Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U15 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Match RIK Blå- Adolfsberg P09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Seriematch (vit) - Nora BK (B) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Laxå IF (borta) P-12


      11:00
    • 10:30

      IFK Kumla Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Garphyttans IF (borta) F16


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Örebro Syrianska IF (hemma) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Hovsta IF 1 (hemma) F-08/09


      12:30
    • 13:15

      Bollisar till dammatch F-08/09


      16:00
    • 13:30

      Seriematch (blå) - Mariebergs IK (B) P-10


      19:00
    • 14:00

      Avesta AIK (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Arameisk-Syrianska IF (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (borta) U19 Herr


      16:00
    • 15:00

      Lagaktivitet F16


      20:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Adolfsberg IK Grön (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Kopparberg BK 2 (hemma) F-10


      11:30
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      BK Forward 3 (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Seriematch Kopparberg- RIK(blå) P-10


      13:00
    • 16:00

      Norrby SK (hemma) U19 Dam


      18:00
    • 17:00

      Match RIK Vit - Laxå P09


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatcher mot BK forward P-13


      18:15
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:00

      HOIF/SMÅ IF (borta) P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Match Sturehov - RIK Blå P09


      19:00
    • 18:30

      Nora BK 2 (hemma) F16


      20:30
    • 19:00

      Västerås IK Fotboll (borta) U19 Herr


      21:00
  • 12Lör
    • 09:15

      Match Karlslund - RIK Vit P09


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 10:00

      Match hemma P-10


      12:00
    • 10:00

      IK Sturehov Vit 1 (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      IK Sturehov Röd (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK Gul (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 14:00

      Newroz FC (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:00

      QBIK (borta) Damlaget


      17:00
    • 15:30

      IFK Kumla 1 (borta) F-08/09


      17:30
  • 13Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:30

      Sköllersta IF (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK/Skultuna (hemma) F16


      13:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK Svart (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch - Sturehov F-08/09


      12:30
    • 14:00

      IF Eker Örebro (hemma) F-10


      16:00
    • 15:00

      Lekebergs IF Röd (hemma) P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 19:30

      Örebro SK Söder 2 (borta) U19 Dam


      21:30
  • 17Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
      Pettersberg B-plan
      Samlingstid: 16:45
    • 17:00

      Träning U15 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U19 Dam


      20:00
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 (borta) F-08/09


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Seriematch (blå) - IFK Lindesberg (B) P-10


      12:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Vretstorps IF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      KIF Örebro DFF Blå (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 13:30

      Bollis/Bollkalle P-08


      16:00
    • 14:00

      IFK Kumla Fotboll (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Kopparberg BK 1 (borta) F-08/09


      16:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Örebro Syrianska IF (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:30

      Karlslunds IF FK Vit (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Skultuna IS/Barkarö (borta) F16


      13:00
    • 11:00

      Grythyttans IF (hemma) F-06/07


      13:00
    • 14:00

      Bolltjejer F-06/07


      16:00
    • 14:00

      Lysviks IF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 15:00

      IK Sturehov 1 (hemma) P-11


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatcher mot Lillån P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Västerås IK Fotboll (hemma) U19 Herr


      19:30
  • 21Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning U15 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      P10 P-11


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 18:00

      Mariebergs IK 1 (borta) F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Skyllbergs IK (hemma) U19 Dam


      21:00
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      ÖSK Söder 1 (borta) F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      18:30
  • 26Lör
    • 09:45

      Karlslunds IF FK Blå (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 10:30

      Hällefors AIF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      IK Sturehov 2 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      ÖSK Söder (hemma) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 (borta) F-10


      12:30
    • 14:00

      Träningsmatch: KIF Örebro-Rynninge IK F-13/14


      15:00
    • 15:00

      Åtvidabergs FF (borta) Herrlaget


      17:00
    • 15:00

      Mosjö SK 1/Sköllersta (hemma) F-08/09


      17:00
    • 16:00

      Hertzöga BK (borta) Damlaget


      18:00
  • 27Sön
    • 09:30

      Match RIK Blå - Lekeberg P09


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      IK Sturehov Vit 2 (hemma) P-12


      12:30
    • 10:00

      Örebro SK Söder 5 (hemma) F-10


      12:00
    • 10:15

      Träningsmatcher mot Mariebergs IK P-13


      11:30
    • 11:00

      Västanfors IF FK (hemma) F16


      13:00
    • 12:30

      Lekebergs IF (hemma) P-12


      13:30
    • 13:00

      IK Sturehov Vit (borta) P-08


      14:30
    • 13:00

      Seriematch (vit) - BK Forward (B) P-10


      19:00
    • 14:00

      Köping FF (hemma) U19 Herr


      16:00
    • 15:00

      Lillån FK Vit (hemma) P-11


      17:00
    • 15:15

      Match Adolfsberg - RIK Vit P09


      17:00
    • 16:00

      IK Sturehov (borta) U19 Dam


      18:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00