Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Skene IF
Välj lag

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 08:00

      eskilscuppen P-03


      00:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 00:00

      eskilscuppen P-03


      16:00
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 18:00

      Svansjö (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      IFK Örby vit (borta) P-07


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • Heldag

      Frölunda cup P-06

    • 09:00

      Horreds IF (hemma) P-05


      10:00
    • 09:35

      Fritsla IF (borta) P-05


      10:35
    • 10:00

      Skene IF (hemma) P-09


      14:00
    • 10:10

      Dalsjöfors GOIF (borta) P-05


      11:10
    • 10:20

      Svaneforscupen (hemma) P-08


      14:30
    • 10:45

      Dalsjöfors GOIF (borta) P-05


      11:45
    • 11:25

      Fritsla IF (hemma) P-05


      12:25
    • 15:00

      Borås AIK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Frölunda cup P-06

    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:00
    • 16:00

      Rävlanda AIS (borta) P-04


      18:00
    • 17:00

      Svansjö (hemma) P-08


      18:00
      Vävarevallen A-Plan
      Serie: Kompisserien div 14
      Samlingsinfo: Vävarevallen omkl. rum
      Samlingstid: 16:00
      Anteckning: Block blå och gul. Vi har kiosk.
      Resultat och referat
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (hemma) P02-03


      13:00
  • 20Sön
    • 14:00

      Mariedals IK blå (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:00
    • 15:00

      Kiosk Vävarevallen P-05


      16:30
    • 15:30

      Gerdskens BK Gul (hemma) P-05


      17:30
    • 15:30

      IFK Örby (hemma) P-06


      16:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Rävlanda AIS (borta) P-08


      17:30
    • 17:00

      Rydboholms SK (hemma) P-04


      19:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Norrby IF (borta) Juniorer


      21:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning Seniorlag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Hyssna IF (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P02-03


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Kronängs IF Svart (hemma) P-08


      10:15
    • 10:00

      Skene IF Svart (hemma) P-08


      14:00
    • 10:20

      Sparsörs AIK Svart (hemma) P-08


      10:35
    • 10:40

      Sparsörs AIK Gul (hemma) P-08


      10:55
    • 12:00

      Bergdalens IK lag 2 (hemma) P-08


      12:15
    • 12:20

      Bergdalens IK lag 1 (hemma) P-08


      12:35
    • 13:00

      Bergdalens IK lag 3 (hemma) P-08


      13:15
    • 15:00

      Gällstad (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 27Sön
    • 14:00

      Rydboholms SK blå (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      IFK Örby (borta) P-04


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10/11


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Bollebygd/Töllsjö (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (borta) P02-03


      19:00
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 31Tor