Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:00

      BP Vintercup (hemma) P-05


      23:00
  • 2Lör
    • 08:00

      BP Vintercup (hemma) P-05


      23:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:30

      Futsal serie. Rynninge vs Syrianska P-06 Vit


      13:00
    • 11:40

      IK Sturehov (borta) U-Herr


      13:40
    • 13:00

      Internmatch (Dm laget vs Ladies night laget) U-Dam


      14:00
    • 15:00

      Hovsta IF (hemma) U-Herr


      16:00
  • 3Sön
    • 08:00

      BP Vintercup (hemma) P-05


      19:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:00

      Vasalunds IF Kista (hemma) P-06 Vit


      16:00
    • 15:15

      Sköllersta IF (borta) Damlaget


      16:15
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) P-06 Vit


      17:00
    • 16:40

      Hammarby IF FF 9 (borta) P-06 Vit


      17:40
    • 17:40

      Djurgårdens IF FF 2 (hemma) P-06 Vit


      18:40
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Dam


      20:30
    • 19:15

      Karlslunds IF HFK (borta) U-Herr


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 13:00

      IF Eker (borta) U-Dam


      14:00
    • 16:00

      BK Forward Gul (hemma) P-06 Vit


      17:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 13:00

      BK Forward Trängen Gul (hemma) P-06 Vit


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
  • 11Mån
    v.50
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 20:15

      Föräldrarmöte om 2018 U-Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 12Tis
    • 16:00

      Bingolotto F-05


      21:00
    • 16:30

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:15

      Träningsmatch U-Dam


      20:30
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
    • 21:10

      Örebro SK Söder (hemma) Damlaget


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Bingolotto ICA-Maxi F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Bingolotto Pass P-07


      21:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 13:00

      Ösk (borta) U-Dam


      15:00
    • 16:00

      Frövi IK (hemma) U-Herr


      17:00
    • 17:15

      IFK Askersund (hemma) U-Herr


      19:15
    • 18:00

      Laxå IF (hemma) P-06 Vit


      19:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 13:00

      BK Forward Gul Lundby (hemma) P-06/07


      15:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
  • 18Mån
    v.51
    • 16:00

      Bingolotto Pass P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Bingolotto Pass P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 20:00

      Bingolotto Pass P-07


      21:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:45

      Fjugesta/Lekeberg 2 (borta) P-06 Vit


      17:45
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
    • Heldag

      Örebrocupen i Futsal F-03

    • Heldag

      Örebro Cupen Gruppspel U-Dam

    • 08:00

      Örebrocupen futsal F-04


      00:00
    • 09:00

      Rynninge IK (hemma) P-06 Vit


      21:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 28Tor
    • Heldag

      Örebrocupen futsal F-04

    • Heldag

      Örebrocupen P-07

    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Örebrocupen futsal F-04

    • 09:00

      Rynninge IK (hemma) P-06 Vit


      21:00
  • 30Lör
    • 00:00

      Örebrocupen futsal F-04


      19:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
  • 31Sön