Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:50

      Träning P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:10

      Adolfsbergs IK Gul (borta) F-08/09


      21:00
    • 18:15

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 18:30

      IK Sturehov (borta) Damlaget


      20:15
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:10

      Adolfsbergs IK Svart (borta) F-08/09


      21:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF (borta) F17


      21:00
    • 20:00

      FC Nordic (hemma) U19 Herr


      21:30
  • 3Tor
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Örebro SK FK 2 (borta) F17


      21:00
    • 19:15

      Träning U-Dam


      21:00
  • 4Fre
    • 16:15

      Adolfsbergs IK (hemma) P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:15

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 18:30

      Adolfsberg IK 2 Vit (hemma) P-08


      20:00
  • 5Lör
    • 09:00

      IK Sturehov (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Blå (borta) P-13


      11:10
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:15

      IK Sturehov Vit 1 (hemma) P-12


      11:15
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Västerås IK (borta) F15


      13:00
    • 11:00

      Vretstorps IF (borta) F-10


      12:30
    • 11:00

      Karlslunds IF HFK Röd (borta) P-12


      12:00
    • 12:00

      Röd (borta) P-13


      13:10
    • 14:00

      Örebro SK FK (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      United IK Nordic (borta) Herrlaget


      16:00
  • 6Sön
    • 09:10

      IK Sturehov (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK (hemma) F17


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF (borta) F15


      13:00
    • 11:00

      BK Forward (hemma) F-08/09


      12:45
    • 13:20

      Lekebergs IF Röd (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Träning F-08/09


      15:30
    • 15:00

      Glanshammar (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      Skiljebo SK (hemma) U19 Herr


      18:00
    • 16:20

      Hovsta IF Orange (hemma) P-11


      17:20
    • 17:30

      IK Sturehov 1 (hemma) P-08


      19:00
  • 7Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Sturehov (hemma) F-11/12


      19:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch U-Dam


      21:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      IFK Lindesberg (hemma) F-08/09


      20:15
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Eskilstuna City FK (borta) Herrlaget


      21:00
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Rynninge IK P10 (borta) P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Adolfsbergs IK Svart (borta) F-10


      20:00
    • 17:50

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:15

      Träning U-Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F17


      21:15
  • 11Fre
    • 09:00

      Träning F17


      10:15
    • 16:15

      IF Eker Örebro (hemma) P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:30

      Karlslunds IF FK 1 Vit (borta) P-08


      20:00
      Rosta Gärde
      Serie: P13/14 Blå
      Samlingsinfo: Kom ombytta o klara!
      Samlingstid: 17:45
      Resultat och referat
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Östra Almby (borta) F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:15

      Adolfsbergs IK (hemma) P-12


      11:15
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 10:45

      Laxå (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Irsta IF (hemma) F15


      13:00
    • 13:15

      Bollkalle P-08


      16:00
    • 14:00

      Syrianska FC (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) Damlaget


      17:00
  • 13Sön
    • 10:00

      IK Sturehov 4 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Örebro SK (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      12:00
    • 10:00

      Glanshammars IF (hemma) F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Sturehov P-13


      11:00
    • 10:20

      Träning P-08


      12:00
    • 12:40

      Vivalla SK (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      HOIF/SMÅ IF (borta) F-08/09


      16:00
    • 14:45

      IF Eker Örebro Svart (borta) F-10


      17:00
    • 15:00

      Västerås IK (borta) U19 Herr


      17:00
    • 16:00

      Stuvsta IF (borta) F17


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      Hovsta (borta) F-11/12


      17:00
    • 16:15

      Karlslunds IF FK Blå (hemma) P-12


      17:15
    • 16:20

      Nora BK 2 (hemma) P-11


      17:20
    • 18:00

      Örebro SK FK (borta) F-08/09


      19:30
  • 14Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:15

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      BK Forward 1 Gul (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK (hemma) F15


      21:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Boinsikt tisdag 15juni F15


      20:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:50

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:15

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK (borta) F-08/09


      20:15
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Garphyttans IF Röd (hemma) F-10


      20:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Surahammars FK/Ekeby (borta) F17


      20:15
    • 18:30

      BK Ett Fyra (borta) F-08/09


      20:15
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch U-Dam


      21:00
  • 17Tor
    • 09:45

      Summer Camp - P10 P-08


      18:00
    • 09:50

      Träning P-10


      13:00
    • 13:30

      Minigolf P-10


      15:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:50

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:15

      Träning U-Dam


      21:00
  • 18Fre
    • 09:45

      Summer Camp - P10 P-08


      18:00
    • 09:50

      Träning P-10


      12:30
    • 14:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:15

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-09


      19:30
    • 18:30

      IFK Lindesberg 2 Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      IFK Hallsberg FK (borta) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Träning U19 Herr


      20:30
  • 19Lör
    • 09:00

      IK Sturehov (hemma) P-14


      11:00
    • 09:45

      Teambuilding - Frisbeegolf P-08


      14:30
    • 09:50

      Träning P-10


      11:30
    • 09:50

      Träning P-10


      13:00
    • 10:00

      Garphyttan (borta) F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:15

      Örebro Syrianska IF Ungdom (hemma) P-12


      11:15
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 13:00

      Motala AIF FK (borta) Herrlaget


      15:00
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 14:00

      Mariebergs IK (borta) P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      17:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Adolfsbergs IK Vit (hemma) F-10


      11:30
    • 10:00

      Blå (hemma) P-13


      11:10
    • 10:20

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      IFK Askersund 1 (hemma) F-08/09


      12:45
    • 11:15

      IKF Eker röd (hemma) P-10


      13:30
    • 13:30

      Boo FF (hemma) F17


      15:30
    • 14:00

      Örebro SK FK 3 (borta) F15


      16:00
    • 14:00

      Träning F-08/09


      15:30
    • 14:30

      Syrianska (hemma) F-11/12


      15:30
    • 15:30

      F17 match mot Boo F17


      17:30
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      IFK Haninge (hemma) U19 Herr


      18:00
    • 16:20

      Hovsta IF Grön (hemma) P-11


      17:20
    • 17:15

      1 (hemma) P-13


      18:25
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Ledarmöte F15


      18:15
    • 17:15

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Sommaravslutning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:10

      Frövi IK/Nora BK (borta) F-08/09


      20:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Karlslunds IF FK (borta) P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning U19 Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Adolfsberg IK 1 Gul (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      IK Sturehov (borta) Damlaget


      19:30
    • 19:00

      Karlslunds IF FK (borta) F15


      21:00
  • 23Ons
    • 16:00

      Träning F15


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 17:00

      Sommaravslutning 2021 - Pizza och EM F-10


      20:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Se landskamp F17


      21:00
    • 18:00

      EM Fotboll hemma hos Palmérs F15


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 13:00

      Bollisar till dammatch F-08/09


      16:00
    • 14:00

      Ljungskile SK Damfotboll (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Träning F-08/09


      15:30
    • 14:00

      Latorp (hemma) P-10


      15:30
    • 16:00

      Kungsör BK (hemma) F15


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Tyresö FF (borta) U19 Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
  • 28Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Bollkalle P-09


      20:30
    • 18:30

      Ansvarig förälder P-09


      20:30
    • 19:00

      Motala AIF FK (hemma) Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Träningsmatch U-Dam


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 14:30

      Träning F15


      21:00
    • 18:00

      Lekebergs IF (hemma) P-12


      19:00
    • 19:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Hovsta IF (borta) Herrlaget


      20:00