Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sickla IF (Innebandy)

Följ

Innebandysektionen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sickla IF
Innebandy
Innebandysektionen

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 12:00

      Knatteliga Hammarby P-11


      14:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 4Mån
    v.10
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 9Lör
    • 13:00

      Träningsmatch mot Tullinge P-11


      14:00
    • 14:00

      FBI Tullinge (B) (hemma) P-02


      16:00
    • 15:15

      Vendelsö IK (hemma) P-07


      17:15
  • 10Sön
    • 09:15

      Värmdö IF (borta) P-07


      11:15
    • 10:30

      Bro IK (hemma) F-08/09


      12:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:20

      Träning P-11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 11Mån
    v.11
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Skogås/Trångsunds IBK (borta) P-07


      12:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF IBS (A) (hemma) P-07


      16:00
  • 17Sön
    • 16:20

      Träning P-11


      17:30
  • 18Mån
    v.12
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:15

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-02


      21:15
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Hässelby SK IBK (borta) F-08/09


      11:00
    • 12:00

      Värmdö IF (C) (borta) P-06


      14:00
    • 15:00

      Älta IF (hemma) P-07


      17:00
    • 16:15

      Hässelby SK IBK (hemma) P-02


      18:15
  • 24Sön
    • 09:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (C) (borta) P-07


      11:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 25Mån
    v.13
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
      Järla Sporthall. Järla sklolväg 4, Nacka
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Hammarby IF IBF P07 Vit (borta) P-07


      11:00
    • 14:00

      Saltsjöbadens IF (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (B) (hemma) P-06


      17:00
    • 16:30

      Huddinge IBS (B) (borta) P-02


      18:30
    • 17:15

      Järfälla IBK (hemma) F-08/09


      19:15
  • 31Sön
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:20

      Träning P-11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00