Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF Damsenior

Följ

Damsenior

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Damer, Träningsmatcher 2019 Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Alingsås FC United 6 4 1 1 13
2 Arentorp Helås FK 4 4 0 0 12
3 Våmbs IF 3 3 0 0 9
4 Mellby IK 3 3 0 0 9
5 Ulvåkers IF U 3 3 0 0 9
6 IK Gauthiod 4 3 0 1 9
7 Bergdalens IK A 3 3 0 0 9
8 Toarpsalliansen 4 3 0 1 9
9 Skoftebyns IF 5 3 0 2 9
10 Lödöse Nygård IK 6 2 2 2 8
11 Ulricehamns IFK 3 2 1 0 7
12 Jitex Mölndal BK 3 2 1 0 7
13 Skepplanda BTK 5 2 1 2 7
14 Nittorps IK A 6 2 1 3 7
15 Alingsås Kvinnliga IK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 2 2 0 0 6
16 Ljungskile SK 4 2 0 2 6
17 Mariedals IK 3 2 0 1 6
18 Skultorps IF 2 2 0 0 6
19 Gullspång/Hova/Weimer 2 2 0 0 6
20 Södra Ving/Timmele 3 2 0 1 6
21 Ulricehamns IFK U 3 2 0 1 6
22 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 3 2 0 1 6
23 Ulvåkers IF 5 1 2 2 5
24 IK Friscopojkarna 6 1 2 3 5
25 Sjuntorps IF 2 1 1 0 4
26 IFK Tidaholm 2 1 1 0 4
27 Sjömarkens IF U Dam 2 1 1 0 4
28 Mariedals IK U 2 1 1 0 4
29 Trollhättans FK 2 1 1 0 4
30 Göteborgs FF 2 1 1 0 4
31 Skoftebyns IF U 2 1 1 0 4
32 IS Halmia 2 1 1 0 4
33 Skövde KIK 3 1 1 1 4
34 IFK Örby 3 1 1 1 4
35 Vartofta SK 1 1 0 0 3
36 Nittorps IK U 1 1 0 0 3
37 Floby IF 2 1 0 1 3
38 Rävåsens IK 1 1 0 0 3
39 Wargöns IK 1 1 0 0 3
40 Lerums IS 1 1 0 0 3
41 Alingsås FC United U 1 1 0 0 3
42 IFK Öxnevalla 1 1 0 0 3
43 Hertzöga BK 1 1 0 0 3
44 Vartofta SK U 1 1 0 0 3
45 Göteborgs DFF 1 1 0 0 3
46 Qviding FIF 1 1 0 0 3
47 Vänersborgs IF U 1 1 0 0 3
48 Lidköpings FK F19 1 1 0 0 3
49 Vedums AIS 1 1 0 0 3
50 Bengtsfors IF 1 1 0 0 3
51 IFK Kalmar A 1 1 0 0 3
52 Kindaholms FF 2 1 0 1 3
53 Trollhättans FK/Halvorstorp 1 1 0 0 3
54 Våmbs IF U 1 1 0 0 3
55 IFK Norrköping FK 1 1 0 0 3
56 IK Rössö Uddevalla A-Lag 1 1 0 0 3
57 Södra Ving/Timmele U 2 1 0 1 3
58 Levene-Skogslunds IF 2 1 0 1 3
59 Götene FK 2 1 0 1 3
60 Fröjered/Korsberga 2 1 0 1 3
61 Vänersborgs IF A 2 1 0 1 3
62 Götene FK U 2 1 0 1 3
63 Sjömarkens IF A Dam 3 1 0 2 3
64 Vänersborgs FK 2 1 0 1 3
65 Axvalls IF 4 1 0 3 3
66 Sävedalens IF 1 0 1 0 1
67 Onsala BK Dam Junior 1 0 1 0 1
68 Sils IF B 1 0 1 0 1
69 Åsarp-Trädet/Redväg 1 0 1 0 1
70 Orust FC 1 0 1 0 1
71 Rackeby/Kållandsö 1 0 1 0 1
72 Vinninga AIF 3 0 1 2 1
73 Ytterby IS 2 0 1 1 1
74 Lidköpings FK 5 0 1 4 1
75 Mariestads BoIS FF 2 0 1 1 1
76 Saleby/Järpås 3 0 1 2 1
77 Falköpings KIK 3 0 1 2 1
78 Skara FC 3 0 1 2 1
79 Fagersanna/Mölltorp-Brevik 0 0 0 0 0
80 IFK Värsås 0 0 0 0 0
81 Landvetter IF 2003 A Damsenior 0 0 0 0 0
82 Rävlanda AIS 0 0 0 0 0
83 Södra Härene IF 0 0 0 0 0
84 TFK/TBOIS/HIS U 0 0 0 0 0
85 IFK Värnamo Dam 0 0 0 0 0
86 Guldhedens IK 0 0 0 0 0
87 Råda BK B 0 0 0 0 0
88 Rydboholms SK A 0 0 0 0 0
89 Hestrafors/Bollebygd 0 0 0 0 0
90 Falköpings Kvinnliga IK U2 0 0 0 0 0
91 Alingsås KIK 0 0 0 0 0
92 Södra Vings IF 0 0 0 0 0
93 Husqvarna FF 0 0 0 0 0
94 Brämhults IK A 0 0 0 0 0
95 Valtorps IF 0 0 0 0 0
96 Hampetorp-Odensbackens IF 0 0 0 0 0
97 Åsaka SK 0 0 0 0 0
98 Halvorstorps IS 0 0 0 0 0
99 Ulricehamns IFK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 0 0 0 0 0
100 Moholms SK 0 0 0 0 0
101 Sjömarken/Sandared A 0 0 0 0 0
102 Hyssna IF Damer 0 0 0 0 0
103 Hus FF 0 0 0 0 0
104 IK Arvika Fotboll 0 0 0 0 0
105 Floby IF Dam 0 0 0 0 0
106 Jula BK A 0 0 0 0 0
107 IFK Hjo 0 0 0 0 0
108 Mossens BK Damer 0 0 0 0 0
109 Svarteborg FK SFK, Div.3 Damer Bohuslän/Dal 2019 1 0 0 1 0
110 Skultorps IF U 1 0 0 1 0
111 Norra Fågelås IF 1 0 0 1 0
112 Mariestads BoIS FF U 1 0 0 1 0
113 Mariebo IK Dam A 1 0 0 1 0
114 Jung-Kvänum 10 IF 1 0 0 1 0
115 Ljungskile SK F17+ 1 0 0 1 0
116 Kabel Åttio/Byttorp 1 0 0 1 0
117 Stenstorps IF 1 0 0 1 0
118 Sollebrunn/Stora Mellby 2 0 0 2 0
119 Åsarp-Trädet FK /Redväg U 1 0 0 1 0
120 Råda BK 1 0 0 1 0
121 Jönköpings Södra IF B 1 0 0 1 0
122 Åsebro IF Åsebro/Brålanda 2 0 0 2 0
123 Fristad/Borgstena/Sparsör 2 0 0 2 0
124 Töreboda IK 1 0 0 1 0
125 Fristad/Sparsör/Borgsten U 1 0 0 1 0
126 Bergdalens IK U 1 0 0 1 0
127 Jitex Mölndal BK U 1 0 0 1 0
128 Björsäters IF 2 0 0 2 0
129 Utbynäs SK 2 0 0 2 0
130 Hörnebo SK 1 0 0 1 0
131 H E F Valbo BK 1 0 0 1 0
132 Örslösa-Söne IK Dam A 2 0 0 2 0
133 Hestra/Grimsås 2 0 0 2 0
134 Tymer/Tidavad 1 0 0 1 0
135 IFK Trollhättan 2 0 0 2 0
136 Sils IF 3 0 0 3 0
137 Kindaholm/Svenljunga 3 0 0 3 0
138 Jönköpings Södra IF 1 0 0 1 0
139 Göta BK A 3 0 0 3 0

Match

Våmbs IF U

2 - 1
Södermalms IP Konstgräs
31 mars 2019
15:00

Skultorps IF U

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alicia Carlsson 1 0 0 0 0 0
Beata Bergman 1 0 0 0 0 0
Cassandra Kvist 1 0 0 0 0 0
Catalina Georgson 1 0 0 0 0 0
Emma Eriksson 1 0 0 0 0 0
Felicia Krämer 1 0 0 0 0 0
Hanna Johansson 1 0 0 0 0 0
Ida Grönlund 1 0 0 0 0 0
Karin Hamilton Lantz 1 0 0 0 0 0
Malin Almgren 1 0 0 0 0 0
Stina Wernklev 1 0 0 0 0 0
Thea Sandfredsson 1 0 0 0 0 0
Tuva Kjellson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Beata Bergman 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng