Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.39
    • 09:00

      Minicup P-14


      12:00
    • 09:45

      Träning F15


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 11:00

      ÖrebroSyrianska IF / Ungdom (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      IK Brage (hemma) P-2015


      17:30
    • 14:00

      Torsby IF (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:30

      Bollisar Damlaget F-13/14


      17:00
    • 15:00

      Yxhults IK (borta) U-Dam Match


      17:00
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK 2 (hemma) Damlaget


      17:00
    • 17:00

      Pizzamys! P-14


      18:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) U-Dam Match


      02:00
    • 09:00

      Select cup Rynninge Lag 1 Grupp D P-13


      15:40
    • 09:00

      Select CUP F12 F-11/12


      16:30
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 09:50

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Select cup Rynninge lag 2 grupp B P-13


      17:40
    • 12:00

      Forsby FF (borta) F15


      14:00
  • 3Mån
    v.40
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte - inför 2023 P-09


      20:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:50

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:30

      IFK Lindesberg (borta) F15


      20:30
  • 6Tor
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F15


      11:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Ingarö IF (borta) U-Dam Match


      02:00
    • 09:00

      Träning P-2016


      10:00
    • 09:50

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      Minicup lag vit P-11


      17:00
    • 11:00

      Minicup lag blå P-11


      17:00
    • 12:00

      Minicup på Pettersberg P-12


      16:00
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F15


      16:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-2016


      17:00
    • 16:30

      Säsongsavslutning P-09


      20:00
  • 10Mån
    v.41
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      ÖSK P10 (borta) F15


      19:30
    • 18:15

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:20

      Träning F17/U


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F-10


      20:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:15

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:20

      Träning F17/U


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Select Cup - Fredag F15

  • 15Lör
    • Heldag

      Select cup - Lördag F15

    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 11:00

      Select CUP F11 F-11/12


      17:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Select cup - Söndag F15

    • 09:00

      Träning P-2016


      10:00
    • 10:00

      5-kamp F-13/14


      13:00
    • 10:00

      Select CUP F11 F-11/12


      13:00
    • 16:00

      Träning F-2016


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 17Mån
    v.42
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:30

      Träning U-Dam A-J


      21:00
    • 19:30

      Träning F17/U


      21:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:20

      Träning F17/U


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:20

      Träning F17/U


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 21Fre
    • 14:00

      Rekarne Cup - Fredag F15


      19:00
  • 22Lör
    • 07:20

      Rekarne Cup - Lördag F15


      16:30
    • 09:00

      Örebro SK Ungdom (borta) P-14


      12:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:45

      Träning F15


      11:00
    • 11:30

      Avslutning utomhussäsongen P-2015


      13:00
    • 13:45

      Extra poolspel Sturehof F-11/12


      17:00
  • 23Sön
    • Heldag

      Rekarne Cup - Söndag F15

    • 09:00

      Träning P-2016


      10:00
    • 09:50

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Avslutning P-10


      14:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-2016


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
  • 24Mån
    v.43
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F17/U


      19:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:20

      Träning F15


      20:00
    • 18:20

      Träning F17/U


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:20

      Träning F17/U


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte F-10


      19:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:45

      Träning F15


      11:00
    • 12:15

      Träningsmatcher mot Kumla P-13


      14:00
  • 30Sön
    • 07:30

      Matchcamp Karlslund P-10


      12:00
    • 09:00

      Träning P-2016


      10:00
    • 09:50

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 12:00

      Träning F15


      14:00
    • 14:00

      Träning F17/U


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-2016


      17:00
  • 31Mån
    v.44
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:20

      Träning F17/U


      21:00
    • 20:00

      Träning F15


      21:00