Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 08:00

      Select Cup P-11


      17:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (borta) P-11


      11:00
    • 10:30

      Träning F-11/12


      12:00
    • 10:40

      Degerfors IF (hemma) P-11


      11:40
    • 11:00

      Örebro SK FK 2 (hemma) F15


      13:00
    • 12:00

      Hallstahammars SK (borta) P-11


      13:00
    • 12:40

      IFK Norrköping (borta) P-11


      13:40
    • 13:00

      IFK Haninge (borta) U19 Herr


      15:00
    • 13:15

      Nora BK/Frövi IK (hemma) F-08/09


      17:00
    • 14:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      IF Karlstad 4 (borta) P-11


      15:00
    • 14:40

      IF Karlstad 3 (borta) P-11


      15:40
    • 15:00

      Arameisk-Syrianska IF (borta) Herrlaget


      17:00
    • 15:00

      IF EKER Örebro (borta) U-Dam


      17:00
    • 16:00

      IFK Haninge (hemma) P-11


      17:00
    • 16:40

      Hammarby IF (hemma) P-11


      17:40
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning F-2015


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 09:30

      Adolfsberg IK 1 (hemma) P-13


      15:00
    • 09:50

      Select Cup P-14


      17:00
    • 10:00

      Träningsmatch IFK Lindesberg-Rynninge IK F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Adolfsberg IK 2 (hemma) P-13


      16:30
    • 11:00

      KIF Örebro DFF (hemma) F15


      13:00
    • 12:40

      Fjugesta IF (hemma) F-08/09


      15:00
    • 15:15

      Informationsträff F-08/09


      16:45
    • 15:30

      Örebro SK FK 2 Svart (hemma) P-08


      17:00
  • 4Mån
    v.40
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:50

      Träning U-Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 19:30

      Träning U19 Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Planering F17


      20:00
    • 19:50

      Träning U-Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F17


      21:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 6Ons
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Säsongsavslutning F17


      21:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      11:00
    • 09:00

      Gemensam träning med P-14 F-13/14


      11:00
    • 09:30

      Träning F-08/09


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F15


      12:30
    • 13:15

      Bollkalle P-08


      16:00
    • 13:30

      VM-kval Sverige-Kosovo P-09


      23:00
    • 14:00

      United IK Nordic (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:30

      Örebro SK FK (borta) F-08/09


      17:30
  • 10Sön
    • 07:45

      Mini-CUP P-12


      15:00
    • 09:30

      Träning F-2015


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 12:00

      Skogstorps GoIF (borta) F15


      14:00
    • 14:00

      Torsby IF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Träning F-08/09


      15:30
    • 16:30

      Tyresö FF (hemma) U19 Herr


      18:30
  • 11Mån
    v.41
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:50

      Träning U-Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 19:30

      Träning U19 Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 06:30

      McDonald's Cup 2021 F15


      18:00
    • 07:00

      Intresseanmälan McDonald's Cup F15


      00:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Unik FK - Röd (hemma) F15


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Gideonsbergs IF - Ljusblå (borta) F15


      12:00
    • 14:00

      IK Gauthiod (borta) Damlaget


      16:00
    • 14:30

      Linköping BK Tinnis:Grön - Grön (borta) F15


      15:30
    • 15:00

      Värmbols FC (borta) Herrlaget


      17:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan McDonald's Cup F15


      19:00
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 09:30

      Älvsjö AIK Blå - Vit (borta) F15


      10:30
    • 10:30

      Träning F-2015


      11:30
    • 12:00

      Assyriska FF (borta) U19 Herr


      14:00
    • 15:30

      Träningsmatch IF Eker-Rynninge IK F-13/14


      16:30
    • 16:00

      Träning F-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
  • 18Mån
    v.42
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:50

      Träning U-Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:30

      Träning F15


      11:00
    • 09:30

      Träning F-08/09


      11:00
    • 13:00

      Bollisar till dammatch F-08/09


      16:00
    • 14:00

      Sävedalens IF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Syrianska FC (borta) Herrlaget


      16:00
    • 18:00

      Fotbollsgalan 2021 F-08/09


      21:30
  • 24Sön
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:30

      Träning F-2015


      11:30
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 15:50

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
  • 25Mån
    v.43
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:50

      Träning U-Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:00
    • 20:00

      Träningsmatch F17


      22:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:30

      Träning F-08/09


      11:00
    • 12:30

      Bollkalle P-09


      14:30
    • 12:30

      Ansvarig förälder P-09


      14:30
    • 13:00

      Huddinge IF (hemma) Herrlaget


      15:00
  • 31Sön
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 09:45

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Latorp cup P-10


      14:00
    • 10:30

      Träning F-2015


      11:30
    • 14:00

      Trollhättans FK (borta) Damlaget


      16:00
    • 15:30

      Athletic FC Eskilstuna (hemma) U19 Herr


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00