Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 07:00

      Cup Oddebollen P-09


      00:00
    • 08:00

      Forwardcupen F-08/09


      00:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Cup Oddebollen P-09

    • Heldag

      Forwardcupen F-08/09

    • 14:00

      IFK Skoghall DF (hemma) Damlaget


      16:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Cup Oddebollen P-09


      19:00
    • 00:00

      Forwardcupen F-08/09


      15:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 11:00

      Träning Herrlaget


      12:30
    • 16:00

      Karlslunds IF FK (hemma) U-Dam Match


      18:00
      Pettersbergs IP, konstgräs
      Serie: Division 4 Dam Örebro
      Samlingstid: 14:30
      Anteckning: KIF FK: Röd/Blå/Röd Reservfärger: Blå/Blå/Blå
      Resultat och referat
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • Heldag

      Transtenscupen F-08/09

    • 09:00

      Transtenscupen P-14


      17:00
    • 10:00

      Kopparberg BK (hemma) F-11/12


      17:00
    • 13:00

      HOIF/SMÅ IF (hemma) U-Dam Match


      14:00
    • 14:00

      IF Karlstad Fotbollutveckling (borta) Herrlaget


      16:00
    • 15:00

      Lysviks IF (borta) Damlaget


      17:00
  • 14Sön
    • 07:20

      Transtenscupen P-09


      15:00
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 10:00

      Hovet cup Lag 3 P-13


      14:30
    • 10:00

      Hovet cup lag 2 P-13


      15:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Hovet cup Lag 1 P-13


      15:00
    • 10:40

      Eskilstuna United DFF (hemma) F-11/12


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
    • 00:00

      IFK Lindesberg Blå (borta) P-09


      02:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      20:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:45

      KIF Örebro DFF 3 Röd (borta) F-11/12


      19:45
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Karlslunds IF FK 1 Blå (hemma) P-09


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 18:30

      Köping FF (hemma) Herrlaget


      20:30
    • 18:30

      Bollisar + entré (vuxna) P-10


      20:30
  • 20Lör
    • 00:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom Svart (borta) P-11


      01:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:00

      IFK Lindesberg (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Frövi IK (borta) F-11/12


      13:00
    • 13:30

      Bollisar för Damlaget F-11/12


      16:00
    • 14:00

      Norrstrands IF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:40

      Årsta FF (borta) U-Dam Match


      16:40
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      13:00
    • 10:00

      Poolspel omgång 4 Rynninge 3 P-13


      13:30
    • 10:00

      Poolspel omgång 4 Rynninge 1 & 2 P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      Mosjö SK (hemma) F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 11:00

      IK Oden (hemma) F-08/09


      13:00
    • 16:00

      Yxhults IK (hemma) U-Dam Match


      18:00
    • 16:00

      IFK Hallsberg FK (borta) P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      20:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      19:30
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Vivalla SK (hemma) P-09


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Damallsvenskan F-10


      20:00
  • 27Lör
    • 00:00

      Övrigt (hemma) P-2015


      00:00
    • 09:00

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:30

      Hovsta IF 2 (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Grythyttan (hemma) P-10


      19:00
    • 14:00

      Grums IK (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      IK Brage (borta) Damlaget


      16:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (borta) U-Dam Match


      17:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Övrigt (hemma) P-2015


      00:00
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Laxå IF (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 10:00

      IFK Hallsberg FK (hemma) P-12


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Lillån FK (borta) F-10


      11:30
    • 12:00

      Örebro SK Fotboll (hemma) P-12


      13:30
    • 13:00

      Västanfors IF FK 2 (hemma) F-08/09


      15:00
    • 16:30

      BK EttFyra (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      Mariebergs IK (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      IK Sturehov (borta) F-08/09


      20:30
    • 18:30

      BK Forward Svart (borta) P-09


      20:30