Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • Heldag

      *** INSTÄLLD COVID -19 *** Örebrocupen F-06/07

    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 14:00

      Bolltjejer F-06/07


      16:00
    • 14:00

      Torsby IF 2 (hemma) Damlaget


      16:00
  • 2Sön
    • 00:00

      *** INSTÄLLD COVID -19 *** Örebrocupen F-06/07


      18:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot KIF F16


      21:00
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:30

      träningsmatch mot Irsta F16


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • Heldag

      *** INSTÄLLD COVID -19 *** Forwardcupen F-06/07

    • 10:00

      Träningsspel med IFK Stocksund F-06/07


      20:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      18:30
  • 8Lör
    • Heldag

      *** INSTÄLLD COVID -19 *** Forwardcupen F-06/07

    • 08:15

      Minicup F-06/07


      17:30
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 13:00

      Norrstrands IF (borta) Damlaget


      15:00
    • 13:15

      Bollkalle P-08


      16:00
    • 14:00

      IFK Eskilstuna (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 9Sön
    • 00:00

      *** INSTÄLLD COVID -19 *** Forwardcupen F-06/07


      19:00
    • 07:00

      *** INSTÄLLD COVID -19 *** Transtenscupen F-06/07


      20:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 16:00

      Garphyttans IF (borta) U19 Dam


      18:00
    • 16:00

      träningsmatch mot Eskilstuna F16


      18:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
    • Heldag

      Sommarproffs P-08

    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch - Lillån FK (H) P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 10:00

      IFK Kumla (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 2 (borta) F16


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 13:00

      Västerås IK Fotboll (borta) U19 Herr


      15:00
    • 14:00

      Trosa- Vagnhärad SK (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Ornäs BK (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Bolltjejer F-06/07


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Fagersta Södra IK 1 (hemma) U15 Herr


      02:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:30

      IF Eker Örebro (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Irsta IF (hemma) F16


      13:00
    • 14:30

      IFK Kumla (borta) F-06/07


      16:30
    • 15:00

      Gideonsbergs IF (P15) (borta) U15 Herr


      17:00
    • 15:30

      Träningsmatch: KIF Örebro-Rynninge IK F-11/12


      16:30
    • 16:00

      Gideonsbergs IF 2 (hemma) U19 Dam


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Adolfsbergs IK Svart (hemma) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Örebro Syrianska IF U-21 (borta) U19 Herr


      21:00
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Match mot Hovsta P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      IK Sturehov 5 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 10:30

      Match P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      KIF Örebro DFF Blå (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Ekeby BK (borta) F16


      13:00
    • 12:00

      HOIF/SMÅ IF (borta) F-08/09


      14:00
    • 15:00

      Grycksbo IF (borta) Damlaget


      17:00
    • 16:30

      FC Gute (borta) Herrlaget


      18:30
  • 23Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:30

      Adolfsberg IK Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) F16


      13:00
    • 13:00

      Falu BS FK (P15) (hemma) U15 Herr


      15:00
    • 15:00

      Skiljebo SK P 05 Gul (borta) U15 Herr


      17:00
    • 15:00

      IFK Kumla Vit (borta) P-11


      17:00
    • 16:00

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) U19 Dam


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Match RIK blå - Östansjö P09


      18:30
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Adolfsbergs IK 1 (borta) F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      IK Sturehov 2 (borta) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Match Skyllberg-RIK P09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:30

      Sköllersta IF (hemma) Damlaget


      20:30
    • 18:30

      Vrestorps IF (hemma) P-08


      20:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 3 (hemma) F16


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      IFK Lindesberg 1 Vit (hemma) F-08/09


      13:00
  • 30Sön
    • 00:00

      IK Sturehov 2 (borta) U15 Herr


      02:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      ÖSK Söder 1 (borta) F16


      13:00
    • 12:30

      Forssa BK (P15) (borta) U15 Herr


      14:30
    • 13:00

      Östra Almby FK 2 (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      IK Oden (hemma) U19 Herr


      16:00
    • 14:00

      Huddinge IF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:00

      Örebro SK FK Vit 1 (hemma) P-11


      17:00
    • 16:00

      Scandinavian FC Örebro (borta) U19 Dam


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 31Mån
    v.36