Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Persnäs AIF

Följ

Persnäs AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Persnäs AIF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 15:00

      Visby AIK (hemma) P-04


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Visby AIK (borta) P-04


      11:00
    • 10:00

      Böda/Högby IF (hemma) P 06-08


      12:00
    • 13:00

      Hossmo BK (borta) F-06/08


      15:00
    • 14:00

      Rockneby IK (hemma) Herrar


      16:00
    • 17:00

      Hossmoligan (Borta) PF 09/10


      19:00
  • 3Mån
    v.36
    • 19:00

      Böda/Högby (9-m) (borta) Herrar


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:00

      Ljungbyholms GOIF (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning PF 09/10


      19:15
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:30
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      IFK Borgholm (borta) P 06-08


      20:00
    • 18:30

      IFK Kalmar blå (hemma) F-06/08


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 11:00

      Hossmoligan (Hemma) PF 09/10


      13:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Kalmar FF blå (borta) P 06-08


      12:00
    • 11:00

      Hossmo BK (hemma) P-04


      13:00
    • 14:00

      Bergkvara AIF (borta) Herrar


      16:00
  • 10Mån
    v.37
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:30
    • 18:30

      Hulterstads AIK (borta) Herrar


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
      Lundegårds camping (Öland)
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 06-08


      19:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:00

      Färjestadens GOIF 2 (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Hossmoligan (Hemma) PF 09/10


      13:00
    • 12:00

      Torsås UFF gul (borta) P 06-08


      14:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Glömminge-Algutsrums IF (borta) P 06-08


      12:00
    • 13:00

      Västerviks FF (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Hulterstads AIK (hemma) Herrar


      16:00
    • 15:00

      Team Södermöre (borta) F-06/08


      17:00
  • 17Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 06-08


      19:30
  • 21Fre
    • 17:00

      Landskamp F15 Sverige - Norge F-06/08


      19:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Färjestadens GOIF (hemma) F-06/08


      12:00
    • 12:30

      Hossmoligan (Hemma) PF 09/10


      14:30
  • 23Sön
    • 10:00

      Färjestadens GOIF röd (hemma) P 06-08


      12:00
    • 12:00

      Lindsdals IF svart (hemma) P 06-08


      14:00
    • 14:00

      Emmaboda komb. (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Kalmar City BK (borta) Herrar


      16:00
  • 24Mån
    v.39
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:00

      Oskarshamns AIK 1 (borta) P-04


      21:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 14:00

      S:t Sigfrids IF (hemma) Herrar


      16:00
    • 15:00

      Nybro IF (borta) P-04


      17:00