Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-13


      20:00
    • 19:00

      IFK Kumla Vit/Yxhults IK (borta) F16


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      Match med 05 F-06/07


      12:30
    • 11:00

      IFK Hallsberg FK 1 (hemma) F16


      13:00
    • 11:00

      BK Forward Gul (borta) U15 Herr


      13:00
    • 11:00

      Garphyttans IF Röd (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Bingolottobemanning P-08


      17:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 16:30

      Adolfsbergs IK 1 (hemma) F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
  • 6Sön
    • 09:45

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      Bingolottobemanning P-08


      17:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (borta) U19 Dam


      16:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 16:00

      Fjugesta IF 1 (borta) U15 Herr


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 20:00

      Karlslunds IF HFK 1 (borta) U15 Herr


      22:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U19 Dam


      20:00
      Pettersberg konstgräs
      Anteckning: Vi tränar på konstgräset. kom ca 15 minuter innan start så att du är klar när vi börjar
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 11Fre
    • 16:00

      Ölff läger F16


      00:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Ölff läger F16

    • 08:00

      Nordahl Cup F-06/07


      18:00
    • 08:00

      Thomas Nordahl Cup F-08/09


      15:00
    • 08:40

      BK Forward Gul (hemma) U15 Herr


      09:40
    • 10:40

      IFK Hallsberg FK (hemma) U15 Herr


      11:40
    • 13:30

      bollkalle P-08


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:20

      Syrianska IF Västerås (borta) U15 Herr


      16:20
  • 13Sön
    • 00:00

      Ölff läger F16


      19:00
    • 07:00

      Nordahl Cup F-06/07


      16:00
    • 08:00

      Thomas Nordahl Cup sönd F-08/09


      13:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup 2019 F-06/07

    • 06:00

      Mc Donalds cup F16


      00:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 15:00

      JDM U19 Dam


      17:00
    • 15:00

      ÖSK Söder (borta) Damlaget


      17:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Rekarne Girls Cup 2019 F-06/07


      19:00
    • 00:00

      Mc Donalds cup F16


      19:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 15:30

      Avslutning P-10


      19:30
    • 16:00

      Umeå FC (borta) Herrlaget


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:30
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • Heldag

      Fyrverkericupen F16

    • 17:00

      Träning U15 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 19:15

      Säsongsavslutning P09


      21:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Fyrverkericupen F16

    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      14:00
    • 14:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      17:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Fyrverkericupen F16


      21:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      14:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 14:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      17:00
    • 14:30

      Bollkalle P09


      19:00
    • 15:00

      Bodens BK FF (hemma) Herrlaget


      17:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor