Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
    • Heldag

      Träning Juniorer

    • 18:00

      Svansjö (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      IFK Örby vit (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • Heldag

      Träning Juniorer

    • Heldag

      Frölunda cup P-06

    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Rävlanda AIS (borta) P-04


      18:00
      Rävlanda
      Serie: Pojkar, Div 8 Mark -
      Samlingsinfo: Vid vävarevallen
      Samlingstid: 14:45
      Anteckning: Tvätta: Oliver
      Köra: Oliver, Tom, Valter
    • 17:00

      Svansjö (hemma) P-08


      18:00
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      Skene IF (borta) P-03


      13:00
  • 20Sön
    • 14:00

      Mariedals IK blå (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:30

      IFK Örby (hemma) P-06


      16:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Rävlanda AIS (borta) P-08


      17:30
    • 17:00

      Rydboholms SK (hemma) P-04


      19:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Norrby IF (borta) Juniorer


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Skene IF Svart (hemma) P-08


      14:00
    • 10:00

      Kronängs IF Svart (hemma) P-08


      10:15
    • 10:20

      Sparsörs AIK Svart (hemma) P-08


      10:35
    • 10:40

      Sparsörs AIK Gul (hemma) P-08


      10:55
    • 12:00

      Bergdalens IK lag 2 (hemma) P-08


      12:15
    • 12:20

      Bergdalens IK lag 1 (hemma) P-08


      12:35
    • 13:00

      Bergdalens IK lag 3 (hemma) P-08


      13:15
    • 15:00

      Gällstad (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 27Sön
    • 14:00

      Rydboholms SK blå (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      IFK Örby (borta) P-04


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (borta) P-03


      19:00
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 31Tor