Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch sjumanna Norberg P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 2Ons
    • 16:20

      Träningsmatch mot Irsta P-11


      19:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 07:45

      Träningsmatch mot Skiljebo SK P-11


      11:00
    • 09:15

      Träningsmatch mot Fagersta och Orresta - 5-manna P-11


      11:00
    • 10:00

      Match mot Vallentuna BK Herrseniorer


      18:00
    • 10:00

      Match med P-11 P-12


      11:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F07/08 (hemma) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Match P-12


      12:00
    • 15:00

      Sala FF f10/11 - Västerås SK F-10/11


      16:00
    • 15:00

      Västerås IK F08/09 (hemma) F-08/09


      17:00
    • 16:00

      Lindesberg IF (hemma) P-04


      18:00
  • 6Sön
    • 08:45

      Träningsmatch mot Barkarö - 5-manna P-11


      11:45
    • 09:00

      Barkarö SK P07 Grön (hemma) P-07


      11:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:00

      Västanfors- Sala FF f10/11 F-10/11


      11:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 11:00

      Sörstafors-Kolbäck sk/Dingtuna GIF (hemma) P-06


      13:00
    • 16:00

      Dingtuna GIF/SK 91 (hemma) P-05


      18:00
    • 16:30

      Köping FF 2010 Lag 1 (hemma) P-09


      18:30
    • 18:00

      Skultuna is (hemma) A-lag Damer


      20:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      IK Franke P08 Lag 2 (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Match Sala- Kolsva P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 10Tor
    • 15:45

      Träningsmatch Norberg AIF P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 11Fre
    • 18:00

      Gideonsbergs IF P07 (borta) P-07


      20:00
  • 12Lör
    • 08:45

      Träningsmatch VIK P-10 P-11


      11:45
    • 10:30

      Kolsva (borta) P-04


      12:30
    • 11:00

      Västerås IK P06 (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Skiljebo-Sala FF f10/11 F-10/11


      14:00
    • 13:45

      Match mot Uppsala- Kurd FK Herrseniorer


      17:30
    • 15:00

      Sk91 (borta) A-lag Damer


      16:00
  • 13Sön
    • 09:20

      Träningsmatch mot Romfartuna - 5-manna P-11


      11:00
    • 09:30

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:00

      IFK Västerås FK P09 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Örebro SK FK Svart (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 11:00

      Västerås SK FK F09 Vit (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:30

      Västerås IK P09:1 Gul (borta) P-09


      13:30
    • 11:45

      Träningsmatch mot Fagersta - 5-manna P-11


      15:45
    • 11:45

      Träningsmatch mot IFK Västerås - 5-manna P-11


      15:00
    • 14:00

      Västerås BK 30 P07 SVART (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Sala FF f10/11- Gideonsberg F-10/11


      16:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
      Lärkan - friidrottsplanen
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Heby P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 17Tor
    • 16:45

      Träningsmatch mot Ransta P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 18Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 19Lör
    • 11:00

      BK Ett Fyra BK Ettfyra 2 (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Ekeby BK/Norrby IK F06-07 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:45

      Match mot FC Arlanda Herrseniorer


      17:30
    • 13:45

      Träningsmatch mot Barkarö P-11


      17:00
    • 14:30

      Bollkalle på A-lagets hemmamatch Lördag 19/9 P-12


      17:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning PF-14/15


      10:00
    • 09:20

      Träningsmatch Hallstahammar P-11


      11:30
    • 10:00

      Grällsta IF P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Skiljebo SK F09 Svart (borta) F-08/09


      12:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 12:00

      Tillberga IK Fotboll PF 08-09 Tillberga IK P08/09 (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Västerås SK FK P10 Grön (hemma) P-09


      14:00
    • 15:00

      IFK Västerås FK P06 Lag Vit (hemma) P-06


      17:00
    • 17:00

      Ransta IK P06/09 (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      VSK Dam (hemma) A-lag Damer


      20:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Norrby SK P 06/07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Forsby FF F07 (borta) F-06/07


      12:30
    • 11:15

      Skiljebo SK P 09 orange (borta) P-09


      13:15
    • 13:00

      Karlslund IF (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      IK Franke/SSK/BK30 (borta) F-06/07


      16:00
    • 15:00

      Match mot FC Järfälla Herrseniorer


      17:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning PF-14/15


      10:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F09 Vit (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Barkarö SK P07 Grön (borta) P-07


      14:00
    • 16:00

      Västerås IK P10:3 (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P 05 Gul (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Små if (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30