Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:20

      Träning A-lag


      19:30
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning B2


      17:40
    • 19:00

      Trän. match KHK J20 B A-lag


      22:00
    • 20:50

      Träning SIK Stingers


      22:10
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:20
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:40
    • 11:00

      Träning B2


      13:00
    • 16:00

      Trän. match Glimma B A-lag


      19:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Målvaktsträning B2


      18:00
    • 18:00

      Träning B2


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:40
  • 7Tis
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 17:00

      Träning B2


      18:10
    • 19:00

      Trän. match TAIF J20 B A-lag


      22:00
    • 19:40

      Träning Tjejlag


      20:40
    • 20:50

      Träning SIK Stingers


      22:10
  • 8Ons
    • 09:30

      Träning A-lag


      10:45
    • 17:20

      Träning A-lag


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning D lag


      10:10
    • 13:00

      Träningsmatch KIK B2


      14:30
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Målvaktsträning B2


      18:00
    • 18:00

      Träning B2


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:40
    • 20:50

      Träning SIK Stingers


      22:10
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 09:30

      Träning A-lag


      10:45
    • 09:30

      Träning A-lag


      10:45
    • 17:00

      Träning B2


      18:10
    • 18:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:40

      Träning Tjejlag


      20:40
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning D lag


      10:10
    • 13:15

      Träningsmatch Tingsryd B2


      15:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Målvaktsträning B2


      18:00
    • 18:00

      Träning B2


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:40
      Sölvehov
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 09:30

      Träning A-lag


      10:45
    • 19:00

      Trän. match Glimma H A-lag


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Ting hockey cup B2


      00:00
    • 17:00

      Träning D lag


      18:20
    • 18:20

      Träning Tjejlag


      19:30
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 00:00

      Ting hockey cup B2


      18:00
    • 09:00

      Träning D lag


      10:10
    • 16:00

      Trän. match Osby B A-lag


      19:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor