Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 18:00

      Entrévärdar A-laget P-14


      21:00
    • 18:30

      Bollisar till A-laget P-14


      21:00
    • 19:00

      IFK Hallsberg (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Örebro SK FK 1 Vit (borta) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Karlslunds IF FK (hemma) P-12


      11:20
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:00
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 10:30

      IFK Hallsberg FK (borta) P-13


      11:50
    • 10:30

      Adolfsbergs IK 2 (borta) F-13/14


      12:30
    • 11:00

      Mariebergs IK (borta) P-2015


      14:00
    • 11:30

      IFK Lindesberg 1 (borta) P-11


      12:30
    • 14:00

      IFK Kumla (hemma) F15


      16:00
    • 14:00

      IFK Kumla (hemma) F17/U


      16:00
    • 14:00

      IK Sturehov (hemma) F17/U


      16:00
    • 17:00

      IK Sturehov (hemma) Damlaget


      19:00
    • 17:00

      Bolltjejer F-11/12


      19:00
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2015


      10:30
    • 10:00

      Örebro SK Ungdom (borta) P-2015


      13:00
    • 10:30

      Träning F-13/14


      11:30
    • 11:00

      IK Sturehov 2 Blå (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      IFK Lindesberg (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      BK Forward (borta) F17/U


      15:00
    • 13:00

      BK Forward (borta) F15


      15:00
    • 13:00

      Träning F-2016


      14:00
    • 14:15

      Åmmebergs IF (hemma) P-10


      16:15
    • 14:30

      Nora BK 2 (hemma) P-13


      15:50
    • 16:30

      Lillån FK Grön (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      Frövi IK (hemma) P-11


      17:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      IFK Lindesberg 2 (borta) P-10


      20:30
    • 18:45

      Träning F17/U


      20:30
    • 18:45

      Träning F15


      20:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:20
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2016


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 18:30

      SMÅ IF/HOIF (borta) F-10


      20:30
    • 18:30

      Match mot Marieberg P-10


      20:00
  • 7Tor
    • 17:15

      Träning F17/U


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2016


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:20

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Adolfsbergs IK Vit (hemma) F-10


      20:30
    • 18:30

      Match med F10 F15


      20:30
  • 8Fre
    • 16:15

      Träning P-13


      17:45
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Poolspel 5 P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:00
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Karlslunds IF FK 2 Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Örebro Syrianska IF (borta) P-12


      14:30
    • 14:00

      Match med ÖSK mot Romfartuna F15


      15:30
    • 14:15

      IFK Västerås FK (borta) F17/U


      16:15
    • 15:30

      IFK Västerås FK (borta) F15


      17:30
    • 17:00

      Örebro SK Söder (borta) Herrlaget


      19:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning F-2015


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 09:45

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:00

      Poolspel 5 P-14


      13:00
    • 10:30

      IFK Kumla 2 Röd (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Lekebergs IF/Garphyttans IF (hemma) F-10


      13:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF (borta) F17/U


      15:00
    • 14:00

      Karlslunds IF FK (borta) F-13/14


      16:00
    • 14:30

      Hovsta IF Grön (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      Hertzöga BK 2 (borta) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Hertzöga BK 2 (borta) F17/U


      17:00
    • 15:00

      Träning F-2016


      16:00
  • 11Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 18:00

      Adolfsbergs IK 1 Svart (hemma) F-11/12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:15

      Träning F17/U


      20:00
    • 18:20

      Träning F15


      20:00
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning F17/U


      19:45
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte F-10


      19:30
    • 19:30

      IFK Kumla (hemma) F17/U


      21:30
    • 19:30

      IFK Kumla (hemma) F15


      21:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:15

      Träning F17/U


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2016


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 18:00

      Östra Almby FK 1 (borta) P-11


      19:00
    • 18:00

      Vivalla SK (hemma) F-11/12


      20:00
    • 18:20

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Örebro SK Fotboll (borta) P-2015


      19:45
  • 15Fre
    • 16:15

      Träning P-13


      17:45
    • 19:00

      Nora BK (hemma) Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar hemmamatch herrlaget P-13


      21:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Poolspel P-2016


      15:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Poolspel F-2015


      13:00
    • 09:00

      Föräldramöte P-14


      10:00
    • 09:30

      Karlslunds IF FK (hemma) F-13/14


      11:30
    • 10:00

      IK Sturehov (borta) P-2015


      13:00
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Lekebergs IF (borta) P-13


      12:20
    • 11:00

      BK Forward (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Match med F10 F15


      13:00
    • 11:00

      Match med ÖSK mot IFK Västerås F15


      13:00
    • 11:15

      Mosjö SK 2 (hemma) F-13/14


      13:15
    • 12:30

      Pålsboda GOIF (hemma) P-12


      13:50
    • 13:00

      Bollflickor dammatch F-13/14


      17:00
    • 13:00

      Skyllbergs IK (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      IFK Hallsberg FK 2 Vit (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Eda IF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF (borta) F15


      16:00
    • 14:00

      Eda IF (hemma) F17/U


      16:00
  • 17Sön
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 10:00

      IFK Lindesberg (hemma) P-2015


      13:00
    • 10:00

      Poolspel 3mot3 F-2016


      13:40
    • 11:00

      Örebro SK FK 3 Svart (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Lindesberg/Nora BK 2 (borta) F-10


      13:00
    • 12:00

      IFK Lindesberg 2 (borta) F-13/14


      14:00
    • 13:00

      Samla pant P-10


      16:00
    • 13:00

      Insamling av pant P-10


      16:00
    • 14:00

      Gamla Upsala SK (hemma) F17/U


      16:00
    • 14:30

      BK Forward Lundby Gul (hemma) P-13


      15:50
    • 15:00

      Sköllersta IF (borta) P-11


      16:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
      Pettersbergs IP
      Övrig platsinfo: Konstgräset
      Anteckning: Vi har 1/2 planen hela tiden. Kom i tid till träning.
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:45

      Träning F17/U


      20:30
    • 18:45

      Träning F15


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning F17/U


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:50

      Träning F15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 20:30

      Träning Damlaget


      21:30
  • 22Fre
    • 16:15

      Träning P-13


      17:15
  • 23Lör
    • 10:00

      Poolspel 6 P-14


      13:00
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:00
    • 10:15

      KIF Örebro DFF 2 (hemma) F-10


      12:15
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:30

      IFK Lindesberg Blå (borta) P-13


      12:50
    • 12:15

      Adolfsbergs IK (hemma) P-12


      13:35
    • 12:20

      Lillån FK (borta) P-2015


      14:20
    • 12:30

      KIF Örebro DFF 3 Röd (borta) F-11/12


      14:30
    • 14:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) F15


      16:00
    • 14:00

      Grythyttans IF (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) F17/U


      16:00
    • 14:00

      Match mot Skogstorp F15


      16:00
    • 14:15

      Entre Trängens IP P-2015


      17:00
    • 14:30

      Bollkallar Rynninge IK - Frövi IK P-2015


      17:00
    • 15:00

      Frövi IK (hemma) Herrlaget


      17:00
    • 16:00

      Forsby FF (borta) F17/U


      18:00
    • 16:30

      Forsby FF (borta) Damlaget


      18:30
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:30
    • 09:00

      Träning F-2015


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 10:00

      Poolspel 6 P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 11:00

      Örebro Syrianska IF 2 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Laxå IF/IFK Kumla (hemma) F-10


      13:00
    • 11:00

      Match med F10 F15


      13:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF (borta) F17/U


      16:00
    • 14:00

      IFK Västerås FK Blå (hemma) F17/U


      16:00
    • 14:00

      IFK Västerås FK Blå (hemma) F15


      16:00
    • 14:30

      Adolfsbergs IK Gul (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      Adolfsbergs IK (borta) P-12


      16:30
    • 15:45

      Fika och Kiosk Familjedag P-11


      19:00
    • 16:00

      Träningsmatch mot Sturehov F-2016


      17:00
    • 16:00

      Familjedag med Fotboll och Fika P-11


      18:00
    • 16:30

      IFK Hallsberg FK 1 (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      IFK Lindesberg 2 (hemma) P-11


      17:30
    • 18:15

      Mullhyttans IF (hemma) P-13


      19:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:45

      Träning F17/U


      20:30
    • 18:45

      Träning F15


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:15

      Träning F17/U


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      IFK Kumla 2 Vit (hemma) F-11/12


      19:30
    • 17:30

      Träning P-2016


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
  • 29Fre
    • 16:15

      Träning P-13


      17:45
    • 17:00

      Östra Almby FK (hemma) P-14


      18:30
    • 17:00

      Östra Almby FK (hemma) P-14


      18:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:30

      Adolfsbergs IK 2 (hemma) F-13/14


      11:30
    • 10:00

      New Mill FC (borta) F15


      12:00
    • 10:00

      New Mill FC (borta) F17/U


      12:00
    • 10:00

      Skyllbergs IK (borta) P-13


      11:20
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:00
    • 10:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (borta) P-2015


      13:00
    • 10:15

      Mosjö SK Svart (borta) P-11


      11:15
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      BK Forward Svart (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-10


      13:00
    • 11:15

      HOIF/SMÅ IF (hemma) F-13/14


      13:15
    • 12:30

      IFK Lindesberg (hemma) P-12


      13:50
    • 13:00

      IFK Hallsberg FK 2 (borta) F-10


      15:00
    • 13:00

      Match Sturehov F15


      15:00
    • 13:00

      Match mot Sturehov F17/U


      15:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF (hemma) F17/U


      16:00
    • 14:00

      Bollisar F-10


      16:00