Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenhagens KK

Följ

Stenhagens KK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Stenhagens KK
Välj lag/grupp

Februari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.5
    • 17:15

      Träning P 11/12


      18:30
    • 18:20

      Träning P09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
    • 19:35

      Träning P-07/08


      21:00
    • 20:00

      Träning D3


      20:15
    • 21:15

      Träning H6


      22:30
  • 2Tor
    • 17:15

      Träning P 11/12


      19:00
    • 18:30

      Målvaktsträning m. S Flöjt Stenhagens KK


      20:30
    • 18:30

      Målvaktsträning för SKK:s målvakter. Endast för kallade spelare. P-07/08


      20:30
    • 18:30

      Målvaktsträning för SKK:s målvakter. Endast för kallade spelare. P09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning F07/08


      21:00
  • 3Fre
    • 17:30

      Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) (hemma) P-07/08


      19:30
    • 18:30

      Storvreta IBK F09 (borta) F07/08


      19:30
  • 4Lör
    • 13:15

      Alunda IBF F05-08 (hemma) F07/08


      14:15
    • 13:20

      Vaksala SK 2014 Vit 2 (borta) P13/14


      15:20
    • 14:30

      FBC Uppsala P08 svart (hemma) P-07/08


      16:30
    • 14:30

      Vaksala SK 2014 Vit 1 (borta) P13/14


      16:30
    • 15:40

      Vaksala SK 2014 Vit 2 (borta) P13/14


      17:40
    • 16:15

      Bälinge IF P09 (hemma) P09/10


      18:15
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.6
  • 7Tis
    • 18:15

      Alunda IBF P16 - SKK P07/08 Röd P-07/08


      20:15
    • 18:20

      Träning P09/10


      20:00
    • 19:50

      Wåhla IBK (borta) D3


      21:50
    • 20:15

      Rasbo IK Legends (hemma) H6


      22:15
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning P 11/12


      18:30
    • 18:20

      Träning P09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
      Stenhagen BoKC
      Anteckning: Innebandyträning, glöm inte att ha på er mjukisbyxor till och från träning <3
    • 19:35

      Träning P-07/08


      21:00
    • 20:00

      Träning D3


      20:15
    • 21:15

      Träning H6


      22:30
  • 9Tor
    • 17:15

      Träning P 11/12


      19:00
    • 19:00

      Träning F07/08


      21:00
    • 19:05

      Hagunda IF P10 (hemma) P09/10


      21:05
  • 10Fre
    • 16:35

      Träning P-07/08


      18:15
    • 19:00

      Rasbo IK Dam (borta) D3


      21:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Träningsmatch F15/16


      11:00
    • 10:20

      Tierp IBK P12 (borta) P 11/12


      12:20
    • 11:30

      Bålsta FBC PF12 (borta) P 11/12


      13:30
    • 14:30

      Storvreta IBK P08 lätt (hemma) P-07/08


      16:30
    • 15:45

      Bälinge IF F08/09 Gul (hemma) F07/08


      16:45
    • 17:00

      FBC Åland P09/10 (hemma) P09/10


      19:00
    • 18:15

      IBF Roslagsalliansen U (hemma) H6


      20:15
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning P13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P15/16


      11:00
    • 16:00

      SSL-match Hagunda-Jönköping P 11/12


      19:00
  • 13Mån
    v.7
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:15

      Träning P 11/12


      18:30
    • 18:20

      Träning P09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
    • 19:35

      Träning P-07/08


      21:00
    • 20:00

      Träning D3


      20:15
    • 21:15

      Träning H6


      22:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 15:00

      IFK Dannemora/Ö F06-08 (hemma) F07/08


      17:00
    • 16:30

      FBC Åland (hemma) D3


      18:30
  • 19Sön
    • 14:45

      Vaksala SK (borta) H6


      16:45
    • 19:00

      Träning Korplag dam


      20:00
  • 20Mån
    v.8
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 18:20

      Träning P09/10


      20:00
    • 18:20

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
    • 20:00

      Träning D3


      20:15
    • 21:15

      Träning H6


      22:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.9
  • 28Tis
    • 18:00

      Match: Enköpings IBK P07 - Stenhagens KK P07/08 Röd P-07/08


      19:30
    • 18:20

      Träning P09/10


      20:00