Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Poolspel omgång 5 Rynninge 3 P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 11:00

      Nora BK (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      IFK Hallsberg FK (borta) F-10


      12:00
    • 11:30

      DFK Värmbol 2 (borta) F-08/09


      13:30
    • 13:00

      Bollisar till dammatch F-08/09


      16:00
    • 14:00

      Syrianska Eskilstuna IF (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      IK Sturehov (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Träningsläger F-10


      00:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Träningsläger F-10


      11:30
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      13:00
    • 10:00

      Poolspel omgång 5 Rynninge 1 & 2 P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Lillån (borta) P-10


      12:00
    • 11:45

      IFK Kumla Fotboll (borta) P-12


      13:00
    • 14:00

      Skogstorps GOIF (hemma) U-Dam Match


      16:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Adolfsbergs IK (borta) P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:00

      IFK Kumla Fotboll (hemma) F-10


      19:30
    • 18:00

      Örebro SK FK 2 Svart (hemma) F-11/12


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:00

      BK Forward (hemma) P-12


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Lillån 7 manna P-13


      11:15
    • 10:30

      ÖrebroSyrianska (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Örebro SK FK 1 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      IK Sturehov 2 Röd (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      IFK Lindesberg (hemma) P-12


      13:30
    • 13:00

      Entrévärd Grenadjärvallen P-14


      16:00
    • 13:30

      Bollisar G-vallen P-14


      16:00
    • 14:00

      Strömtorps IK (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:00

      Västanfors IF FK (borta) Damlaget


      17:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 10:00

      Örebro SK Fotboll (hemma) F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      IK Sturehov 2 Röd (borta) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK 2 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 13:45

      Boo FF (borta) U-Dam Match


      15:45
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 16:30

      GSBK (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      Garphyttans IF (hemma) P-11


      17:30
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Föräldramöte P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F-08/09


      20:30
    • 19:30

      Karlslunds IF FK (borta) U-Dam Match


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Karlslunds IF FK (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:00

      Mariebergs IK (hemma) P-12


      11:30
    • 10:00

      BK Forward (borta) P-2015


      13:00
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Lillån 7 manna P-13


      13:20
    • 13:00

      IFK Kumla Fotboll (borta) F-10


      14:30
    • 13:00

      Nora (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Extra match F10 F-11/12


      19:00
    • 13:30

      Bollisar för Damlaget F-11/12


      16:00
    • 14:00

      Hertzöga BK (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Torsby IF (hemma) Damlaget


      16:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Linköpings FC/BK Kenty (hemma) U-Dam Match


      02:00
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 09:50

      3mot3 -Poolspel- Transtensvallen, Hallsberg, Sep 18 F-2015


      14:00
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      13:00
    • 12:00

      Skiljebo SK 2 (borta) F-08/09


      14:00
    • 14:00

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-14


      17:00
    • 16:00

      IF Eker Örebro 2 Vit (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 16:30

      Lillån FK Vit (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      BK Forward Svart (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      KIF Örebro DFF (hemma) F-08/09


      19:30
    • 17:30

      Match mot Syrianska F-11/12


      18:30
    • 17:50

      Träning U-Dam A-J


      19:30
    • 17:50

      Träning U-Dam K-V


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Karlslunds IF FK 2 Blå (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      HOIF /Små IF (hemma) F-08/09


      20:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Säsong 22/23 P-09


      17:30
    • 17:30

      Örebro Syrianska IF (borta) P-12


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
      Pettersbergs IP - 5mot5
    • 09:30

      Utdelning av Boinsikt F-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 11:00

      Adolfsbergs IK 1 Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Frövi IK (borta) P-12


      12:30
    • 13:00

      Nyköpings BIS (hemma) F-08/09


      15:00
    • 14:00

      Arboga Södra IF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Internmatch samt publik på G-vallen P-14


      16:00
    • 14:00

      Bollisar P-12


      16:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Dalhem IF/IFK Visby (borta) U-Dam Match


      02:00
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Poolspel omgång 6 Rynninge 3 P-13


      12:00
    • 10:00

      Örebro SK Fotboll (hemma) F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      Lekebergs IF (hemma) F-10


      11:00
    • 10:00

      Hovsta IF (borta) P-2015


      15:00
    • 10:00

      Match med F10 F-11/12


      11:00
    • 10:30

      Poolspel omgång 6 Rynninge 1 & 2 P-13


      12:00
    • 11:00

      Fjugesta IF (borta) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      BK Forward Gul (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK 2 Gul (borta) F-11/12


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch 7 mot 7 mot Lindesberg F-13/14


      12:30
    • 13:00

      Hertzöga BK 2 (borta) Damlaget


      15:00
    • 16:00

      Skyllbergs IK (borta) P-11


      18:00
    • 16:30

      Östra Almby FK 2 (borta) P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatcher 7 manna mot Marieberg P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      20:15
    • 18:00

      Örebro SK FK 1 (borta) F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 19:00

      IFK Askersund (hemma) U-Dam Match


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Lillån FK (borta) P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre