Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnersta AIF

Följ

Sunnersta AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.13
    • Heldag

      Träning F-08

    • 00:00

      Påskcamp 2021 P-13


      16:00
    • 00:00

      Påsk Camp 29/3-1/4 anmälan F-09


      14:00
    • 00:00

      Påskcamp P-10


      14:00
    • 11:00

      Påsklunch Fotboll


      17:00
    • 13:00

      SAIF Påsk camp P-07


      14:00
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 14:30

      Träning P-13


      15:30
    • 15:45

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
  • 5Mån
    v.14
    • 00:00

      IF VP Uppsala P08 (borta) P-08


      02:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-05


      12:00
    • 14:00

      Håbo FF (borta) A-lag Dam


      16:00
    • 14:30

      Träning F-10


      16:00
    • 14:30

      Träning F-09


      16:00
    • 14:30

      Träning F-12


      16:00
    • 20:00

      Träning F-06


      21:30
    • 21:00

      Träning A-lag Dam


      22:30
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
      Valsätra konstgräs, Uppsala
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herr


      20:00
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-07/06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:30
    • 11:00

      Träning A-lag Herr


      12:30
    • 13:45

      Träning stort spel P-06


      16:00
    • 14:00

      Träning P-05


      16:00
    • 15:15

      Unik FK (hemma) A-lag Dam


      17:15
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning F-07/06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 12:00

      Träning A-lag Dam


      13:00
    • 12:15

      Vinnare i match 170364004 (hemma) P-07


      14:15
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 12:30

      Träning P-10


      13:30
    • 14:30

      Träning P-13


      15:30
    • 15:45

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Uthämtning nya kläder A-lag Dam


      18:00
  • 12Mån
    v.15
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte P-10


      20:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herr


      20:00
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-07/06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning F-13


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:30
    • 13:00

      Träning F-10


      14:30
    • 14:15

      Enköpings SK UK (borta) F-06


      16:15
    • 16:30

      Träningsmatch Vaksala P15 P-06


      18:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning F-07/06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 12:30

      Träning P-10


      14:00
    • 14:30

      Träning P-13


      15:30
    • 15:45

      Träning P-11


      17:00
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
  • 19Mån
    v.16
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 19:30

      Föräldramöte F2010 F-10


      21:30
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-07/06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:30
    • 12:30

      IF VP Uppsala (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Träff med laget A-lag Herr


      19:00
  • 25Sön
    • 09:45

      Danmarks IF F07 Vit (hemma) F-07/06


      11:45
    • 10:00

      Träning F-07/06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 13:00

      Knivsta IK P06 Röd (borta) P-06


      15:00
    • 13:15

      Unik FK P07 (hemma) P-07


      15:15
    • 14:30

      Träning P-13


      15:30
    • 15:00

      Träning F-10


      17:00
    • 15:45

      Träning P-11


      17:00
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
  • 26Mån
    v.17
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Möte lekisledare Fotboll


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herr


      20:00
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-07/06


      17:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30