Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Reftele GOIF

Följ

Reftele GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Reftele GOIF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 15:00

      Anderstorps IF vit (hemma) P 07-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F 05-07


      17:30
    • 17:00

      IFK Värnamo (borta) F 08-10


      19:00
    • 17:00

      Bosna IF (hemma) HerrSenior


      19:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 18:00

      Gnosjö IF 2 (borta) P 05-06


      20:00
    • 18:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) P 09-10


      20:00
    • 18:30

      Bors SK (borta) P 07-08


      20:30
  • 6Fre
    • 18:00

      Gnosjö IF (borta) F 05-07


      20:00
    • 18:30

      Gislaveds IS (hemma) F 08-10


      20:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • Heldag

      Utbildningsläger 4 - P05 P 05-06

    • 16:00

      Anderstorps IF vit (borta) P 07-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F 05-07


      17:30
    • 17:00

      Nissafors IS/Hestra SSK (9-m) (borta) HerrSenior


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 18:00

      Träning P 05-06


      19:30
    • 18:30

      Anderstorps IF (borta) P 09-10


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 13:00

      Hovslätts IK (borta) HerrSenior


      15:00
    • 15:00

      Vrigstads IF 7-m (hemma) F 05-07


      17:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Ljungby IF Vit (hemma) P 07-08


      13:00
    • 17:00

      Skillingaryds IS (borta) F 08-10


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P 07-08


      19:00
      Rönneljung - Reftele
      Anteckning: 7-mannaplanen
    • 18:00

      Bors SK (hemma) P 07-08


      20:00
    • 18:00

      Ljungby IF 2 (hemma) P 05-06


      20:00
    • 18:30

      Träning HerrSenior


      20:00
  • 19Tor
    • 18:00

      Träning P 05-06


      19:30
    • 18:00

      Burseryds IF (hemma) P 09-10


      20:00
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Unnaryds GOIF (borta) P 07-08


      12:00
    • 15:30

      Gnosjö IF (hemma) F 08-10


      17:30
    • 16:45

      Bollkallar P 05-06


      19:00
    • 17:00

      Lagans AIK 7-m (borta) F 05-07


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 18:00

      Klevshults SK (borta) P 07-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P 05-06


      19:30
  • 27Fre
    • 18:00

      Värnamo Södra FF vit (hemma) P 07-08


      20:00
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 11:00

      Gislaveds IS röd (borta) P 09-10


      13:00
    • 17:00

      Hestra/Grimsås (borta) P 05-06


      19:00
  • 30Mån
    v.40