Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:30

      Träning med U16-18 P-05


      20:00
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2007 P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:15

      Seriematch P16-18 Sölvesborg GIF - IFK Karlshamn P16-18


      20:00
    • 18:15

      Match med U16-18 P-05


      20:20
    • 18:30

      FK Karlskrona Svart (hemma) P-05


      20:30
  • 3Tor
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      Lörby IF (hemma) F08-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 13:00

      Lyckå FF Grön (borta) F08-10


      14:30
    • 14:00

      Match med U19 P-05


      15:40
    • 14:00

      Hörby FF (borta) U-lag


      16:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Träningsmatch P-13


      12:00
    • 10:30

      Match mot Ronneby P-09


      12:30
    • 12:00

      IF Trion (hemma) U-lag


      14:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:15
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:30

      Träning med U16-18 P-05


      20:00
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning * Mjällby Akademi Tränare P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:30

      Match med U16-18 P-05


      20:10
    • 18:30

      Seriematch P16-18 Sölvesborg GIF - Asarum IFFK P16-18


      20:15
  • 10Tor
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Träningsmatch P-12


      13:00
    • 10:00

      Asarums IF FK (borta) F08-10


      11:30
    • 10:30

      Match mot Ifk Karlshamn P-09


      12:30
    • 10:30

      Jämshögs IF (hemma) P-06/07


      12:30
    • 13:00

      Match med U-laget P-05


      14:45
    • 13:00

      Jämshögs IF (borta) U-lag


      15:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Olofströms IF/BK Union (hemma) F08-10


      12:30
    • 12:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) U-lag


      14:00
    • 13:00

      FK Karlskrona Orange (borta) P-06/07


      15:00
    • 14:00

      IFK Karlshamn (hemma) F08-10


      15:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Match P-14


      19:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:30

      Jämjö GoIF Röd (hemma) P-06/07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 15Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning MV


      17:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:30

      Träning med U16-18 P-05


      20:00
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Matcher mot Mjällby AIF onsdagen 16/9 P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
  • 17Tor
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
    • 18:30

      Seriematch P16-18 Sölvesborg GIF - FC Rödeby P16-18


      20:15
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Regionträning MAIF P-05


      18:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Träningsmatch P-12


      13:00
    • 09:30

      Match mot Karlskrona P-09


      13:30
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      IFK Karlshamn (hemma) P-06/07


      12:30
    • 14:00

      Hasslö GoIF/Nättraby GoIF Vit (hemma) F08-10


      15:30
    • 15:00

      Match med U19 P-05


      16:40
    • 15:00

      Åhus Horna BK (borta) U-lag


      17:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Träningsspel mot MAIF P13 P-13


      12:00
    • 11:00

      Lörby IF (borta) F08-10


      12:30
    • 11:00

      FK Karlskrona Svart (borta) P-06/07


      13:00
    • 14:00

      Belganet/Hallabro IF (borta) F08-10


      15:00
    • 17:00

      Ramdala IF (hemma) U-lag


      19:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning * Gais Laget 2007 + Övrig Trupp P-06/07


      18:45
    • 17:00

      Match mot Mjällby P-09


      18:45
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2006 P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:30

      Match med U16-18 P-05


      20:10
    • 18:30

      Seriematch P16-18 SGIF - Ronneby BK P16-18


      20:15
  • 24Tor
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning P-14


      19:15
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      Match mot Kallinge P-09


      12:30
    • 10:30

      Rödeby AIF Grön (hemma) P-06/07


      12:30
    • 14:00

      Match med U-laget P-05


      16:00
    • 14:00

      AIK Atlas (borta) U-lag


      16:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Rödeby AIF Blå (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Ramdala IF/AIK Atlas (hemma) F08-10


      12:30
    • 12:00

      Södra Sandby IF blå (hemma) U-lag


      14:00
    • 12:00

      Match med U19 P-05


      13:40
    • 14:00

      Saxemara IF (borta) F08-10


      15:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Spelarutbildning * BFF * 2007 P-06/07


      19:30
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00