Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:30

      Träning med U16-18 P-05


      20:00
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2007 P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:15

      Seriematch P16-18 Sölvesborg GIF - IFK Karlshamn P16-18


      20:00
    • 18:15

      Match med U16-18 P-05


      20:20
    • 18:30

      FK Karlskrona Svart (hemma) P-05


      20:30
  • 3Tor
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      Lörby IF (hemma) F08-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 13:00

      Lyckå FF Grön (borta) F08-10


      14:30
    • 14:00

      Match med U19 P-05


      15:40
    • 14:00

      Hörby FF (borta) U-lag


      16:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Träningsmatch P-13


      12:00
    • 10:30

      Match mot Ronneby P-09


      12:30
    • 12:00

      IF Trion (hemma) U-lag


      14:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:15
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:30

      Träning med U16-18 P-05


      20:00
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning * Mjällby Akademi Tränare P-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:30

      Match med U16-18 P-05


      20:10
    • 18:30

      Seriematch P16-18 Sölvesborg GIF - Asarum IFFK P16-18


      20:15
  • 10Tor
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Träningsmatch P-12


      13:00
    • 10:00

      Asarums IF FK (borta) F08-10


      11:30
    • 10:30

      Match mot Ifk Karlshamn P-09


      12:30
    • 10:30

      Jämshögs IF (hemma) P-06/07


      12:30
    • 13:00

      Match med U-laget P-05


      14:45
    • 13:00

      Jämshögs IF (borta) U-lag


      15:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Olofströms IF/BK Union (hemma) F08-10


      12:30
    • 12:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) U-lag


      14:00
    • 13:00

      FK Karlskrona Orange (borta) P-06/07


      15:00
    • 14:00

      IFK Karlshamn (hemma) F08-10


      15:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:00

      Match P-14


      19:00
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:30

      Jämjö GoIF Röd (hemma) P-06/07


      19:30
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 15Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:30

      Träning med U16-18 P-05


      20:00
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Matcher mot Mjällby AIF onsdagen 16/9 P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 17Tor
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
    • 18:30

      Seriematch P16-18 Sölvesborg GIF - FC Rödeby P16-18


      20:15
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Regionträning MAIF P-05


      18:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Träningsmatch P-12


      13:00
    • 09:30

      Match mot Karlskrona P-09


      13:30
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      IFK Karlshamn (hemma) P-06/07


      12:30
    • 14:00

      Hasslö GoIF/Nättraby GoIF Vit (hemma) F08-10


      15:30
    • 15:00

      Match med U19 P-05


      16:40
    • 15:00

      Åhus Horna BK (borta) U-lag


      17:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Träningsspel mot MAIF P13 P-13


      12:00
    • 11:00

      Lörby IF (borta) F08-10


      12:30
    • 11:00

      FK Karlskrona Svart (borta) P-06/07


      13:00
    • 14:00

      Belganet/Hallabro IF (borta) F08-10


      15:00
    • 17:00

      Ramdala IF (hemma) U-lag


      19:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
      Svarta Led - 5 mannaplanen
      Anteckning: Träning på "Kilen" Svarta Led. Benskydd, skor, vattenflaska och kläder efter väder. Vänligen läs SGIF rekommendationer kring hantering utav Corona vid träning.
      Vi fortsätter med att följa riktlinjerna vid träning dår vi lämnar & hämtar vårt barn vid träningen start & slut ner på kilen,.
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Saxemara IF (borta) P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 22Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning * Gais Laget 2007 + Övrig Trupp P-06/07


      18:45
    • 17:00

      Match mot Mjällby P-09


      18:45
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2006 P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:30

      Match med U16-18 P-05


      20:10
    • 18:30

      Seriematch P16-18 SGIF - Ronneby BK P16-18


      20:15
  • 24Tor
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      19:15
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      Match mot Kallinge P-09


      12:30
    • 10:30

      Rödeby AIF Grön (hemma) P-06/07


      12:30
    • 14:00

      Match med U-laget P-05


      16:00
    • 14:00

      AIK Atlas (borta) U-lag


      16:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Rödeby AIF Blå (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Ramdala IF/AIK Atlas (hemma) F08-10


      12:30
    • 12:00

      Södra Sandby IF blå (hemma) U-lag


      14:00
    • 12:00

      Match med U19 P-05


      13:40
    • 14:00

      Saxemara IF (borta) F08-10


      15:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:30

      Träning med U16-18 P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2007 P-06/07


      19:30
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Match med U16-18 P-05


      19:45
    • 18:00

      Seriematch P16-18 SGIF - Mjällby AIF (borta) P16-18


      20:00
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00