Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om QBIK

Följ

QBIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
  • 3Fre
    • 18:30

      Hertzöga BK (hemma) F-09


      20:30
  • 4Lör
    • 09:15

      Poolspel F-14


      12:00
    • 10:00

      IFK Skoghall DF vit (borta) F-10


      12:00
    • 10:15

      Poolspel F-14


      13:00
    • 11:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) F-11


      13:00
    • 11:00

      Östra Deje IK grön (hemma) F-11


      13:00
    • 11:15

      Rävåsens IK Karlskoga röd (hemma) F-12


      13:15
    • 12:30

      Karlskoga SK (hemma) F-10


      14:30
    • 14:00

      IK Arvika Fotboll (hemma) A-lag


      16:00
    • 16:30

      IFK Skoghall DF blå (hemma) F-09


      18:30
  • 5Sön
    • 11:00

      Mallbackens IF (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Östra Deje IK (borta) F-12


      13:00
    • 15:30

      IF Viken (hemma) F-08


      17:30
    • 17:30

      Mallbackens IF (hemma) F-08


      19:30
  • 6Mån
    v.23
    • 08:45

      Poolspel F-14


      11:30
    • 09:00

      Träning F-13


      13:00
    • 11:00

      Nor/Edsvalla (borta) J-lag


      13:00
    • 14:00

      IF Kil vit (borta) F-11


      16:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Föräldramöte - inför Arvika cup + allmän info. F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 19:00

      Norrstrands IF (hemma) F-09


      21:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 19:00

      IFK Skoghall DF blå (hemma) F-08


      21:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      IF Kil (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Norrstrands IF vit (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Norrstrands IF röd (borta) F-12


      12:00
    • 11:15

      Råtorps IK (hemma) F-12


      13:15
    • 12:45

      IFK Velen (hemma) F-12


      14:45
  • 12Sön
    • 11:00

      IFK Kristinehamn (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK grön (hemma) F-10


      13:00
    • 12:30

      Filipstads FF (hemma) F-11


      14:30
    • 14:00

      Rinns AIK (hemma) F-11


      16:00
    • 14:00

      IFK Kristinehamn (borta) F-10


      16:00
    • 15:30

      Hertzöga BK vit (hemma) F-11


      17:30
    • 16:00

      IK Vikings FK (borta) F-08


      18:00
    • 17:00

      Hertzöga BK 3 (hemma) U-lag


      19:00
  • 13Mån
    v.24
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 19:00

      IF Karlstad Fotboll (borta) A-lag


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 19:00

      Norrstrands IF (hemma) J-lag


      21:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
  • 17Fre
    • 08:00

      Arvika Cup F-10


      00:00
    • 08:00

      Arvika Cup: Lag VIT F-10


      00:00
    • 09:20

      Arvika Cup F-08


      00:00
    • 10:00

      Falu sommar cup J-lag


      00:00
    • 13:00

      Arvika Cup: Lag BLÅ F-10


      00:00
    • 13:00

      Arvika Cup lag vit F-10


      00:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Arvika Cup F-10

    • Heldag

      Arvika Cup: Lag VIT F-10

    • Heldag

      Arvika Cup F-08

    • Heldag

      Falu sommar cup J-lag

    • Heldag

      Arvika Cup: Lag BLÅ F-10

    • Heldag

      Arvika Cup lag vit F-10

    • Heldag

      Ödikcup F-11

    • 07:00

      ÖDIKCUP F-11


      00:00
    • 07:15

      Ulvacupen F-12


      19:00
    • 09:15

      Träning F-13


      13:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Arvika Cup F-10


      21:00
    • 00:00

      Arvika Cup: Lag VIT F-10


      19:00
    • 00:00

      Arvika Cup F-08


      18:00
    • 00:00

      Falu sommar cup J-lag


      19:00
    • 00:00

      Arvika Cup: Lag BLÅ F-10


      19:00
    • 00:00

      Arvika Cup lag vit F-10


      18:00
    • Heldag

      Ödikcup F-11

    • 00:00

      ÖDIKCUP F-11


      17:00
    • 08:15

      Träning F-13


      14:00
    • 10:00

      Poolspel F-14


      13:00
    • 10:00

      Poolspel F-14


      13:00
    • 12:00

      Poolspel F-14


      16:00
    • 15:30

      Munkfors/Viking (hemma) F-09


      17:30
  • 20Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Terminsavslutning F-15


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:00

      Råda IK (borta) U-lag


      21:00
    • 19:00

      Degerfors IF (hemma) F-08


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Östra Deje IK vit (borta) F-11


      19:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 19:00

      IFK Skoghall DF blå (hemma) F-10


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
      Västerstrands IP
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 11:00

      Hertzöga BK grön (borta) F-11


      13:00
    • 17:00

      IFK Kristinehamn (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Hertzöga BK grön (borta) F-12


      19:00
    • 19:00

      Norrstrands IF röd (borta) F-09


      21:00
  • 27Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 19:00

      Hertzöga BK (hemma) J-lag


      21:00
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 19:30

      Råtorps IK (borta) F-09


      21:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 19:00

      Råtorps IK (hemma) A-lag


      21:00