Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 09:50

      Träningsmatch vs Ransta IK P-14


      11:00
    • 09:50

      P-14 träningsmatch - Ransta IK 7m7, 3x20min Domare


      11:00
    • 11:00

      Västerås IK (borta) P-08/09


      13:00
    • 11:20

      Träningsmatch mot Sätra IF P-14


      12:30
    • 11:20

      P-14 träningsmatch - Sätra IF 7m7, 3x20min Domare


      12:30
    • 14:00

      Kungsör BK Damlag (hemma) Damseniorer


      16:00
    • 15:00

      Träning P-15


      16:00
    • 15:30

      Träning P-11


      17:00
    • 16:45

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 15:45

      Träning F-09/10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:45

      Träning P-14


      18:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Skinnskattebergs SK P11-12 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P12 SVART (borta) P-12


      12:00
    • 10:20

      Irsta IF P14 Grön (hemma) P-14


      11:30
    • 10:20

      P14 - Irsta F 7m7 Domare


      12:20
    • 11:30

      Gideonsbergs IF F13 Röd (borta) F-13


      13:30
    • 14:10

      Skiljebo SK P 09 GUL (borta) P-08/09


      16:10
    • 15:00

      Romfartuna GIF P13/12 (borta) P-13


      17:00
    • 15:00

      Fagersta Södra IK P14 Blå (borta) P-14


      17:00
  • 5Sön
    • 09:00

      Träning P/F-19


      10:15
    • 10:00

      Västerås IK P2013:2 GUL (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Västerås SK FK F11 (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      P13 - Västerås IK 7m7 Domare


      12:00
    • 11:00

      Fagersta Södra IK (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:00

      P08/09 - Fagersta Södra 11m11 Domare


      12:00
    • 12:00

      Västerås SK FK P10 (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Barkarö SK P13 Svart (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      P13 - Barkarö SK 7m7 Domare


      14:00
    • 13:00

      Kvicksunds SK/Hällbybrunn (borta) F-09/10


      15:00
    • 13:00

      IK Franke P2013 (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      IK Franke P2014 Gul Vit (borta) P-14


      15:00
    • 14:00

      Hertzöga BK (hemma) Damseniorer


      16:00
    • 16:00

      Norrby SK (hemma) Herrseniorer


      18:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:20

      Tillberga IK Fotboll P-13 (hemma) P-14


      11:30
    • 10:20

      P14 - Tillberga P13 7m7 Domare


      11:20
    • 11:00

      IK Sturehov P2010 (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Triangelns IK P09 (borta) P-08/09


      13:00
    • 11:00

      Västerås SK FK F 13/14 (hemma) F-13


      13:00
    • 11:00

      F13 - Västerås SK F13/14 7m7 Domare


      12:00
    • 12:00

      Eskilstuna United DFF 2 (hemma) F-09/10


      14:00
    • 12:00

      F09/10 - Eskilstuna United 11m11 Domare


      13:00
    • 14:00

      Rynninge IK (borta) Damseniorer


      16:00
  • 12Sön
    • 06:30

      Lilla Lithellscupen P-14


      18:00
    • 08:45

      Poolspel P-16


      14:00
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:15
    • 09:00

      Träning P/F-19


      10:15
    • 10:00

      IK Franke F2014 (hemma) F-14/15


      12:00
    • 10:00

      Västanfors IF FK F12 Röd (borta) F-12


      12:00
    • 10:00

      F14/15 - IK Franke F14 7m7 Domare


      11:00
    • 11:00

      Tillberga IK Fotboll P-15 (borta) P-15


      13:00
    • 11:30

      Romfartuna GIF P15 1 (borta) P-15


      13:30
    • 12:00

      Surahammars FK P12 Svart (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      IK Franke P2014 Vit Vit (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      IK Franke P2013 (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      P12 - Surahammars FK 7m7 Domare


      13:00
    • 12:00

      P13 - IK Franke P14 7m7 Domare


      13:00
    • 13:00

      Nora BK/Lillån FK (borta) P-08/09


      15:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF P13 Blå (borta) P-13


      15:00
    • 15:00

      Surahammars FK (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 15:00

      IK Franke F2010/2011 (hemma) F-11


      17:00
    • 15:00

      Sala F11 - IK Franke F10/11 9m9 Domare


      16:45
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 18:45

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08/09


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Västerås IK U 16 Svart (hemma) P-08/09


      12:00
    • 10:00

      Skultuna IS F12-13 (hemma) F-12


      12:00
    • 10:00

      P08/09 - Västerås IK 11m11 Domare


      11:00
    • 10:00

      F12 - Skultuna F12/13 7m7 Domare


      11:00
    • 10:20

      Skiljebo SK P 14 Gul (hemma) P-14


      11:30
    • 10:20

      P14 - Skiljebo SK 7m7 Domare


      11:20
    • 11:00

      Möklinta IF (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Surahammars FK P13 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      P13 - Surahammars FK 7m7 Domare


      12:00
    • 14:00

      IF Karlstad Fotboll (hemma) Damseniorer


      16:00
    • 14:30

      Surahammars FK F14 Vit (borta) F-14/15


      16:30
    • 14:30

      Fotbollsgolf P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Gideonsbergs IF P14 (hemma) P-13


      20:00
    • 18:00

      P13 - Gideonsbergs IF P14 7m7 Domare


      19:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:15
    • 09:00

      Träning P/F-19


      10:15
    • 10:00

      Västerås IK P2011 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK P12 (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P13 BLÅ (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Västerfärnebo AIK 15-16 (hemma) P-15


      12:00
    • 10:00

      IK Oden F10/11 (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      P15 - Västerfärnebo 15/16 5m5 Domare


      11:00
    • 10:00

      P11 - Västerås IK P11 9m9 Domare


      11:00
    • 10:00

      P12 - IFK Västerås FK 7m7 Domare


      11:00
    • 11:00

      Skiljebo SK F14 Blå (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Kolsva IF 2 (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 15 Röd (hemma) P-15


      13:00
    • 11:00

      P15 - Skiljebo SK P15 5m5 Domare


      12:00
    • 12:00

      Köping FF Röd P11 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      P11 - Köping FF 9m9 Domare


      13:00
    • 13:00

      Västerås IK (borta) F-09/10


      15:00
    • 13:00

      Västerås IK P2012 Blå (borta) P-12


      15:00
    • 15:00

      Hornafrik Ungdomsförening IF (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 18:45

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08/09


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Poolspel P-16


      14:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:20

      Norbergs AIF P 12/13 Lag vit (hemma) P-14


      11:30
    • 10:20

      P14 - Norbergs AIF P12/14 7m7 Domare


      11:20
    • 12:00

      Ekeby BK F13-14 (hemma) F-13


      14:00
    • 12:00

      Syrianska IF Kerburan F 10/11 (borta) F-11


      14:00
    • 12:00

      F13 - Ekeby BK F13/14 7m7 Domare


      13:00
    • 16:00

      Västanfors IF FK 2 (hemma) F-09/10


      18:00
    • 16:00

      F09/10 - Västanfors IF FK 11m11 Domare


      17:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:15
    • 09:00

      Träning P/F-19


      10:15
    • 10:00

      IK Oden P11 Vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Norbergs AIF (hemma) P-08/09


      12:00
    • 10:00

      Västerås IK P2013:2 RÖD (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      P13 - Västerås IK 7m7 Domare


      11:00
    • 10:00

      P08/09 - Norbergs IF 11m11 Domare


      11:00
    • 10:30

      Skultuna IS P1415 Vit (borta) P-14


      12:30
    • 11:00

      Skiljebo SK P 13 1 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      P12 - Skiljebo SK P13 7m7 Domare


      12:00
    • 11:30

      Romfartuna GIF P15 3 (borta) P-15


      13:30
    • 12:20

      Enköpings SK UK (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF P12 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      P12 - Gideonsbergs IF P12 7m7 Domare


      14:00
    • 15:00

      Eda IF (hemma) Damseniorer


      17:00
    • 15:00

      Västanfors IF FK F14 (hemma) F-14/15


      17:00
    • 15:00

      F14/15 - Västanfors IF FK F14 Domare


      16:00
    • 15:30

      Fagersta Södra IK P13 Lag1 (borta) P-13


      17:30
    • 16:00

      Skiljebo SK P 14 Blå (borta) P-13


      18:00
    • 16:30

      Tillberga IK Fotboll F13 (borta) F-12


      18:30
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 18:45

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08/09


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 18:45

      Träning Herrseniorer


      21:00
    • 18:45

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      IFK Västerås FK P15U (hemma) P-08/09


      21:00
    • 19:00

      Träning Damseniorer


      20:30
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning F-09/10


      17:00
    • 17:15

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:30

      Athletic FC Eskilstuna P2010 (hemma) P-11


      20:30