Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 12:00

      Heby AIF (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Kungsängen Herrseniorer


      17:00
  • 2Sön
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
      Annedal - Sala
      Anteckning: Hej! Sala FF pojkar/flickor födda 2014/2015, nya barn varmt välkomna att prova på!! F r o m sön 3 maj och tillsvidare så har vi fotbollslek på söndagar på Annedal. Ombytta och klara senast kl. 09.15. Träning kl. 09.15 till ca 10.15. Kläder efter väder och medtag vattenflaska. Kaffe på plats åt alla vuxna.. Välkomna!!
    • 17:00

      Bk Sport (borta) A-lag Damer


      18:30
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 6Tor
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 15:00

      Kick Off med P-11 P-11


      21:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Match mot Spånga IS FK Herrseniorer


      18:00
    • 14:45

      Två träningsmatcher mot Skiljebo, 7-manna P-11


      18:00
  • 9Sön
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 16:00

      Almunge IK (hemma) P-05


      18:00
    • 17:30

      Arboga södra (borta) A-lag Damer


      19:30
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
  • 15Lör
    • 09:15

      Träningsmatch mot Orresta - 5-manna P-11


      12:00
    • 10:00

      Norrby SK P 06/07 (hemma) P-07


      12:00
    • 12:00

      Irsta IF P06 Grön (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Skultuna IS F07/09 (borta) F-08/09


      16:00
    • 15:00

      Match mot Gideonsberg IF Herrseniorer


      17:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Kolsva IF P07-08 (borta) P-07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch P-13


      11:00
    • 10:00

      Kungsör BK F07/08 f-06/08 (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:30

      Romfartuna- Sala FF röd f10/11 F-10/11


      12:30
    • 11:45

      Träningsmatch mot Franke - 5-manna P-11


      15:00
    • 13:00

      Hällefors (borta) P-04


      15:00
    • 13:45

      Träningsmatch mot Surahammar P-11


      15:00
    • 14:00

      Västerås IK P09:3 Svart (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF P10 (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Sala FF f10/11- Kungsör F-10/11


      16:00
    • 15:20

      Match P-12


      17:00
    • 17:00

      Forsby ff (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      18:30
    • 18:00

      Gideonsbergs IF P07 (borta) P-07


      20:00
  • 22Lör
    • 09:15

      Träningsmatch mot Irsta - 5-manna P-11


      11:30
    • 09:15

      Träningsmatch mot IFK Västerås-5-manna P-11


      11:30
    • 11:00

      Västerås BK 30 P07 SVART (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Västerås SK FK U15 (hemma) P-05


      13:00
    • 14:00

      Match mot Sundbybergs IK Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Norbergs AIF (hemma) P-09


      17:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Träningsmatch mot Ransta - 5-manna P-11


      12:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:00

      Västerås IK gul - Sala FF f10/11 röd F-10/11


      11:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås F07-08 (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:30

      Match P-12


      11:30
    • 11:00

      Surahammar - Sala FF f10/11 vit F-10/11


      12:00
    • 12:00

      Irsta IF F07/08 (hemma) F-06/07


      14:00
    • 14:30

      Barkarö SK P10 (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Irsta IF P07 Grön (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Bk EttFyra Bk (hemma) P-04


      18:00
    • 16:00

      IF Eker (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Barkarö SK P09 (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK F07 IFK Röd (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK P05 (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Köping FF P09 röd (hemma) P-09


      13:00
    • 15:00

      Match mot BKV Norrtälje Herrseniorer


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Lillån IF (borta) P-04


      00:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot VIK - 5-manna P-11


      12:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot Skiljebo - 5-manna P-11


      12:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot Surahammar - 5-manna P-11


      12:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 16:00

      Skiljebo SK P06 Gul (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Kungsör BK P07 p-07/08 (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Tortuna SK/Tillberga IK (borta) F-08/09


      19:00
    • 17:00

      Yxhults IK (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 31Mån
    v.36