Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Lillån FK 2 (borta) F-08/09


      20:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      KIF Örebro DFF (borta) F15


      20:30
    • 18:30

      KIF Örebro DFF 2 (borta) F-10


      19:30
  • 2Tor
    • 16:50

      Träning P-08


      18:30
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:10

      Lillån FK (borta) P-09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning U19 Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Ledarmöte F15


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning U-Dam


      21:00
  • 3Fre
    • 16:50

      Nora BK (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:00
    • 18:30

      Glanshammars IF 2 (hemma) P-08


      20:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Lekebergs IF (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatcher mot Hovsta P-13


      11:45
    • 13:00

      Bollisar för Damlaget F-11/12


      19:00
    • 14:00

      IFK Hallsberg FK (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Nyköpings BIS (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Danmarks IF (borta) F17


      16:00
    • 14:00

      Karlslunds IF FK (hemma) F15


      16:00
    • 14:00

      IK Sturehov (borta) P-14


      16:00
  • 5Sön
    • 09:30

      Träning F-2015


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:15
    • 10:00

      IFK Lindesberg Blå (hemma) F-10


      11:30
    • 10:20

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 1 (borta) F15


      13:00
    • 11:00

      Hovsta IK (borta) P-10


      13:00
    • 14:30

      Nora BK 2 (borta) P-11


      16:00
    • 14:30

      Adolfsberg IK 2 Gul (hemma) F-11/12


      15:30
    • 15:00

      IFK Askersund 1 (borta) P-12


      16:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:20

      Lekebergs IF Röd (hemma) P-11


      17:20
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (borta) U19 Herr


      20:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      IK Sturehov Röd F12 (hemma) F-11/12


      19:00
    • 18:10

      Örebro SK FK 1 (hemma) F17


      20:10
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      IFK Lindesberg 2 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 7Tis
    • 16:45

      Hovsta IF (hemma) P-09


      19:00
    • 16:50

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:45

      IFK Kumla Röd (hemma) F-08/09


      20:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Ledarmöte 11mot11 F15-17


      18:00
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      BK Ett Fyra (hemma) F-08/09


      20:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Karlslunds IF FK (borta) Herrlaget


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 08:30

      Städa Sverige F-08/09


      13:00
    • 09:00

      Mariebergs IK (hemma) P-14


      11:00
    • 09:00

      Städa Örebro P-08


      13:00
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      BK Sport (hemma) U19 Herr


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK (borta) F15


      13:00
    • 11:00

      Kopparberg BK (borta) F-10


      13:00
    • 14:00

      Ljungskile SK Damfotboll (borta) Damlaget


      16:00
    • 15:30

      Träning F-08/09


      17:00
    • 16:15

      Adolfsberg IK 2 Vit (borta) P-08


      17:45
  • 12Sön
    • 09:30

      Träning F-2015


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:15
    • 10:00

      IK Sturehov 2 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      IFK Askersund 2 (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Nora BK (hemma) P-10


      12:00
    • 12:00

      FK Vit 2 (borta) P-13


      13:00
    • 12:20

      Träning P-08


      14:00
    • 13:10

      Örebro SK Ungdom (borta) P-09


      16:00
    • 13:30

      Eskilstuna United DFF (hemma) F17


      15:30
    • 14:30

      Adolfsbergs IK vit (hemma) P-13


      15:45
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      Nora BK (hemma) U-Dam


      18:00
    • 16:00

      Marieberg IK 4 F12 (borta) F-11/12


      17:00
    • 16:00

      Nora BK (hemma) Damlaget


      18:00
    • 18:00

      Lillån FK (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
  • 13Mån
    v.37
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 14Tis
    • 16:50

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Lillån FK 1 (borta) F-08/09


      20:00
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      FC Nordic (hemma) U19 Herr


      18:40
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Ekeby BK/Surahammar (hemma) F15


      21:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
      Pettersbergs IP
      Samlingsinformation: Samling 10 minuter innan träning
      Samlingstid: 16:50
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Örebro Syrianska IF (borta) P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:15

      IFK Hallsberg/IFK Kumla (borta) F17


      21:15
  • 16Tor
    • 16:30

      Hällefors AIF (borta) P-09


      19:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:15

      Träning Målvaktsträning


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Hovsta IF 2 Orange (borta) P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning U-Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
  • 17Fre
    • 16:20

      IF Eker Örebro (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:00
    • 19:00

      Örebro SK FK (borta) Damlaget


      21:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Mosjö SK Svart (hemma) F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:10

      Föräldramöte F-11/12


      11:30
    • 10:30

      IK Sturehov Vit 1 (hemma) P-12


      11:30
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      IFK Kumla 2 Vit (hemma) P-08


      12:30
    • 11:00

      Örebro SK FK 1 (hemma) F15


      13:00
    • 13:15

      KIF Örebro DFF 2 (hemma) F-08/09


      15:00
    • 13:30

      Tyresö FF (borta) Herrlaget


      15:30
    • 13:30

      Vivalla SK (borta) P-12


      14:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning F-2015


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:15
    • 10:00

      Poolspel 3v3 P-14


      14:00
    • 10:00

      Laxå IF (borta) F-10


      11:30
    • 11:00

      Örebro SK FK 2 (hemma) F17


      13:00
    • 11:00

      IK Sturehov 2 Blå (hemma) P-08


      12:30
    • 11:00

      Hovsta IK (borta) P-10


      12:00
    • 11:45

      Yxhults IK Svart (borta) F-08/09


      13:30
    • 13:20

      Östra Almby FK (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) U19 Herr


      16:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      Karslund (borta) U-Dam


      18:00
    • 16:00

      Gideonsbergs IF (borta) F15


      18:00
    • 16:00

      Karlslunds IF FK (borta) Damlaget


      18:00
    • 16:20

      Adolfsbergs IK Gul (hemma) P-11


      18:20
    • 16:30

      Lekeberg IF Svart (borta) F-11/12


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Örebro SK FK 2 (hemma) F-13/14


      18:30
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 21Tis
    • 16:50

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:15

      Laxå IF (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:15

      Adolfsbergs IK Svart (borta) F-08/09


      21:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 22Ons
    • 16:45

      Örebro SK FK 1 Vit (hemma) F-08/09


      19:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Örebro Syrianska IF (hemma) P-12


      18:30
    • 17:10

      BK Forward (borta) P-09


      19:00
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      IF Eker (hemma) P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      Utdelning BoInsikt F15

    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:30

      Mariebergs IK 1 (hemma) P-12


      11:30
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK 1 Gul (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      IK Sturehov (borta) F17


      13:00
    • 11:00

      IK Sturehov 2 Vit (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      IFK Hallsberg/IFK Kumla (borta) F15


      13:00
    • 14:00

      Arameisk-Syrianska IF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle P-12


      16:00
    • 15:00

      Pålsboda GOIF (hemma) Damlaget


      17:00
    • 16:30

      Pålsboda GOIF (hemma) U-Dam


      18:30
  • 26Sön
    • Heldag

      Utdelning BoInsikt F15

    • 09:30

      Träning F-2015


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Blå (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Adolfsbergs IK Vit (borta) F-13/14


      11:00
    • 10:00

      IF Eker Örebro Vit (hemma) F-10


      11:00
    • 11:00

      Västerås IK (hemma) U19 Herr


      13:00
    • 11:00

      IFK Lindesberg (borta) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Irsta IF (borta) F15


      13:00
    • 11:00

      IK Sturehov (hemma) P-10


      12:00
    • 12:00

      IK Sturehov 4 (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Gul Trängen (borta) P-13


      13:15
    • 13:00

      IFK Kumla Röd (borta) P-11


      15:00
    • 13:30

      Karlslunds IF FK 1 Vit (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      IK Rössö Uddevalla (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:30

      Örebro Syrianska IF ungdom gul (hemma) F-11/12


      15:30
    • 14:30

      Mariebergs IK blå (hemma) P-13


      15:45
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Bollisar för Damlaget F-11/12


      19:00
  • 27Mån
    v.39
    • 00:00

      Utdelning BoInsikt F15


      20:00
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 28Tis
    • 16:50

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Föräldramöte F-13/14


      19:30
    • 18:30

      Rävåsens IK (borta) F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
  • 30Tor