Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Örby IS
Välj lag

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
    • 17:00

      Träning F-11-14_IB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Stuvsta IF 3 (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:30

      Ledarmöte 1/6 2022 P-11


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:00

      Extraträning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      SvFA F-11


      18:00
    • 17:00

      Extraträning med SvFA F-08


      18:00
    • 17:30

      Älta IF 2 (borta) P-12


      19:30
    • 17:30

      Målvaktsträning med Natalie F-08


      18:30
    • 18:00

      Värmdö IF Vit (borta) F-10


      19:15
  • 4Lör
    • 09:00

      Sköndals IK FK 5 (borta) P-14


      11:00
    • 09:00

      Enskede IK Vit (borta) F-12


      10:30
    • 09:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (borta) P-12


      11:00
    • 09:45

      Fikaförsäljning P-10


      11:30
    • 10:15

      Sörskogens IF 2 (hemma) P-11


      12:15
    • 10:15

      Vendelsö IK 1 (hemma) P-10


      12:15
    • 11:00

      Segeltorps IF Röd (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Fikaförsäljning P-10


      13:00
    • 11:30

      Reymersholms IK 6 (hemma) P-10


      13:30
    • 12:00

      Karlbergs BK Vit (hemma) F-08


      13:30
    • 12:15

      Fikaförsäljning P-10


      14:00
    • 12:30

      Älta IF 3 (hemma) P-07


      14:30
    • 12:45

      Sörskogens IF 2 (hemma) P-10


      14:45
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Röd (borta) P-13


      15:00
    • 13:30

      Boo FF 4 (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      Stureby SK 1 (borta) Juniorlag Damer


      16:00
    • 14:00

      Boo FF 1 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Vega FC U13 (hemma) P-09


      16:30
    • 16:00

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      Enskede FF (borta) Representationslag Herr


      18:00
  • 5Sön
    • 09:00

      Hammarby IF FF 2 vit (borta) F-09


      10:30
    • 09:00

      FOC Farsta (borta) F-14


      10:00
    • 09:40

      Årsta FF 1 (borta) F-10


      11:00
    • 09:45

      Skogås-Trångsunds FF Grön (borta) P-11


      11:45
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Segeltorps IF Vit (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Tallkrogens IF Röd (hemma) P-13


      12:00
    • 10:30

      IFK Tumba FK (borta) P-08 Fotboll


      12:30
    • 11:00

      Huddinge IF 6 Svart (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Högdalens AIS 1 (hemma) P-14


      12:15
    • 11:00

      Enskede IK (hemma) F-14


      12:00
    • 12:00

      Huddinge IF Röd 2 (borta) P-14


      14:00
    • 12:15

      Sollentuna FK Vallen 1 (hemma) F-11


      13:30
    • 13:30

      Hägersten SK Gul (hemma) F-11


      14:45
    • 15:00

      Skogås-Trångsunds FF Svart (hemma) P-08 Fotboll


      17:00
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:00

      Träning P-17


      16:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Lidingö SK (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Lidingö SK (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
  • 6Mån
    v.23
    • 08:30

      Olika lag (hemma) F-13


      14:30
    • 10:00

      Sollentuna FK Norrv. 1 (borta) P-09


      11:30
    • 10:30

      Future Stars National Day Cup F-10


      15:30
    • 13:00

      Fisksätra cup F-11


      18:40
    • 13:30

      FINAL i Ersans pokal P-08 Fotboll


      15:00
    • 14:00

      Ursvik IK Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Ursvik IK Svart (hemma) P-06


      16:00
    • 14:15

      Hanvikens SK Röd (hemma) Juniorlag Damer


      16:15
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning P-08 Fotboll


      20:30
    • 19:15

      Träning Representationslag Herr


      20:30
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:15

      Ledarmöte P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:45
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:00

      Extraträning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      SvFA F-11


      18:00
    • 17:00

      Extraträning med SvFA F-08


      18:00
  • 11Lör
    • 10:15

      Bagarmossen Kärrtorp BK Blå 1 (hemma) P-11


      12:15
    • 10:15

      Rönninge Salem Fotboll 1 (borta) F-11


      11:30
    • 10:30

      IFK Bergshamra Vit (borta) F-08


      12:00
    • 11:30

      Sörskogens IF 2 (hemma) F-12


      13:00
    • 12:00

      Gröndals IK (hemma) F-09


      13:30
    • 12:30

      Segeltorps IF Orange (borta) P-10


      14:30
    • 12:45

      Sörskogens IF Grön (hemma) P-12


      14:45
    • 13:30

      Huddinge IF 1 Svart (hemma) P-09


      15:30
    • 14:00

      Huddinge IF (hemma) Juniorlag Damer


      16:00
    • 16:00

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK Gul (borta) P-06


      18:00
    • 16:30

      Hanvikens SK Svart (borta) P-12


      18:30
  • 12Sön
    • 09:00

      IFK Haninge D (hemma) P-14


      11:00
    • 09:00

      Skarpnäck FF (hemma) F-14


      10:00
    • 09:00

      Gröndals IK Vit (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 4 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 3 (hemma) F-13


      12:00
    • 10:45

      Boo FF 7 (borta) F-10


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 5 (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Årsta FF 2 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Årsta FF 3 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF (borta) F-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11-14_IB


      12:00
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK (hemma) P-06


      14:00
    • 12:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK (hemma) F-12


      13:30
    • 12:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK (hemma) P-12


      13:15
    • 12:30

      Hanvikens SK Röd (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      IFK Haninge B2 (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      Huddinge IF Vit 2 (borta) P-14


      14:15
    • 13:15

      Boo FF 4 (borta) F-10


      14:30
    • 14:00

      Ingarö IF Gul (hemma) F-11


      15:15
    • 14:15

      Motståndare (borta) P-11


      15:45
    • 14:45

      Hägersten SK Svart (borta) P-11


      16:45
    • 15:00

      Västerhaninge IF Blå (borta) P-10


      17:00
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:00

      Träning P-17


      16:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Ösmo GIF FK (hemma) Representationslag Herr


      18:00
    • 16:30

      Huddinge IF 3 Gul (hemma) P-08 Fotboll


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Boo FF 5 (borta) P-07


      19:30
  • 13Mån
    v.24
  • 14Tis
    • Heldag

      Sommar Camp med Espanyol P-06

    • Heldag

      Sommar Camp P-08 Fotboll

    • 10:00

      Espanyol sommar camp dag 2 P-07


      15:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Våravslutning: fotboll och pizza P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:45
  • 15Ons
    • 00:00

      Sommar Camp med Espanyol P-06


      16:00
    • 00:00

      Sommar Camp P-08 Fotboll


      15:00
    • 10:00

      Espanyol sommar camp dag 3 P-07


      15:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • Heldag

      Örebrocupen F-08

    • Heldag

      Örebrocupen F-09

    • 12:00

      Rimbo Cup F-12


      00:00
    • 12:00

      Rimbo Cup P-12


      00:00
    • 14:00

      Roslagscupen P-10


      00:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Örebrocupen F-08

    • Heldag

      Örebrocupen F-09

    • 00:00

      Rimbo Cup F-12


      16:00
    • 00:00

      Rimbo Cup P-12


      15:00
    • Heldag

      Roslagscupen P-10

    • 00:00

      Västertorps BK 2 (borta) P-08 Fotboll


      02:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF GV 1 (borta) P-09


      11:00
    • 12:00

      Motståndare (hemma) P-11


      13:30
    • 13:30

      Motståndare (hemma) P-11


      15:00
    • 16:00

      Träning P-16


      17:00
    • 16:00

      Stureby SK (hemma) P-06


      18:00
    • 16:30

      IFK Lidingö FK C blå (borta) P-07


      18:30
    • 16:30

      IFK Lidingö FK C blå (borta) P-06


      18:30
  • 19Sön
    • 00:00

      Örebrocupen F-08


      17:00
    • 00:00

      Örebrocupen F-09


      19:00
    • 00:00

      Roslagscupen P-10


      18:00
    • 10:00

      Sommaravslutning med fotbollsgolf P-12


      13:00
    • 10:00

      Röd (hemma) F-11


      11:30
    • 10:00

      Minicup Segeltorp förmiddag! P-14


      13:00
    • 10:00

      Internmatch mot F11 F-10


      11:30
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Minicup Segeltorp eftermiddag! P-14


      15:00
    • 15:00

      Rågsveds IF 1 (hemma) P-08 Fotboll


      17:00
    • 15:00

      Stureby SK Svart (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:45

      Matcher med P-15 och avslutning F-15


      18:00
    • 16:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd (borta) Juniorlag Damer


      18:00
    • 16:00

      Sommaravslutning! P-15


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11


      19:20
    • 18:00

      Vega FC (hemma) Representationslag Herr


      20:00
  • 20Mån
    v.25
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning F-10


      20:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag Damer


      21:45
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 23Tor
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
      Liseberg Bollplan
      Anteckning: Vår träning är inställd men 06orna undrar om ni kan vara med
    • 20:30

      Träning Representationslag Herr


      22:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 16:00

      AIK Solna FK 1 (borta) P-06


      18:00
  • 27Mån
    v.26
  • 28Tis
    • 16:30

      Sverige-Brasilien F-08


      22:00
    • 18:30

      Sverige - Brasilien F-11


      20:30
    • 18:30

      Landskap Sverige-Brasilien F-10


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Ledarmöte P-06


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor