Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örby IS

Följ

Örby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Örby IS
Välj sektion/lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träningsmatch Sörskogen P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-11_IB


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09_IB


      20:10
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08_IB


      21:00
    • 20:00

      Träning P03/04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 17:00

      SvFA - extra träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Skogås-Trångsunds FF Grön (borta) P-11


      19:30
    • 18:30

      Skogås-Trångsunds FF Vit (borta) F-11


      19:30
    • 19:30

      FC Södrasidan (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Sickla IF Grön (borta) F-11


      10:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF 30 grön (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Högdalens AIS (hemma) P-07


      12:00
    • 10:15

      Skogås-Trångsunds FF Lila 1 (borta) P-08 Fotboll


      12:15
    • 10:15

      Sköndals IK FK Röd (hemma) P-09


      11:30
    • 10:15

      Segeltorps IF 4 (hemma) P-08 Fotboll


      12:15
    • 11:00

      Boo FF 2 (borta) F-12 fotboll


      12:00
    • 11:00

      Högalids IF 1 (borta) F-11


      12:00
    • 11:00

      Reymersholms IK 2 (borta) F-08


      12:15
    • 11:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (hemma) F-09


      13:30
    • 11:30

      Boo FF 8 (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 5 vit (borta) P-06


      13:30
    • 11:30

      Sickla IF 3 (hemma) F-07


      13:30
    • 12:00

      Stureby SK 2 (borta) P-11


      14:00
    • 12:30

      Segeltorps IF 5 (borta) P-08 Fotboll


      14:30
    • 12:45

      Segeltorps IF 1 (hemma) F-09


      14:45
    • 13:00

      P06 Div 3 match mot Aspudden-Tellus P-07


      15:00
    • 13:00

      IFK Aspudden-Tellus P14 Gul2 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:30

      IF Söderkamraterna 1 (borta) P-08 Fotboll


      15:30
    • 14:30

      Norrtulls SK 2 (hemma) F-05


      16:30
    • 15:00

      Sköndals IK FK 1 (borta) F-10


      16:15
    • 16:45

      Stuvsta IF 2 (borta) F-07


      18:45
    • 18:30

      Stuvsta IF 5 (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Stusta PO7/PO8 P-08 Fotboll


      19:55
  • 6Sön
    • 09:50

      Träning F-13


      12:00
    • 10:00

      Hägersten SK (hemma) F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Hanvikens SK Grön (hemma) P-11


      12:30
    • 10:30

      Rågsveds IF U3-2 (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Stuvsta IF 6 (hemma) P-12 Fotboll


      13:00
    • 11:00

      Segeltorps IF 1 (hemma) F-12 fotboll


      12:00
    • 12:15

      Reymersholms IK 1 (hemma) F-10


      13:30
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Svart (borta) P-09


      14:15
    • 13:30

      IFK Aspudden-Tellus P10 Röd2 (hemma) P-10


      15:30
    • 13:30

      Jarlabergs IF P06A gul (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Rågsveds IF U3-1 (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      KLUBBLOKALEN: Utbildning Örby IS


      19:00
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 15:15

      Hammarby IF FF 11 grön (borta) P-09


      16:30
    • 15:45

      FC Djursholm 2 (borta) F-07


      17:45
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning PF-11_IB


      19:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-11_IB


      19:30
    • 18:30

      Stureby SK Vit (hemma) F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09_IB


      20:10
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08_IB


      21:00
    • 20:00

      Träning P03/04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      SvFA - extra träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F08/F09_IB


      18:00
    • 17:00

      Hammarby IF FF 11 vit (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06_IB


      19:00
    • 18:15

      Saltsjöbadens IF Blå (borta) F-08


      19:30
    • 18:45

      Enskede IK Blå (borta) F-10


      20:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Enskede IK Vit (hemma) F-10


      10:15
    • 09:00

      Sickla IF Röd (borta) F-11


      10:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 1 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Enskede IK Vit 1 (borta) F-12 fotboll


      11:00
    • 10:15

      Rönninge Salem Fotboll 2 (hemma) F-08


      11:30
    • 11:30

      Älvsjö AIK FF Grön 1 (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 (borta) P-08 Fotboll


      13:30
    • 11:30

      Djurgårdens IF FF 7 (hemma) P-09


      12:45
    • 11:30

      Hammarby IF FF 20 vit (hemma) P-08 Fotboll


      13:30
    • 12:15

      Div 1 - Haninge träningsmatch 11:manna P-06


      15:00
    • 12:45

      Grödinge SK Grön (hemma) P-09


      14:00
    • 12:45

      IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2 (hemma) P-08 Fotboll


      14:45
    • 13:00

      Boo FF 10 (borta) P-12 Fotboll


      15:00
    • 13:00

      Segeltorps IF 2 (borta) F-12 fotboll


      14:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 23 grön (borta) P-09


      15:15
    • 14:00

      IFK Tumba FK Vit (hemma) P-09


      15:15
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P-11


      16:00
    • 18:00

      Sickla IF Grön 2 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Match Sickla P07/P08 P-08 Fotboll


      19:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Enskede IK Lila 2 (hemma) P-11


      11:00
    • 09:00

      FC Vantör P2012 (hemma) P-12 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Norrtulls SK 1 (borta) F-05


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 4 grön (hemma) F-11


      11:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:30

      Saltsjöbadens IF 3 (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Saltsjöbadens IF 3 (hemma) P-06


      12:30
    • 10:45

      Älvsjö AIK FF 2 (borta) F-09


      12:45
    • 10:45

      Träningsmatch DIF10:1 P-09


      12:00
    • 11:00

      Värmdö IF Vit (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Rågsveds IF Grön 1 (hemma) P-12 Fotboll


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13_IB


      12:00
    • 11:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 2 (borta) F-09


      13:30
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:00

      Boo FF 5 (hemma) F-12 fotboll


      13:00
    • 13:00

      Vendelsö IK Gul (borta) F-07


      15:00
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:15

      Motståndare (hemma) P-11


      15:15
    • 13:15

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-10


      15:15
    • 13:30

      IFK Haninge 14 (hemma) P-10


      15:30
    • 13:30

      Enskede IK Blå (borta) P-07


      15:30
    • 13:30

      Enskede IK 7 (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Kickoff Örby IS P14 P-14


      16:30
    • 14:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (borta) P-10


      16:15
    • 14:45

      Tullinge Triangel Pojkar FK Röd (hemma) P-08 Fotboll


      16:45
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 16:30

      Vårby Gårds IF Grön (borta) P-06


      18:30
    • 16:30

      P06 Div 4 match mot Vårby Gårds IF P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-11_IB


      19:00
    • 20:00

      Vendelsö IK (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F08/F09_IB


      18:15
      Kämpetorpshallen 1
      Anteckning: Svara gärna på kallelsen så snart som möjligt! Så tränarna kan planera för antalet spelare.

      Vi tränar 17.00-18.15 i Kämpetorpshallen 1, den som ligger på nedre plan.
      Alla ska vara ombytta och klara i hallen senast 17.00.
      Sargen kommer med all sannolikhet behöva sättas upp så både spelare och föräldrar som kommer tidigare får mer än gärna hjälpa till att sätta ihop sargen så att vi kommer igång i tid.

      Kom ihåg klubba, glasögon, inneskor och vattenflaska.
    • 17:00

      Träning P-12 Fotboll


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12 fotboll


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08 Fotboll


      19:30
    • 18:00

      Nya matchtröjor P-06_IB


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09_IB


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 18:45

      Träna med F07 F-08


      20:30
    • 19:00

      Reymers/Hammarby (borta) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06_IB


      21:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-06


      21:00
    • 19:00

      IFK Aspudden-Tellus P8 Röd3 (borta) P-12 Fotboll


      21:00
  • 17Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning P-12 IB


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-11_IB


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09_IB


      20:10
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08_IB


      21:00
    • 19:45

      Planering träningsläger F-08


      21:00
    • 20:00

      Träning P03/04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Träning P-06_IB


      19:00
    • 18:15

      Boo FF 7 (borta) P-06


      20:15
    • 18:15

      Boo FF 7 (borta) P-07


      20:15
    • 18:30

      Ingarö IF 2 (borta) F-11


      19:30
    • 18:45

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (borta) F-08


      20:00
    • 19:00

      Flemingsberg United FC (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 19Lör
    • 08:45

      Träning P-06_IB


      11:00
    • 09:00

      Årsta FF 1 (hemma) F-10


      10:15
    • 09:45

      ST Erikscupen Enskede - Örby P-08 Fotboll


      11:00
    • 10:00

      Boo FF 6 (borta) F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06_IB


      15:00
    • 10:00

      Järla IF FK Vit (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Sätra SK (hemma) F-07


      12:00
    • 10:15

      IFK Aspudden-Tellus P11 Gul2 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:15

      Värmdö IF Vit (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF Vit (borta) F-07


      13:00
    • 11:30

      IFK Stockholm FK Blå B (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Turkos 2 (borta) P-11


      14:00
    • 12:45

      Boo FF 2 (hemma) P-09


      14:00
    • 12:45

      Värtans IK vit (hemma) F-09


      14:45
    • 14:30

      Extraträning P-06


      16:00
    • 16:00

      Sundbybergs IK (B) (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:30

      Boo FF 9 (borta) P-08 Fotboll


      18:30
  • 20Sön
    • 08:45

      Match P-06_IB


      11:00
    • 09:00

      Träning P-06_IB


      13:00
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus P8 Röd2 (hemma) P-12 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Huddinge IF 51 (borta) P-09


      10:15
    • 09:00

      Huddinge IF 4 (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Enskede IK Blå 1 (hemma) P-11


      11:15
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      Match P-06_IB


      13:00
    • 10:00

      Årsta FF 1 (hemma) F-11


      11:00
    • 11:00

      P07/P08 Rågsved-Örby P-08 Fotboll


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch Tullinge P-09


      12:30
    • 11:00

      Rönninge Salem Fotboll 1 (hemma) F-12 fotboll


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13_IB


      12:00
    • 11:00

      FoC Farsta FF Röd (hemma) F-12 fotboll


      12:00
    • 11:00

      Rågsveds IF U4-3 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:00

      Match mot Stureby SK F-10


      13:15
    • 12:15

      Reymersholms IK 1 (hemma) F-09


      14:15
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:00

      Boo FF 1 (hemma) F-07


      15:00
    • 13:30

      Rågsveds IF Grön 11 (hemma) P-10


      15:30
    • 13:45

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) P-06


      15:45
    • 13:45

      P06 Div2 match mot Älvsjö ÄIK P-07


      15:45
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK Grön (borta) P-10


      16:15
    • 14:30

      Norrtulls SK Gul 2 (borta) P-09


      15:45
    • 14:45

      Enskede IK Orange (hemma) P-10


      16:45
    • 14:55

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Vasalunds IF 1 (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12 IB


      17:30
    • 16:30

      Åkersberga BK (hemma) F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-11_IB


      19:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning P-12 IB


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Sponsorkläder provning P03/04_IB


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-11_IB


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09_IB


      20:10
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08_IB


      21:00
    • 20:00

      Träning P03/04_IB


      21:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 17:00

      SvFA - extra träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F08/F09_IB


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06_IB


      19:00
    • 18:00

      Strumpor P-06_IB


      19:00
    • 19:30

      Boo FF 3 (borta) P-07


      21:30
  • 26Lör
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF 3 (borta) P-06


      11:00
    • 09:00

      Enskede IK Lila (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Värmdö IF Blå (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) F-12 fotboll


      10:00
    • 09:00

      Solberga BK F10M (hemma) F-10


      10:15
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Vit 1 (borta) F-11


      11:00
    • 10:00

      Värmdö IF Röd (borta) F-12 fotboll


      11:00
    • 10:15

      Stockholm Södra FF 1 (hemma) F-08


      11:30
    • 10:45

      Norsborg FC 1 (borta) F-09


      12:45
    • 11:30

      Stureby SK 2 (hemma) P-09


      12:45
    • 11:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (hemma) P-08 Fotboll


      13:30
    • 11:30

      Enskede IK X (hemma) F-07


      13:30
    • 11:30

      Stureby SK Svart (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Hammarby IF IBF (borta) PF-11_IB


      13:30
    • 12:45

      Grödinge SK Vit (hemma) P-08 Fotboll


      14:45
    • 12:45

      Solberga BK F10L (borta) F-10


      14:00
    • 13:45

      Träningsmatch Gul P-13


      15:00
    • 13:45

      Träningsmatch Lila P-13


      15:00
    • 14:00

      Reymersholms IK 9 (borta) P-11


      15:30
    • 14:00

      Danderyds SK FF 1 (borta) F-05


      16:00
    • 14:15

      Ekerö IK (B) (borta) P-08_IB


      16:15
    • 14:15

      Djurö-Vindö IF (borta) P-09_IB


      16:15
    • 15:00

      Nynäshamns IF FK 1 (borta) F-07


      17:00
    • 15:15

      IF Brommapojkarna 9 (borta) F-09


      17:15
    • 15:30

      Älvsjö AIK IBF (borta) P03/04_IB


      17:30
    • 15:45

      Boo FF 1 (borta) F-08


      17:00
    • 16:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK 1 (hemma) P-07


      18:30
    • 16:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK 1 (hemma) P-06


      18:30
    • 16:30

      AIK FF 2 (borta) P-06


      18:30
  • 27Sön
    • 09:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll rosa (hemma) P-12 Fotboll


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Årsta FF 4 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Ösmo GIF FK gul (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      FoC Farsta FF Vit (borta) F-12 fotboll


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13_IB


      11:00
    • 10:00

      P06 Div 4 match mot Ösmo P-07


      12:00
    • 10:00

      Reymersholms IK 3 (hemma) F-11


      11:00
    • 10:45

      Spårvägens FF blå (borta) P-07


      12:45
    • 11:00

      Stuvsta IF 3 (hemma) P-12 Fotboll


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13_IB


      12:00
    • 11:00

      Domare sökes Örby IS Domare


      12:00
    • 11:00

      FoC Farsta FF Blå (hemma) F-11


      12:00
    • 11:30

      Sickla IF Vit 1 (borta) P-10


      13:30
    • 11:45

      Boo FF 5 (hemma) P-06


      13:45
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:15

      Sickla IF Röd 2 (hemma) P-08 Fotboll


      14:15
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll rosa (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:15

      Fisksätra IF 1 (borta) P-09


      15:30
    • 14:45

      Träningsmatch Röd P-13


      16:00
    • 14:45

      Träningsmatch Blå P-13


      16:00
    • 15:00

      Kickoff säsong 20/21 P-12 IB


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12 IB


      17:30
    • 16:00

      Rågsveds IF U3-1 (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Div 3 P06 mixmatch mot Rågsved P-07


      18:00
    • 16:30

      Hammarby IF FF 38 grön (borta) P-09


      17:45
    • 17:30

      Träning PF-11_IB


      19:00
    • 20:00

      Ösmo GIF FK (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 16:50

      Träning P-11


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08_IB


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 30Ons