Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
    • 07:00

      Eskilscup F-02/03


      00:00
    • 19:00

      Träning P01-02


      21:00
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
    • 19:00

      Tränings match mot Heby Ulag P01-02


      21:00
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscup F-02/03

    • 15:00

      Träning F-06/07


      16:30
    • 20:30

      IFK Nyköping (borta) P-04


      21:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscup F-02/03

    • 10:00

      Kristianstads united (hemma) P-04


      11:00
    • 13:00

      BOLLKALLAR P-03


      18:00
    • 14:00

      AIK (hemma) P-04


      15:00
    • 14:00

      Träning A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Årsunda IF (hemma) Herrseniorer


      17:00
    • 17:00

      Sköndal IK FK (borta) P-04


      18:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Eskilscup F-02/03


      23:00
    • 10:00

      IFK Nyköping (borta) P-04


      11:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Västerås SK FK P07/08 Grön (borta) P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      Transtenscupen 2018 P-05

    • 10:00

      Västerås IK P06:2 Gul (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK gul (borta) P-04


      13:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Västerås BK 30 F07 Svart (hemma) F-06/07


      02:00
    • 15:00

      Hille IF (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 16:00

      GSBK/IFK Lindesberg (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Gideonsbergs IF P06 Vit (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Eskilstuna United DFF F01/02 (borta) F-02/03


      19:00
    • 18:00

      Barkarö SK P04 (hemma) P-03


      19:30
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
    • 19:00

      Köping FF P-05 Svart (borta) P-05


      21:00
  • 15Ons
    • 10:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 17:30

      Träning PF-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Irsta IF F05/06 Grön (hemma) F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Arboga Södra Gul (hemma) P-04


      21:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Barkarö Borta F-08/09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
    • 19:00

      Fagersta Södra IK 1 (borta) P-03


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 07:45

      Fotbollens Dag - intressekoll P-09


      16:00
    • 07:45

      Fotbollens Dag - anmälan och information P-09


      16:00
    • 07:45

      Fotbollens dag PF-11


      15:00
    • 08:00

      Fotbollens Dag P-06


      15:00
    • 09:40

      Surahammar FK1 (hemma) P-04


      10:15
    • 12:10

      Skiljebo SK2 (borta) P-04


      12:50
    • 14:00

      Bollkallar Herrmatch F-08/09


      18:00
    • 14:45

      Skiljebo SK2 (hemma) P-04


      15:30
    • 15:00

      Norrala IF (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Skiljebo SK P07 Vit (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Skiljebo SK P06 Svart (borta) P-06


      02:00
    • 13:00

      Skultuna IS F06/07 (borta) F-06/07


      14:30
    • 15:00

      Arboga Södra IF P06 Gul (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      IF Eker Örebro (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Västerås IK F05 Svart (borta) F-04/05


      19:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      IK Oden P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      IFK Lindesberg/GSBK F16/17 (hemma) F-02/03


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK F07 Svart (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:00

      Norrby SK P05-06 (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      YxhultsIK (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 16:00

      Edsbyns IF FF (borta) Herrseniorer


      18:00
    • 17:00

      Köping FF (borta) P-04


      19:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Västerås IK P07:2 Gul (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Surahammars FK F05 (hemma) F-04/05


      13:00
    • 16:00

      Västerås IK P06:1 Svart (hemma) P-06


      18:00
    • 18:00

      Köping FF P03 (hemma) P-03


      19:30
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 31Fre