Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:30

      Tränings-Match * KFC (B) P-06/07


      12:00
    • 14:00

      Hasslö GoIF (borta) U-lag


      16:00
  • 2Sön
    • 10:30

      Tränings-Match * KFC (A) P-06/07


      12:00
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 19:00

      Fridlevstad GoIF (hemma) U-lag


      21:00
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning * Mjällby Akademi Tränare P-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 6Tor
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P16-18


      19:30
    • 18:30

      Träning F08-11


      20:00
    • 19:00

      Jämshögs IF P16-18 (hemma) P16-18


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:00

      Träningscup * Staffanstorp P-06/07


      15:30
    • 11:00

      Asarums IF FK (hemma) F08-11


      12:30
  • 9Sön
    • 10:00

      IFK Karlshamn (hemma) F08-11


      11:00
    • 10:00

      Träningscup * Staffanstorp P-06/07


      16:30
    • 14:00

      Gränums IF (borta) U-lag


      16:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2006 P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Match med U16-18 P-05


      20:10
    • 18:30

      Serie match P16-18 Sölvesborg GIF - Saxemara If P16-18


      20:15
  • 13Tor
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Mörrums GoIS FK (borta) P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F08-11


      20:00
  • 14Fre
    • 16:30

      IFK Karlshamn (borta) P-06/07


      18:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Träningsmatch P-12

    • 09:00

      Match P-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      Rödeby AIF Grön (borta) P-06/07


      12:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Belganet/Hallabro IF (hemma) F08-11


      10:00
    • 10:30

      Rödeby AIF Blå (hemma) P-06/07


      12:30
    • 10:30

      Match mot Tving P-09


      12:30
    • 13:00

      Match U19 P-05


      14:40
    • 16:30

      Ronneby BK (borta) F08-11


      18:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2007 P-06/07


      19:30
  • 19Ons
    • 18:00

      Match mot Mjällby P-09


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Match med U16-18 P-05


      19:30
    • 18:00

      Serie-match P16-18 Sölvesborg GIF - Jämshögs IF P16-18


      19:45
    • 18:30

      FK Karlskrona Svart (hemma) P-06/07


      20:30
  • 20Tor
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-11


      20:00
    • 19:00

      Mörrums GoIS FK (borta) P-06/07


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 15:00

      Saxemara IF (hemma) F08-11


      16:30
  • 23Sön
    • 17:00

      Saxemara IF (borta) P-06/07


      19:00
  • 24Mån
    v.35
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Hoby GIF (hemma) F08-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
    • 18:30

      IFK Karlshamn U (borta) U-lag


      20:30
    • 18:30

      Träning P16-18


      19:30
    • 19:00

      Ramdala IF/Jämjö GoIF (borta) P-05


      21:00
  • 25Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2006 P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning med U16-18 P-05


      20:00
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning * Mjällby Akademi Tränare P-06/07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:45

      Seriematch P16-18 mot Nättraby P16-18


      21:00
  • 27Tor
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Lyckå FF Vit (borta) F08-11


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 28Fre
    • 18:30

      Johannishus SK (borta) U-lag


      20:30
  • 29Lör
    • 09:00

      Match mot Asarum P-09


      11:40
    • 10:00

      Träning P-12


      13:00
    • 10:00

      IFK Karlshamn (borta) F08-11


      11:30
    • 14:00

      Nättraby GoIF (borta) P-05


      14:40
    • 15:40

      Ramdala IF/Jämjö GoIF (hemma) P-05


      16:20
  • 30Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot Mjällby AIF Söndagen 30/8 P-11


      12:00
    • 10:00

      DM-P14 P-06/07


      15:00
    • 12:00

      Match med U19 P-05


      13:30
    • 12:00

      Tyringe IF (hemma) U-lag


      14:00
    • 13:00

      Rödeby AIF (borta) F08-11


      14:00
    • 14:00

      Sölvesborgs GOIF (hemma) F08-11


      16:00
  • 31Mån
    v.36