Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBF Roslagsalliansen Dam
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IBF Roslagsalliansen Dam.
Dam
Följ oss för uppdateringar
Alla!
En liten dubbelbokning och misskommunikation har uppstått inför torsdagsträningen, detta innebär att varken Mattis,Veronika eller Cattis kommer att kunna närvara på träningen. ( Mattis sekutbildning Cattis&Veronika bortresta).
Utan det blir Nicklas Johansson som kommer att hålla i träningen ( med våra direktiv :) ) fortfarande så att eventuell frånvaro skall fortfarande meddelas till Mattis.
Hoppas att så många som möjligt kan närvara på träningen i morgon då vi har en viktig hemmafight på söndag, och på grund av frånvaron i morgon har vi lagt samlingen lite tidigare på söndag ( 13:00 ) Så tar vi ett snack där inför matchen.
Viktigt att ni meddelar om ni inte kan närvara på matchen på söndag!
//Mattis
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera