      16:00
    • 16:00

      Nossebro IF (hemma) Seniortrupp Herrar


      18:00
    • 16:15

      Falköpings KIK (borta) F-13


      18:15
    • 16:30

      IFK Falköping FF (borta) U16


      18:30
    • 17:00

      Ulvåker/Tymer/Lerdala (borta) F-07/-08


      19:00
    • 17:00

      Match F-09


      19:00
    • 17:00

      Rackeby/Kållandsö (borta) Seniortrupp Damer


      19:00
    • 17:30

      Skövde KIK Svartvit (borta) F-13


      19:30
    • 17:45

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-09


      19:45
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U18 Futsal


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Skultorps IF Svart (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Saleby/Trässber/N.Härene (hemma) U16


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Skövde AIK Röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Lidköpings FK Rödsvart (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) U18 Futsal


      13:00
    • 11:00

      Falköpings FK Röd (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-12


      13:00
    • 13:00

      Kållandsö GoIF (hemma) P-11


      15:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Våmbs IF (hemma) F-13


      12:00
    • 11:00

      Råda BK Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Herrljunga/Frisco Blå (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Lundsbrunn- Skara P-13


      12:00
    • 15:00

      Match Lag Vit Hemma F-10


      16:30
    • 15:00

      Domaruppdrag F10 F-07/-08


      16:30
    • 17:00

      Herrljunga SK FK (borta) U16


      19:00
    • 17:00

      Match F-09


      19:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis