Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Kumla röd (borta) P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning U19 Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:45

      ÖSK Söder 2 (hemma) F-06/07


      20:45
    • 19:00

      IK Sturehov (borta) F16


      21:00
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      BK Forward 2 (borta) P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning U15 Herr


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch KIF F-08/09


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      ***INSTÄLLT pga Corona*** ÖLFF Utbildningsläger 13år(2007) F-06/07


      19:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 10:00

      ÖSK 2 vit (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch - Åmmeberg IF (B) P-10


      11:30
    • 10:50

      ***INSTÄLLT pga Corona*** Bingolotto ICA Maxi Eurostop F-06/07


      17:00
  • 7Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P-08


      11:30
    • 10:50

      ***INSTÄLLT pga Corona*** Bingolotto ICA Maxi Eurostop F-06/07


      17:00
    • 11:30

      Adolfsbergs IK (borta) P-11


      13:30
    • 12:00

      Karlslunds IF HFK (P15) (hemma) U15 Herr


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Laxå (borta) P-13


      13:30
    • 15:30

      Laxå IF (hemma) P-11


      16:30
    • 16:00

      Träningsmatch mot Sturehov U19 Dam


      18:00
    • 17:00

      Match Blå - Karlslund P09


      18:30
    • 17:00

      Grythyttans IF (borta) F-06/07


      19:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Match - Adolfsberg P09


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Seriespel 7mot7 omg. 4 F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning U19 Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:30

      IFK Kumla (hemma) F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Nora BK 1 (hemma) F16


      21:00
  • 10Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning U15 Herr


      19:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning U15 Herr


      19:00
  • 13Lör
    • 10:00

      ÖrebroSyrianska 1 (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Seriematch - Lillån FK (B) P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning Herrlaget


      11:30
    • 10:00

      IK Sturehov Vit 1 (borta) P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Seriespel 7mot7 omg. 4 F-08/09


      12:00
    • 11:30

      Karlslunds IF FK Röd (borta) F16


      13:30
    • 12:00

      Utdelning BoInsikt F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Match: HOIF-Rynninge IK F-11/12


      15:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Örebro SK FK Vit 1 (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      BK Forward (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Lillån FK (borta) F-10


      11:00
    • 10:30

      Karlslunds IF HFK (hemma) P-08


      11:30
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 12:30

      Karlslunds IF HFK Röd (hemma) P-12


      13:30
    • 14:00

      Träningsmatcher mot Bk forward (hemma) P-13


      15:30
    • 14:00

      Assyriska IF i Norrköpinf (borta) Herrlaget


      16:00
    • 15:30

      IK Sturehov (hemma) P-11


      16:30
    • 16:00

      IFK Kumla 2 (borta) U15 Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Dela ut flyers P09


      18:00
    • 17:00

      Dela ut flyers P09


      18:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Seriematch - Hovsta IF (H) P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning U15 Herr


      19:00
    • 18:00

      Match: Rynninge IK-Glanshammars IF F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Seriespel 7mot7 omg. 5 F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Lillån FK (P15) (hemma) U15 Herr


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      19:30
    • 19:00

      Lekebergs IF (borta) Herrlaget


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 13:30

      Träning F16


      15:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träningsmatcher 11m11 F-06/07


      20:00
    • 10:00

      Örebro SK Söder F06 (hemma) F-06/07


      11:45
    • 10:00

      Match Linde P09


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-12


      11:00
    • 11:30

      Träningsmatch - Örebro SK (B) P-10


      13:00
    • 12:00

      Skyllbergs IK (P15) (borta) U15 Herr


      14:00
    • 13:30

      Örebro SK Söder F06 (hemma) F-06/07


      15:30
    • 15:00

      Pantamera P09


      17:00
    • 15:00

      Träning U19 Herr


      16:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Adolfsberg IK (borta) F-10


      19:00
    • 18:30

      KIF Örebro DFF (hemma) Damlaget


      19:30
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Regeltolkningsutbildning 11mot11 F-06/07


      19:30
    • 17:45

      Match Sturehov P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U19 Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Sommaträning F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 14:00

      Tyresö FF (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 28Sön
    • 10:00

      IFK Kumla (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Syrianska P13 (hemma) P-13


      12:30
    • 11:15

      Karlslunds IF HFK (borta) P-11


      12:30
    • 15:30

      IK Sturehov (hemma) P-11


      16:30
    • 18:00

      Träningsmatch serien U19 Dam


      20:00
  • 29Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:30
      Pettersberg Kostgräs
      Samlingstid: 16:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Våravslutning P09


      19:00
    • 18:30

      Sommarträning F-06/07


      20:00