Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:10

      Träningsmatch mot Åkra FC P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 4Tor
    • 17:15

      Träningsmatch mot P-11 P-12


      19:00
    • 17:20

      Träningsmatch mot P12 P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 5Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 6Lör
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås P09 (borta) P-09


      11:00
    • 11:00

      Köping FF P09 röd (hemma) P-09


      12:00
    • 11:30

      Skiljebo SK P 05 Gul (borta) P-05


      13:30
  • 7Sön
    • 07:45

      Träningsmatch mot Franke P-11


      11:00
    • 08:20

      Träningsmatch mot Skiljebo SK P-12


      11:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:00

      IFK Västerås FK F07 IFK Röd (borta) F-06/07


      12:00
    • 10:15

      Träningsmatch mot Ransta och Surahammar P-11


      13:00
    • 11:00

      Match Arboga Hemma F-08/09


      12:15
    • 14:00

      Match Sala FF vit - Romfartuna F-10/11


      15:00
    • 14:30

      Bortamatch mot Skultuna F-10/11


      15:30
    • 15:00

      IFK Västerås FK P07 Vit (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Fagersta Södra IK P06 (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:45

      Träningsmatch mot Frankes P10:or P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 13Lör
    • 09:20

      Träningsmatch mot Barkarö SK P-12


      11:00
    • 10:00

      Fagersta Södra IK (borta) P-04


      12:00
    • 11:00

      Sala FF Svart - Romfartuna P08 P-09


      12:30
    • 11:15

      Träningsmatch mot Tortuna och Skiljebo P-11


      13:30
    • 12:00

      Västerås SK FK P10 Grön (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Match mot Västanfors F-10/11


      15:00
    • 15:00

      Match mot Skultuna F-10/11


      16:00
  • 14Sön
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 09:15

      Träningsmatch mot Tillberga P-11


      11:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 12:00

      Gideonsbergs IF F08 (borta) F-08/09


      14:00
    • 12:00

      IK Franke P07 (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Match mot Syrianska Herrseniorer


      17:00
    • 15:00

      Sala FF F06/07 (borta) F-06/07


      17:00
    • 16:00

      IFK Västerås FK P05 (borta) P-05


      18:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 18:30

      Irsta IF (borta) P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 08:45

      Träningsmatch mot VSK P-11


      11:00
    • 09:15

      Irsta -Sala FF röd F-10/11


      12:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 09:30

      Match Västanfors- Sala FF vit F-10/11


      13:00
    • 10:15

      Träningsmatch mot Surahammar P-11


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK F09 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:30

      Munktorps BK/Köping FF (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Träningsmatch IFK Västerås Vit P-11


      17:00
    • 14:00

      Kungsör BK P05/06 (hemma) P-05


      16:00
    • 15:00

      Irsta IF P07 Svart (hemma) P-07


      17:00
    • 15:20

      Träningsmatch mot Tortuna SK P-12


      17:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      18:00
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 09:00

      Träning P-07


      11:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 17:00

      Match mot IK Franke Herrseniorer


      21:00
    • 17:15

      Träningsmatch mot Sala FF F-10/11 P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch mot P12 F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 25Tor
    • 16:40

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träningsmatch mot Ransta P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:45

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-06


      19:45
    • 19:00

      Gideonsbergs IF P07 (borta) P-07


      21:00
    • 20:30

      Sommaravslutning P-06


      22:00
  • 26Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 13:00

      IK Franke P08 Lag 2 (borta) P-09


      14:15
  • 28Sön
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:00

      IFK Västerås FK P09 (borta) P-09


      11:15
  • 29Mån
    v.27
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 19:00

      Norrby (hemma) P-07


      20:00
  • 30Tis
    • 09:00

      Träning P-07


      11:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Sala FF - Norrby P-09


      19:00
      Lärkan
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Träningsmatch mot Norrby, laget kommer att tas ut utifrån närvaro på träningar.