Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om QBIK

Följ

QBIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
QBIK
Välj lag

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 17:00

      Taco- och filmkväll F-08


      21:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Östra Deje IK (hemma) F-11


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Norrstrands IF (borta) F-11


      14:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
  • 4Mån
    v.49
    • 16:40

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 21:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 5Tis
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
  • 8Fre
    • 19:15

      Träningsmatcher 7v7 F-08


      21:15
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Träning F-11


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 13:00

      IK Arvika Fotboll (borta) F-11


      15:00
    • 15:00

      Edsvalla IF/Nor IK (hemma) F-11


      17:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
  • 11Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 21:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 12Tis
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:00

      INTRESSEANMÄLAN HALLVÄRMLANDSKAN. F-10


      00:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 15:00

      Hallvärmländskan F15-16 F-08


      20:00
  • 17Sön
    • 00:00

      INTRESSEANMÄLAN HALLVÄRMLANDSKAN. F-10


      16:00
    • 11:00

      Träning F-11


      13:00
    • 11:30

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F-10


      13:30
    • 12:30

      Norrstrands IF (borta) F-10


      14:30
    • 13:30

      IK Arvika Fotboll (borta) F-10


      15:30
    • 15:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      Torsby/Mallbacken (hemma) F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      IFK Skoghall DF ´ (hemma) F-08


      19:00
    • 17:30

      Hertzöga BK (borta) F-08


      19:30
  • 18Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 21:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 19Tis
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 07:00

      Örebrocupen i futsal F-11


      00:00
    • 10:00

      Örebro Cupen QBIK Vit F-11


      22:00
    • 12:45

      Örebrocupen futsal Qbik blå F-11


      22:00
  • 30Lör
    • 00:00

      Örebrocupen i futsal F-11


      18:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
  • 31Sön