Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 12:00

      Heby AIF (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Kungsängen Herrseniorer


      17:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 6Tor
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 15:00

      Kick Off med P-11 P-11


      21:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Match mot Spånga IS FK Herrseniorer


      18:00
    • 14:45

      Två träningsmatcher mot Skiljebo, 7-manna P-11


      18:00
  • 9Sön
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 16:00

      Almunge IK (hemma) P-05


      18:00
    • 17:30

      Arboga södra (borta) A-lag Damer


      19:30
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
  • 15Lör
    • 09:15

      Träningsmatch mot Orresta - 5-manna P-11


      12:00
    • 10:00

      Norrby SK P 06/07 (hemma) P-07


      12:00
    • 12:00

      Irsta IF P06 Grön (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Skultuna IS F07/09 (borta) F-08/09


      16:00
    • 15:00

      Match mot Gideonsberg IF Herrseniorer


      17:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Kolsva IF P07-08 (borta) P-07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch P-13


      11:00
    • 10:00

      Kungsör BK F07/08 f-06/08 (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:30

      Romfartuna- Sala FF röd f10/11 F-10/11


      12:30
    • 11:45

      Träningsmatch mot Franke - 5-manna P-11


      15:00
    • 13:00

      Hällefors (borta) P-04


      15:00
    • 13:45

      Träningsmatch mot Surahammar P-11


      15:00
    • 14:00

      Västerås IK P09:3 Svart (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF P10 (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Sala FF f10/11- Kungsör F-10/11


      16:00
    • 15:20

      Match P-12


      17:00
    • 17:00

      Forsby ff (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      18:30
    • 18:00

      Gideonsbergs IF P07 (borta) P-07


      20:00
  • 22Lör
    • 09:15

      Träningsmatch mot Irsta - 5-manna P-11


      11:30
    • 09:15

      Träningsmatch mot IFK Västerås-5-manna P-11


      11:30
    • 11:00

      Västerås BK 30 P07 SVART (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Västerås SK FK U15 (hemma) P-05


      13:00
    • 14:00

      Match mot Sundbybergs IK Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Norbergs AIF (hemma) P-09


      17:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Träningsmatch mot Ransta - 5-manna P-11


      12:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:00

      Västerås IK gul - Sala FF f10/11 röd F-10/11


      11:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås F07-08 (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:30

      Match P-12


      11:30
    • 11:00

      Surahammar - Sala FF f10/11 vit F-10/11


      12:00
    • 12:00

      Irsta IF F07/08 (hemma) F-06/07


      14:00
    • 14:30

      Barkarö SK P10 (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Irsta IF P07 Grön (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Bk EttFyra Bk (hemma) P-04


      18:00
    • 16:00

      IF Eker (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Barkarö SK P09 (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK F07 IFK Röd (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK P05 (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Köping FF P09 röd (hemma) P-09


      13:00
    • 15:00

      Match mot BKV Norrtälje Herrseniorer


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Lillån IF (borta) P-04


      00:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot VIK - 5-manna P-11


      12:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot Skiljebo - 5-manna P-11


      12:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot Surahammar - 5-manna P-11


      12:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 16:00

      Skiljebo SK P06 Gul (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Kungsör BK P07 p-07/08 (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Tortuna SK/Tillberga IK (borta) F-08/09


      19:00
    • 17:00

      Yxhults IK (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 31Mån
    v.36